Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Yine 365 gün serisi ve yine Netflix. 365 Gün Daha platformda yerini aldı. Ancak, hakkındaki tartışmalar da sürüyor. Bazıları kalitesiz bir yapım olduğunu söylerken bazıları da gayet güzel olduğunu savunuyor. Son sözü elbette izleyici belirleyecek olsa da konu biraz sıkmış olabilir. Güzel bir olay örgüsü yok ve sadece seks odaklı bir film. Tıpkı diğerleri gibi. Birçok eleştirmen son filmin serinin en kötüsü olduğu konusunda hemfikir. Ki, serinin tamamının epk de iyi olmadığını söyleyenlerin sayısı ağırlıkta. Yine de kendisine has bir kitlesi var. Özellikle de kadınlar tarafından izlenen bir yapım.

365 Gün Daha İzle

Önceki iki filmin belirlediği çok düşük çıta göz önüne alındığında, üçüncü filmin daha da az olay örgüsü olduğu, daha da az anlamlı olduğu ve daha da az çözünürlüğe sahip olduğu için pek de beklentiye girmemek lazım. Bu sefer, gangster komplosu ve küçük sürprizler var. Laura, son filminde kurşun yarasından kurtuluyor. Laura ve Massimo’nun ilişkisi biraz sorunluymuş gibi duruyor. Massimo kariyerine odaklanmak için yer altı dünyasına bir dönüş gerçekleştiriyor. Laura ise türlü türlü çelişkiler içerisinde. Rakip gangster Nacho kızın aklını çelmek üzere ve Laura Massimo ve Nacho arasında bir seçim yapmak zorunda. Belki de ikisini de seçmez ve kendine yoluna gitme ihtimali doğar.

365 Gün Daha Ücretsiz İzle

Hikaye kısaca bu. Seks sahnelerini bir araya getirmek için uydurulmuş bir yan öykü gibi. Hikayenin kendisinin bile filmin ilerleyişine çok bir etkisi yok. Senaryoda herhangi bir heyecan unsuru yok. Birkaç sahnede bir seks görüntüleri üzerine yoğunlaşılmış ve film öylece devam ediyor. Konu asla bu sahnelerin yoğunlukta olması değil. Tüm filmde sahip olunmayan derinlik asıl mesele. Elbette bu tarz yapımların izleyicisi daima olacaktır, ancak erotik sahnelerin daha yoğun olup çok daha derin ve etkileyici konuları olan birçok film var. Yani, eleştirilen şey aslında bu filmdeki sahneler değil filmin aslında bütün olarak kaliteye sahip olmaması.

365 Gün Daha Kesintisiz izle

Yine de kendisine kitle bulmuş bir yapım ve Netflix de bu kitleyi sonuna kadar sömürüyor. Yeni bir film ya da bir spin off hazırlayıp tekrar karşımıza çıkartma ihtimali var. Kadınların daha fazla izlemesinin nedeni de erkek karakterlerin eli yüzü düzgün adamlar olmaları. Aşk üçgeni bile filme bir heyecan katmamış. Oyunculuk zayıf, hikaye kötü, diyaloglar ruhsuz. Birçok sinema izleyicisi 365 Gün Daha’nın bir zaman kaybı olduğu düşüncesinde. Tabii kesin bir karar vermek için en azından bir bakıp incelemek gerekiyor. 365 Gün Daha izlemek için Netflix’e üye olmak yeterli. Ancak platformda bu film yerine izlenebilecek birçok farklı seçenek var. Hatta, diğer tüm filmler bu film yerine izlenebilir ve zaman kaybından kurtulmak böylece mümkün olabilir.

2 Görüntülenme
365 Gün Daha, Netflix İzle

365 Gün Daha, Netflix İzle

Kategori