İlginizi Çekebilir
Sahipli-3-600x338
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle
+ - 0

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle Stan Lee’nin popüler Marvel çizgi romanlarını yaratmasının ve Örümcek Adam, X-Men, Hulk ve Demir Adam gibi ikonik karakterlere hayat vermesinin üzerinden 80 yıldan fazla zaman geçti. 2008’de Robert Downey Jr., MCU serisinin ilk fazında Tony Stark olarak rol aldı ve ardından 2012’de The Avengers ile sonuçlanan beş film daha izledi.k. Destansı Kara Panter: Wakanda Forever’ın Kasım 2022’de piyasaya sürülmesi, Marvel Sinematik Evren serisinin dördüncü aşamasını resmen sona erdirdi.  Disney, Hollywood’daki yapım şirketlerinin çoğunu satın alıp Marvel Studios’a tüm bu çizgi roman karakterlerini tek bir Çoklu Evren’e yerleştirme şansı verdi.

Ve iyi haber şu ki, beşinci ve altıncı aşamalarda MCU’dan sabırsızlıkla bekleyecek çok sayıda içerik var.

What If…? Sezon 2 (2023)

Alternatif evren antoloji serisinin ikinci sezonu, önümüzdeki yılın başlarında prömiyer yapacak.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania (17 Şubat, 2023)

Beşinci faz, Şubat 2023’te bir Ant-Man filmiyle başlıyor. Paul Rudd yine başrolde. Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer gibi büyük isimler de yine kadroda. Scott Lang ve Hope Van Dyne, Hank Pym ve Janet Van Dyne ile birlikte, garip yaratıklarla etkileşime girdikleri kuantum evrenini keşfedecekler.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 (5 Mayıs, 2023)

Merakla beklenen üçüncü Galaksinin Koruyucuları filmi, önümüzdeki yılın Mayıs ayında sinemalarda gösterime girecek. James Gunn tarafından yazılan filmin başrollerinde Chris Pratt, Zoe Saldana ve Dave Bautista yer alıyor. Hâlâ Gamora’nın kaybının sersemliği içinde olan Peter Quill, evreni ve dostlarını savunmak için ekibini bir araya toplar; bu, başarılı olmazsa Muhafızların sonu anlamına gelebilecek bir görevdir.

Secret Invasion Dizisi (2023)

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle de Altı bölümlük mini dizinin prömiyeri 2023’ün başında Disney+’ta yapılacak. Samuel L. Jackson, Nick Fury olarak MCU’ya geri dönüyor ve dizi, eski S.H.I.E.L.D direktörünün hayatını daha derinden incelemeyi vaat ediyor. Yalnızca fragmana bakılırsa Secret Invasion, hem MCU hayranları hem de sıradan izleyiciler için mutlaka izlenmesi gereken bir yapım.

The Marvels (28 Temmuz, 2023)

Captain Marvel’ın merakla beklenen devam filmi 2019’dan beri üzerinde çalışılıyor. Brie Larson’ın başrolde olduğu film şu ana kadar üç farklı vizyon tarihi aldı ve üçü de ertelendi.

Echo Dizisi (2023)

Başrollerini Alaqua Cox, Chaske Spencer ve Tantoo Cardinal’in paylaştığı Echo, ilk olarak Kasım 2021’de Disney+ için duyurulmuştu. Gösterinin prömiyeri Disney+’ta yapılacak.  Echo dizisinde Maya Lopez’in öyküsü anlatılıyor. 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle Geçmişiyle yüzleşmeli, Kızılderili kökleriyle yeniden bağlantı kurmalı ve ilerlemeyi umuyorsa, aile ve toplumun anlamını kucaklaması gerekiyor.

Loki Sezon 2 (2023)

Loki’nin ikinci sezonuyla ilgili neredeyse her şey Disney tarafından gizli tutuluyor. Bildiğimiz şey, ikinci sezonda sevgili Yaramazlık Tanrısı rolünde Tom Hiddleston ve oyunculardan Eugene Cordero, Tara Strong Gugu Mbatha-Raw, Owen Wilson ve Sophia Di Martino’nun olacağı.

Ironheart Dizisi (2023)

Riri Williams, diğer adıyla Ironheart aslında film olarak düşünülüyordu. Bunun yerine Marvel, ona 2023 sonbaharında prömiyeri yapılacak altı bölümlük bir dizi veriyor. Konu hakkında şu anda çok az şey biliniyor, ancak Dominique Thorne başrolde olacak. Black Panther: Wakanda Forever’daki olayların devamı anlatılacak.

Agatha: Coven of Chaos Dizisi (2023)

İlk olarak WandaVision’da tanıtılan Agatha Harkness (Kathryn Hahn tarafından canlandırılıyor) sonunda kendi spin-off serisine kavuşuyor. Emma Caulfield Ford, Sarah Proctor rolünde olacak. Joe Locke, Aubrey Plaza, Ali Ahn ve Maria Dizzia da kadroda yer alacak olan isimler.

Daredevil: Born Again (2024)

Daredevil hayranları, karakterin bu yıl She-Hulk ile kısa bir dövüş sahnesini görmekten heyecan duydular. 2024 baharında, gündüz kör avukat / gece kanunsuz Matt Murdock merkezli bir dizi de olacak.

Captain America: New World Order (3 Mayıs, 2024)

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle Kaptan Amerika serisinin dördüncü filmi 2024 yılının Mayıs ayının başlarında gösterime girecek. Julius Ona’nın yönettiği filmde Anthony Mackie, yeni Kaptan Amerika Sam Wilson, Danny Ramirez Joaquín Torres yer alacak.

Thunderbolts (28 Temmuz 2024)

Şimdiye kadar bu filmin Jake Schreier tarafından yönetileceğini biliyoruz ve Sebastian Stan, Olga Kurylenko, Florence Pugh, Harrison Ford ve Hannah John-Kamen gibi yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip. Bir grup süper kötüyü bir araya getirip onları sonsuza dek bir göreve gönderdiği için, D.C.’nin The Suicide Squad’ına benziyor.

Deadpool 3 (8 Kasım 2024)

Şu anda olay örgüsü hakkında pek bir şey bilmesek de Ryan Reynolds, Hugh Jackman’ı ikonik Wolverine rolünü yeniden canlandırması için davet etti ve Jackman ona olumlu cevap verdi. 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle Senaryo hakkında net bir bilgi yok.

Blade (6 Eylül 2024)

Wesley Snipes’ın Blade üçlemesinin yeniden çekimi aslında Kasım 2023’te sinemalarda gösterime girecekti, ancak yönetmen Bassam Tariq, çekimlerin başlamasına sadece haftalar kala projeden çekildi. Bu noktada merakla beklenen film hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak Mahershala Ali, ünlü daywalker olarak rol alacak.

Fantastic Four (14 Şubat 2025)

Marvel Sinematik Evreninde bir Fantastik Dörtlü serisi yeniden başlayacak. John Krasinski Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta Bay Fantastik olarak göründü, ancak 2025 filminde yer alacak mı belli değil.

Avengers: The Kang Dynasty (2 Mayıs 2025)

Film, Destin Daniel Cretton tarafından yönetilecek ve Marvel Sinematik Evreni serisinin 40. filmi olacak. Şimdiye kadar, onaylanan tek oyuncu Kang olarak  izleyeceğimiz Jonathan Majors.

Avengers: Secret Wars (1 Mayıs 2026)

Henüz tam hikaye net değil. Ancak filmin vizyon tarihi bile belli.

 

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Alt Yazılı İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri bölüm, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri bölüm full izle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri bölüm izle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri bölüm izle dizibox, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri bölüm izle kaçak, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Dizibox izle,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Dizipal İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Ekşi, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Exxen, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Exxen Full İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Exxen İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Exxen Seyret, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Fragman, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Full HD İzle,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Full İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İmdb, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri kaçak izle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Seyret, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Shot İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Tanıtım İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Tek Parça İzle,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Türkçe Alt Yazılı İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Video İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Tanıtım, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Exxen İzle Korsan, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Full İzle Dizibox, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Dizipal43, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Dizibox,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri filtresiz, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri filtresiz izle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri kaçak, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri exxen izleme, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri izle puhutv, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri ücretsiz, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri korsan izleme, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri exxenbox, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri dizilla,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri full hd tek parça, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri full hd tek part, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri full hd part izle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz, Marvel Dizileri ve Filmleri izle kaçak, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz, Marvel Dizileri ve Filmleri izle dizipal, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri izle dixibox, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri exxende izle korsan,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Imdb, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Konusu, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Yorum, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Yorumları, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Cast, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Release Date, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri True Story, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Series, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Oyuncuları,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Kitabı, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Türkçe, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Kaç Bölüm, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix Yorumları, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix Konusu, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix Full İzle,

2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix Full HD İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix Tek Bölüm İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Netflix Tek Part İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Gain, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Gain İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Gain Tek Part, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Gain Tek Part İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Gain Full İzle, 2023 ve Sonrasında İzleyeceğimiz Marvel Dizileri ve Filmleri Gain Full HD İzle

 

İzlemedia Dizi İzle

Yorum Yap