İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

2 Kalp Netflix İzle

2 Kalp Netflix İzle
+ - 0

2 Kalp Netflix İzle

2 Kalp Netflix İzle Gerçek bir hikayeye dayanan ve Eric Gregory’nin kurgusal olmayan kitabı All My Tomorrows’dan uyarlanan 2 Kalp iki çifti iki farklı zaman çizgisinde takip ediyor. Şu anda, Chris (Jacob Elordi), sınıf arkadaşı Sam’e (Tiera Skovbye) çılgınca aşık olan umutlu bir genç üniversite öğrencisidir. Yıllar önce, 1970’lerde Jorge (Adan Canto), uçuş görevlisi Leslie (Radha Mitchell) ile tanışır; onlar da aşık olur. Chris aniden ciddi şekilde hastalandığında, Sam yas tutar ve en beklenmedik koşullarda Jorge ve Leslie ile tanışır. Hikaye biraz karışık gelebilir, ancak izledikçe daha iyi anlaşılıyor. Bazı açılardan Göl Evi filmini hatırlatıyor.

Film Netflix özel içeriği değil. Daha önce sinemalarda gösterildi. Senaryo da oyunculuk da fena değil. Kusursuz değil, ancak zaman geçirmek için güzel bir tercih olabilir. Özellikle de romantizm ağırlıklı filmleri sevenler için. Ağır ilerleyen bir senaryoya sahip. Ancak, filmin konusu uyarınca bu gayet normal bir durum. Sonuçta iki ayrı hikayeye sahip ve bunların kurgulanması akışı yavaşlatmış olabilir. Tahmin edilebilir bir senaryosu var. Bu yüzden fazla bir gizem yok. Ana erkek karakterler farklı zaman çizgisinde olsalar da kesişiyorlar. Gerçek hayattan alınan ilhama dayanarak, hayatlarının trajik bir şekilde kesişmesi şaşırtıcı değil. Organ bağışı üzerine de gayet etkileyici fikirler var.

2 Kalp Netflix İzle Tek Part

2 Kalp Netflix İzle Burada, organ bağışçılarının cömertliğini ve özverisini, ayrıca ailenin ve genç sevginin yenileyici gücünü kutlamak gibi çok asil niyetlere sahip bir film. Öykü merkezi olarak iki romantizm ve iki büyük kalpli adam arasındaki beklenmedik bağlantı hakkında. Filmin bir yerinde uzun bir rüya sekansı var. Bu izleyenlere biraz uzatılmış gibi gelebilir. Romantizm dolu filmlerin en önemli unsurlarından biri trajik aşk hikayeleridir. Büyük bir aşk içerisinde yaşanan keder bu filmlerin vazgeçilmezidir. İnsanlar her ne kadar üzülseler de bunları izlemekten geri durmazlar. Bu filmde de benzer bir durum söz konusu. Eğer izleyicinin isteği dram dolu, acılı bir aşk öyküsü ise bunu sonuna kadar bulacaklarına emin olabilirler.

Organ bağışı hakkında bugüne kadar birçok film yapıldı ve bu da onlar arasında önemli bir yere sahip. En iyisi olmayabilir, fakat iyiler arasında yer alıyor. Filmde donör ve alıcı arasındaki mucizevi, genellikle gizemli bağlantı ve bu kararın yaşamları nasıl etkilediği anlatılıyor. İzleyici bu şekilde filme kendini kaptırıyor. Bu konunun yanına bir de aşk eklendiğinde ortaya izlemesi keyifli bir yapım çıkıyor. 2 Kalp izlemek için Netflix abonesi olmak gerekiyor. Platformda romantizm, dram ve trajedi konulu birçok başka yapım da var. 2 Kalp filmi belki bunlar arasında en iyisi olmayabilir, fakat yine şans verilebilecek bir yapım. Özellikle de türe ilgi duyan sinema izleyicileri bu filmi severek ve beğenerek izleyecektir.

 

2 Kalp Netflix İzle, 2 Kalp Netflix Seyret, 2 Kalp Netflix Video İzle, 2 Kalp Netflix Full İzle, 2 Kalp Netflix Tek Parça İzle, 2 Kalp Netflix Tanıtım İzle, 2 Kalp Netflix Shot İzle, 2 Kalp Netflix Dizipal İzle, 2 Kalp Netflix Dizibox izle, 2 Kalp Netflix Exxen İzle, 2 Kalp Netflix Exxen, 2 Kalp Netflix Exxen Seyret, 2 Kalp Netflix Exxen Full İzle, 2 Kalp Netflix İzle, 2 Kalp Netflix Video İzle, 2 Kalp Netflix Full İzle, 2 Kalp Netflix Tek Parça İzle,

2 Kalp Netflix Tanıtım İzle, 2 Kalp Netflix Shot İzle, 2 Kalp Netflix Dizipal İzle, 2 Kalp Netflix İzle, 2 Kalp Netflix Dizibox izle, 2 Kalp Netflix Exxen İzle, 2 Kalp Netflix Exxen, 2 Kalp Netflix Exxen Seyret, 2 Kalp Netflix Exxen Full İzle, 2 Kalp Netflix Seyret, 2 Kalp Netflix Alt Yazılı İzle, 2 Kalp Netflix Full HD İzle, 2 Kalp Netflix Türkçe Alt Yazılı İzle, 2 Kalp Netflix İmdb, 2 Kalp Netflix Ekşi, 2 Kalp Netflix Fragman

 

İzlemedia Netflix İzle

Yorum Yap