İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix dizi
  3. After Life Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

After Life Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

1110523

After Life Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’in dikkat çeken dizilerinden birisi olan After Life 2 sezonu yayınlanmış durumda. Dizinin 2. sezonu bir yıldan fazla süre önce yayınlanmasına rağmen 3. sezonu hala yayınlanmadı. Peki, After Life 3. sezon ne zaman çıkacak? Gelin bu sorunun cevabına bakalım.

İnternet sayesinde dünyanın global bir hale gelmesi ve adeta sınırların ortadan kalkması, hayatımızda pek çok şeyin değişmesine sebep olmuştur. Bu değişikliklerin başında geldiği alan da şüphesiz medyadır. Bugün kendi ülkemizde bulunan yerli oyuncularımızı tanıdığımız ve takip ettiğimiz kadar yabancı oyuncuları da takip edebiliyoruz. Bunun yanında yerli dizileri izleyebildiğimiz gibi yabancı dizileri de hızlı ve kolay biçimde izleyebiliyoruz. Globalleşen dünyayla birlikte medya sektöründe boy gösteren oyuncuların dünya çapında tanınırlığı ve getirdiği ses de artmıştır. Son 10 yılda dünyada ününü ciddi şekilde arttırmayı başaran oyuncuların başında Ricky Gervais gelmektedir. Aslında Gervais’e sadece oyuncu sıfatını yüklemek haksızlık olur. Çünkü o iyi bir oyuncu olmasının yanı sıra hem başarılı bir komedyen hem de senaryo yazarı. Tüm bu özellikleri bir arada barındırmayı başaran Gervais’in her bir alanda da çok iyi işlere imza attığını söyleyebiliriz.

İngiliz aktörün kendini tüm dünyaya duyurmayı başardığı ilk yapım The Office isimli efsane dizidir. Bir arkadaşıyla birlikte yazdığı dizide rol de alan Ricky Gervais, bu rolle gerek kendi ülkesinde gerekse de dünyanın diğer pek çok ülkesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. The Office’den sonraki yapımlarında da oldukça başarılı olan aktör, bir yandan komedyen kimliğiyle stand-up gösterileri verip insanları güldürmeyi, güldürürken düşündürmeyi de ihmal etmemiştir. Ricky Gervais’in son yıllarda dikkat çeken dizisi After Life’dır. Dram ve aynı zamanda kara mizah türünde bir dizi olan After Life’da Gervais hem başrol oynamakta hem de senaryoyu yazmaktadır. Dizi ile ilgili son zamanlarda en çok sorulan soru After Life 3. sezon ne zaman yayınlanacak sorusu olmaktadır. Öncelikle dilerseniz dizinin konusundan bahsedelim.

After Life Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

After Life Konusu

Dizinin baş karakteri Tony Johnson’dır. Tony, çok sevdiği ve güzel bir birliktelik yaşadığı eşini kanserden dolayı kaybetmiştir. Eşinin kaybından çok etkilenen Tony, büyük bir bunalıma girmiştir. Sürekli intiharı düşünen Tony, en sonunda intihar girişiminde bulunmuştur. Tony’nin kayınbiraderi olan Matt başta olmak üzere birçok insan Tony’i bu depresyon halinden çıkarmak için büyük çaba sarf etmektedir. Yerel bir gazetede yazar olarak görev yapan Tony’nin kayınbiraderi Matt, aynı zamanda bu gazetenin müdürüdür ve Tony’nin çalışarak bu depresyon halinden çıkabileceğini düşünür. Fakat Tony, gerek günlük hayatında gerekse de iş hayatında trajikomik olaylarla baş başa kalır. Bu olaylar karşısında depresif ve umursamaz görüşler ifade eden Tony, her fırsatta insanların gereksiz canlılar olduğunu ve ölümün mantıklı bir seçenek olduğunu söyler. Karısının ölümünden sonra tek dostu olan köpeğiyle yalnız yaşayan Tony’i intihardan alıkoyan en önemli şey de köpeğidir. Zira karısı köpeği ona emanet etmiştir ve Tony, eğer intihar ederse köpeğe ne olacağını düşünüp durur.

After Life Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Oyuncu Kadrosu

Daha önce de bahsettiğimiz gibi dizinin ana karakteri Tony Johnson’dır ve bu karakteri de Ricky Gervais oynamaktadır. Dizide bütün olaylar Tony etrafında şekillenmektedir. Tony’nin kayınbiraderi ve aynı zamanda patronu olan Matt karakterini ise Tom Basden oynamaktadır. Dizide Matt, Tony’i gerçek hayata döndürmek için elinden geleni yapmaktadır. Dizideki yerel gazetede fotoğrafçı olan şişman Lenny karakterine Tony Way can vermektedir. Tony ve Leny, birçok noktada beraber çalışırlar ve Tony her seferinde Leny ile atışır. Aynı gazetede reklam kısmından sorumlu olan takıntılı ve tuhaf kadın Kath’i Diane Morgan oynarken gazetenin toy çalışanı rolündeki Sandy ise Mandeep Dhillion tarafından canlandırılmaktadır.

After Life 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ricky Gervais resmi olarak After Life 3. sezonu yazmaya başladığını açıklamıştır. Netflix’de aynı şekilde 2020 yılında Twitter hesabında dizinin yeni sezonunun yayınlanacağını duyurmuştu. Gelen son bilgilere göre 2021 yılının sonuna doğru After Life 3. sezon çıkacak. Pandemi koşulları ve Gervais’in kendi kişisel işlerinden dolayı dizinin 3. sezonunun geciktiği ifade edilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap