İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

50m2 Netflix Dizisi Konusu

50m2 Netflix Dizisi Konusu
+ - 0

50m2

İlk sezonu 27 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan 50m2 dizisi, başrollerinde Aybüke Pusat ve Engin Öztürk gibi önemli isimlere yer almaktadır. Bir netflix yapımı olan 50m2 hakkında çok fazla merak edilen konu olduğunu ifade edebiliriz. Sizlere bu yazımızda 50m2 dizi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir ve yeni sezonu ne zaman çıkacak gibi sorulara yanıt vereceğiz.  Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in oturduğu dizi Netflix’in Türk Orijinal dizisi olmasının yanında farklı konu ve kurgusu ile de dikkat çekiyor.

50m2 Netflix Dizisi Konusu

50m2 nedir?

Dizi hayatını kurtarmak için kaçan ve kendisini bulmaya çalışan Gölge isimli karakterin hikayesini anlatmaktadır. Dizi oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olması nedeniyle sosyal medya üzerinde de konuşulan önemli konular arasında yer alıyor. 50m2 dizisinin başrolünde Engin Öztürk, Cengiz Bozkurt, Aybüke Pusat, Tolga Tekin gibi başarılı isimler yer alıyor. Dizi 27 Ocak 2021 tarihinde Netflix platformuna dahil oldu.

Gölge karakteri çok uzun süre kayıp olan ve babası kadar sevdiği Servet’in ihanetine uğrar. Sonrasında da kendisini bir anda 50m2 kadar terzi dükkanında yaşarken bulur. Hayatındaki bu süreç düzelene kadar burada saklanmaya karar verir. Mahalledekiler Gölgeyi, ölen terzi dükkanının oğlu olduklarını düşünür. Sonrasında da kendisini de bu kimlikte yaşamak ister ama bunun zor olduğunu anlar. Mahallede yaşamaya devam ettikçe başka birine dönüşmeye başlar ve sırları keşfeder.

50m2 Netflix Dizisi Konusu

50m2 oyuncuları

50m2 dizinin senaryosu Selçuk Aydemir tarafından yazılmıştır. Aynı zamanda Burak Aksak’ın ilk Netflix projesidir. Başrollerinde Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Tolga Tekin, Cengiz Bozkurt, Özgür Emre yıldırım, Murat Kılıç, Gaye Gürsal gibi önemli isimler yer almaktadır.

50m2 kısa süre içinde neflix içinde en sevilen yapımlardan biri haline geldi. Türk dizilerine yeni bir  boyut kazandıran aksiyon-komedi filmi oldukça güzel sahnelere sahiptir. Diziyi izlemek için Netflixe üye olmanız gerekiyor. Üyelik için ise yapmanız gereken ilk etapta Netflix’e giriş yapmak. Sonrasında da farklı paketler üzerinden istediğiniz paket tercihini yaparak kendinize hesap oluşturabilirsiniz.

50m2 izle

Hayatını karanlık dünyadan kazanan Gölge aslında bir tetikçidir. Hayattan kaçan karakter kendisini ir anda 50m2 alan içinde bulur ve onu terzinin oğlu zannederler. O da bu kimliğe bürünmeye karar verir fakat aslında bu düşündüğü kadar kolay değildir. 50m2 izle için sitemizi takip edebilirsiniz. Oldukça keyifli olan dizi sizi farklı bir dünyaya da sürüklemektedir. Bu anlamda yapmanız gereken bizi takip etmeye devam etmek. Sitemiz üzerinden en yeni ve kaliteli dizileri takip etmeye devam edebilirsiniz. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır.

50m2 yeni sezon ne zaman?

Geçtiğimiz aylarda ilk sezonu yayınlanan dizinin yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Henüz bir açıklama yapılmasa da önümüzdeki aylarda yeni sezonun yayına gireceğini ifade etmek mümkündür. Çekimleri devam eden dizinin gelişmelerini de sitemiz üzerinden rahatlıkla takip etmeye devam edebilirsiniz. Güncel diziler, belgeseller ve yayınları sitemiz üzerinden takip edin.

Netflix Nedir?

Netflix 1997 senesinde yapım şirketi olarak kurulmuştur. İnsanların VCD ve DVD siparişi vermelerini sağlayan yerel bir şirket olarak kuruldu. Sonrasında da internetin yaygınlaşması ile birlikte dizi ve filmleri abonelik modeli ile yayınlamaya başladı. Son 10 senede dünyada çok önemli bir yere geldi. Türkiye’de ise son 2 senedir çok fazla tercih edilmektedir. Çok rahat bir şekilde üye olarak Netflix içeriklerini siz de izlemeye başlayabilirsiniz.

Dizi, film ve belgesel gibi içerikler sunan Netflix sadece kendi yapımlarını sergilemez. Aynı zamanda farklı yapım şirketlerinin dizi ve filmlerini de seçenekleri arasına eklemiştir. Güvenilir bir platform olduğunu ifade etmek mümkündür. İnternet erişimi olması halinde cep telefonu ve PC üzerinden rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı TV’ler üzerinden de içerikleri izleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu anlamda kullanıcılarını mağdur etmeyen bir yapısı vardır.

Aylık Paketler

  • Temel üyelik: 17,99 TL – Tek cihaz, Standart çözünürlük
  • Standart HD: 29,99 TL – İki cihaz, Yüksek Kaliteli çözünürlük
  • Özel Ultra HD: 41,99 TL – 4 cihaz, Full ve Ultra Yüksek kaliteli çözünürlük

Yorum Yap