İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Blog

7 Yüz Dizisi Blu Tv

7 Yüz Dizisi Blu Tv
+ - 0

7 Yüz dizisi standart dizilerden daha farklı bir dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Dizinin konusu oldukça ilginç ve sıra dışıdır. Dizi çok iyi oyuncu kadrosuyla izleyicilerin diziye olarak heyecanını daha da etkilemiştir. Dizinin profesyonel oyuncu kadrosu ve değişik konusu sürükleyici bir etkiye sebep olmuştur.

7 Yüz BluTv’de yayınlanan bir internet dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. BluTv Türk yapımı orijinal içerikli dizileri içerisinde barındırmaktadır. Bu dijital platforma üye olan kişiler diziyi izleyebilmektedirler.

7 Yüz Dizisi Konusu Nedir?

Dizi, farklı karakterde insanların hikâyelerini ve yüzleşmelerini anlatmaktadır. Etkileyici ve benzer türlerden daha farklı olan dizide canlandırılan her karakterin yaşantılarına devam edebilmek için bazı zorluklar ile yüzleşmeleri gerektiğini vurgulamaktadır. Karakterler karanlık yönleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar ve dizi izleyicilerin buna tanıklık etmesini sağlamaktadır. Dizide 7 yön izleyici karşısına çıkarılmaktadır.

7 Yüz Dizisi Blu Tv

7 yüz geçmişin izlerini ve geçmişin gölgesini temsil etmektedir. Bu anlamda tercih etmek için bir seçenek bulunmamaktadır. Dizi heyecanlı ve sürükleyicidir. Karakterler ya bir şey yapmadan geçmişin etkisiyle birlikte ezilecekler ya da geçmişleri ile yüzleşerek cesur bir şekilde geleceğe adım atacaklardır. Bu bağlamda izleyicileri heyecanlı bir ruh hali beklemektedir. Karakterler acaba hangi yolu seçecekler ve nasıl ilerleyecekler dizi bunları izleyicilere gösterecektir.

Dizinin Bölüm Konuları Nelerdir?

1-Büyük Günahlar

2-Prosedür

3-Hayatın Müziği

4-Eşitlik

5-Refakatçiler

6-Karşılaşmalar

7-Biyolojik Saat

7 Yüz Dizisi Oyuncuları

7 Yüz dizisinin oyuncuları daha önce birçok başarılı projede gördüğümüz isimlerden oluşmaktadır. Diziye Tilbe Saran ve Genco Erkal gibi usta oyuncular da güç katarak sağlam bir kadroya yol açıyor.

Dizinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şu şekildedir:

 • Sabahattin Yakut: Alihan
 • Merve Dizdar: Nihal
 • Serkan Altunorak: Metin
 • Belçim Bilgin: Gözde
 • Özlem Zeynep Dinsel: Seniz
 • Furkan Didim: Semih
 • Pınar Göktaş: Dilek
 • -Damla Sönmez: Pınar
 • Melisa Sözen: Banu
 • Genco Erkal: Serhat
 • Sinan Tuzcu: Mete
 • Engin Hepileri: Rıdvan
 • Ekin Koç: Kaan
 • Tilbe Saran: Vildan
 • Dolunay Soysert: Gökçe
 • Cem Davran: Aytaç

Görüldüğü üzere başarılı oyuncu kadrosuyla dizi kendisine olan ilgili ve merakı oluşturmaktadır.

7 Yüz Dizisi Blu Tv

7 Yüz Dizisi Kaç Bölüm

7 Yüz dizisi, ismindeki 7 rakamından esinlenerek 7 bölümden oluşmaktadır. Dizi 2017 yapımı yerli bir dizi olarak izleyicinin karşısına çıkmıştır. Her bölümde izleyicileri bambaşka bir heyecan ve konu beklemektedir. Seyirciler konulara göre çeşitli ruh hallerine bürünmektedirler. Dizide esrarengiz olaylar ve ilginç konular ağırlıklıdır. Aynı zamanda hikâyelerin işleyişi ve oyuncuların üstün performansları da diziyi ön plana çıkarmaktadır.

7 yüz dizisi tek sezon olarak seyirci ile buluşmaktadır. Yoğun talep ve beklentiye rağmen ikinci sezonu maalesef ki çekilmemiştir.

7 Yüz Dizisi BluTv İle Nasıl İzlenir? 

7 Yüz, binlerce dizi ya da filmin reklamsız, istenildiği zaman, her yerden izlenebildiği BluTv sitesinde yayınlanmaktadır. Site internet dizi platformudur. Buradan herkes diziyi izleyebilir ve başka Türk yapımı dizilere erişebilir. Dizinin her bölümünde farklı bir hikâye vardır. Seyircileri yüksek oranda merak ve heyecanın beklemesi kaçınılmazdır.

Dizi izlemek isteyenler BluTv’ye üye olarak istedikleri diziyi izleyebilme imkânına sahiptir. Siteye girerek kişisel bilgilerin doldurulması ve üye olunması gereklidir. Üyelik ücreti çok düşüktür ve dizi izlemek isteyen kişileri zorlamamaktadır. Üyelik her ay yenilenmektedir. Üye olma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile siteye giriş yapılmaktadır. Bu şekilde diziyi izleyebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

7 Yüz Seyirci Yorumları

Seyirciler dizi ile ilgili çok iyi yorumlar yapmıştır. Dizi ile ilgili yorumlarını sosyal mecra olan Twitter’dan paylaşan izleyiciler, heyecanla bölümleri izlemiştir. Genel olarak bakıldığında diziye olan beğeni çok yüksek olmuştur. Tek olumsuz yorum dizinin kısa sürede bittiği ve tek sezon olduğu ile ilgilidir. İzleyiciler dizinin devam etmesini çok istemelerine rağmen dizi tek sezon kararı alarak bitirmiştir.

7 yüz ’ün güçlü oyuncu kadrosu dizinin başarısını olumlu şekilde etkilemiştir. Diziyi bilmeden ve duymadan sevdiği oyuncunun oynayacağını bilen ve bunun için izleyen izleyiciler de olmuştur. Dizinin içeriğinin de merak uyandırması başarısını olumlu yönde etkilemiştir. Diziyi izlemeyenlerin izlemesi tavsiye edilmektedir.

Yorum Yap