İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Ailelerin Çocukları ile İzleyebilecekleri Az Bilinen Filmler

Ailelerin Çocukları ile İzleyebilecekleri Az Bilinen Filmler

Ailelerin Çocukları ile İzleyebilecekleri Az Bilinen Filmler

AİLELERİN ÇOCUKLARI İLE İZLEYEBİLECEKLERİ AZ BİLİNEN FİLMLER

1.GİRİŞ

Aileniz ile izleyebileceğiniz filmeler çok fazla değildir çünkü çoğu aile üyesinin fikirleri farklıdır. En basitinden siz animasyon seversiniz babanız komedi sever. Bu yüzden o kadar fazla film ve dizi   bulamassınız ancak bazı diziler ve filmler gerçekten her aile üyesine hitap eder. Bu dizi ve filmler sizi bilgilendirir sizi güldürür ve sizi eğlendirirler. Bu yüzden ailelerinin çocukları ile izleyebileceğiniz en iyi filmler ve diziler araştırılmıştır.

Ailelerin Çocukları ile İzleyebilecekleri Az Bilinen Filmler

2.PİNOKYO

Yaşlı bir oyuncakçı olan Geppetto ,  kendisine bir kukla yapmak istemiştir ve çocuklara benzetmeye çalışmıştır. En sonda ortaya Pinokyo adında bir kukla çıkmış. Pinokyo’nın yanına bir peri gelmiş ve onu canlandırmış. Pinokyo’ yu  gören Geppetto  çok şaşırmış ama mutlu da olmuş. Gel zaman git zaman Pinokyo başına türlü türlü belalar açmaya başlamış . Bu belalardan kurtulmak için yalan söylemeyi öğrenmiş. Pinokyo her yalan söylediğinde burnu uzamış. En sonun da peri gelip Pinokyo’yu gerçek bir çocuk ve yapmış bundan sonra Pinokyo yalan söylemeyi bırakmış.

3.İNANILMAZ AİLE

Özel bir şekilde yaşayan Bob ailesi ile birlikte sessiz ve sakin bir hayat geçiriyormuş .Bob 15 yıl boyunca bu hali sürdürmüş.15 yıl sonunda Bob ‘ a yeni bir görev verilmiş .Bob bu işi halletmek için tek başına yola koyulmuş ancak işler umduğu gibi gitmeyince aileside olaya karışmıştır. Tek Bob ve ailesi değil masum bir çok insanın hayatı tehlikededir

4.GELECEĞE DÖNÜŞ

O dönemin arabalarından olan DeLoran’ın içine gizlenmiş icat, Marty’İ bilmeden ve istemeden 50’lerin başlarına götürür. Sorumsuz bir tutum içerisinde olan Marty kocaman Amerikan kasabasında annesinin ve babasının tanışmasına engel olur. Böylece kendisi hiç doğmamış olacağı için bu durumu düzeltmelidir. Ancak hayat sandığından daha da karmaşık

5.KIRMIZI BALON

Bir çocuk kırmızı bir balonlar arkadaşlık kurar, bu balon sanki bir canlı gibi çocuğa hep sahip çıkar, sever ve ona taktir eder .Balon çocuğa hep takip eder nereye gitse onunla o da oraya gider : okul, kütüphane, hastane ,kilise ve aklınıza gelebilecek her yer. Balon ve çocuk Paris’ in sokaklarında birbirleri ile oynarlar ve gülerler, kendilerine sataşan çocuklardan beraber kaçar veya onlarala beraber dövüşürler.

6.ANNİE

Annie bir öksüzdür ve yetimhanede kalan bir çocuktur .Annie yetimhanede çok fazla zorlanmıştı, çünkü yetimhanenin müdürü alkol alan sigara içen bir kadındır. Annie bu kadındana nefret eder çünkü ona çok fazla zara veriyordur . Bir gün yetimhaneye milyarder Oliver Warbucks’ın sekreteri gelmiştir ve bu kadın evinde bir hafta misafir edecek bir öksüz seçer.Bu kişide tahmin ettiğiniz gibi Annie olur .

Yorum Yap

Yorum Yap