İlginizi Çekebilir
Hakim Atv Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

Adamas İzle, (Güney Kore Dizisi)

Adamas İzle, (Güney Kore Dizisi)
+ - 0

Güney Kore yapımı diziler tüm hızıyla popüler olmaya devam ediyor. Bunun son örneklerinden biri de babalarının ölümünün ardındaki  gizemi çözerek onu mezarında rahat ettirmeye çalışan ikiz kardeşlerin öyküsünü anlatan Adamas. Adamas (아다마스), Park Seung-woo tarafından yönetilen bir gerilim ve gizem dizisi. Başrollerde ise Ji Sung, Ha Woo-shin ve Song Soo-hyun gibi Kore kültürünü takip eden izleyicilerin yakından takip ettiği ve tanıdığı isimler yer alıyor. Adamas 1. bölüm, karanlık ve ıssız bir yolda sağanak yağmur altında yürüyen bir adamın annesinin son sözleri olan bir mektubu okumasıyla başlıyor. Bir idam mahkumunun aslında masum olduğunu söylüyor.

Adamas İzle

Başka bir yerde, hapishanede, bir güvenlik görevlisi hücrelerden birinde şüpheli bir şey duyuyor ve bütün bir koğuşun öldürüldüğünü görüyor. Katil hariç herkes orada. Katili bulmak için sirenler çalıyor ve herkes harekete geçiyor. Daha sonra idam mahkumu olan adam başka bir yere naklediliyor. Bu şehir için büyük bir olay. Herkesin gözü bu mahkumda ve bu mevzu seçimleri bile etkileyebilir. İkiz kardeşler Su-hyeon ve Woo-sin ise ana karakterlerimiz. Birbirlerine iki zıt kutup. Kardeş olmalarına rağmen karakter olarak birbirlerinden çok farklılar. Biri dağınık ve rahatken, diğeri metodik ve gergindir. Sosyal statüleri de birbirinden oldukça farklı görünüyor – Woo-sin bir yazarken, Su-hyeon ateşli bir avukat.

Adamas Seyret

Woo-sin ünlü bir iş insanının hayatını yazmak için tutulmuş. Kazancı hiç de fena olmayan bir iş. Dizinin ana kadın karakteri ise bir gazeteci olan, sakar ama zeki bir kız Kim Seo-hee. Kendisini ilerleyen bölümlerde ikizlerle birlikte sıkça göreceğiz. Avukat olan kardeş Su-hyeon ise ülkeyi sarsacak bir davayı üstlenmek zorunda kalıyor. Fakat bunu istemiyor. Böyle bir durumda bir cinayet kurbanının oğlunun davada yer almasının basının ilgisini çekeceğini de belirtiyor. Bu olaydan sonra kardeşler bir araya geliyor. Öğle yemeğinde Woo-sin, erkek kardeşine bir ay sürecek bir yolculuğa çıkacağını ve onunla iletişim kuramayacağını söylüyor.

Adamas Ücretsiz İzle

Daha sonra buraya spoiler olduğu için yazamayacağımız bazı gelişmelerden sonra kardeşler babalarının ölümünün hiç de kendilerine anlatıldığı gibi olmadığına dair işaretler görüyor. Bu durum ikisinin de akıllarını bulandırsa da ne yapabileceklerini bir türlü bilmiyorlar. Sonunda babalarının ölümü ardındaki gizemi çözmeye karar veriyorlar. Olayın içerisinde pek çok farklı kişi olabilir ve bu kişiler yüksek yerlerde olan insanlar arasından çıkabilir. Kardeşlerin ikisi de zeki ve akıllı. Olayları okuma ve çözme yetenekleri yüksek. Ancak, karşılarındaki insanların da tehlikeli olduklarının farkındalar. Adamas izlemek için şu an resmi bir platform yok. Dizi ülkemizde yayın yapan herhangi bir dijital mecrada yer almıyor. Kore dramalarına olan alaka herkesin malumu. Bu yüzden Adamas’ın da yeni bir dizi olmasına rağmen kendisine seyirci çekebileceği kesin.

Yorum Yap