İlginizi Çekebilir
Sadakatsiz Dizisi
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli dizi
  3. Akıncı Dizisi 11. Bölüm İzle

Akıncı Dizisi 11. Bölüm İzle

Akıncı Dizisi 11. Bölüm İzle

Akıncı dizisi 10. bölümüyle karşımızdaydı bu hafta. Yeni bölüm Akıncı 11. Bölüm Atv kanalı Akıncı yapımıyla yeni bir sayfaya yelken açtı bile denilebilir. Neden mi? Çünkü Akıncı dizisi sıra dışı bir yapım.  Atv ekranlarında Cuma akşamları bizlerle birlikte keyifli bir gece geçirmemizi hedefliyor gibi. Atv ekranlarında yayınlanan dizileri araştıran izleyiciler 12 Mart günü Akıncı fragman izle olarak araştırmaya başladı bile. Dizi izleyicileri Akıncı dizisinin son bölümünden hemen sonra yeni bölümün fragmanı başladı mı? diye araştırmalara başlamış görünüyor.

Dizinin can alıcı sahnelerin birinde geçen bu sözler hepimizi derinden etkilemeyi başarmış durumda. “Gel vazgeçelim hiç zorlamadan, Sen aklı selim, ben yorgun adam. Bir yer bulalım, dünyadan uzak.” bu sözler aynı zamanda çok sevilen bir şarkının sözlerini oluşturuyor. Kaçırmadan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Akıncı dizisi Youtube bağlantısı “Akıncı 11. bölüm fragmanı izle” olarak araştırıp kolaylıkla izlenebilir.

Bu akşam siz değerli izleyicilerin karşısına çıkacak olan Akıncı dizisinin 11. yeni bölümünün fragmanı öncesinde sizlerle son bölümde olan bitenleri konuşalım. Akıncı dizisinin son bölümü olan 10. bölümde neler yaşandı. Gelin hep beraber bakalım neler yaşandığına… Akıncı dizisinin yayınlanan son bölümü olan 10. bölümünde yaşanan gelişmeler herkesi şok etti. Stüdyoya gerçekleşen saldırının etkisi ve Deniz’in ölümünün etkisi devam ederken okula teftiş için görevlendirilen bir müfettiş Fatih ile ilgili beklenmeyen bir karar verir ve olaylar devam eder.

Diğer bir yandan Nergis, stüdyoya dönerken yolda Meryem ile tanışmaktadır. Meryem, sözleriyle Nergis’i etkiler ve Nergis’in yeni kararlar almasına neden olur. Kemal ise Yusuf Yenice’nin ölümüyle ilgili önemli bilgiler edinir. Bu gelişme sayesinde Aylin’i sorguya çeker. Aylin’in karakolu araması da Cevdet’i işkillendirir ve Cevdet alarma geçer. Bu sırada Cüneyt, Kemal hakkında edindiği bilgiler ışığında Kemal’e büyük bir tuzak kurmak için harekete geçer.

Akıncı Dizisi 11. Bölüm İzle

“Hedef senindir aslan!” sözleri çok etkili oldu.

Cüneyt’in hazırladığı kumpas nedeniyle Kemal görevden men edilip cezaevine tıkılır. Kemal cezaevine girdiği için Cüneyt biraz daha güçlenir ve daha geniş bir hareket alanı bulur. Cüneyt ile ilgili araştırmalarını derinleştiren Güneş, aynı zamanda Nergis’ten destek istemektedir.  Taşkın ile beraber Kemal için kurulan kumpasları açığa çıkarmak adına mücadele eder ve Cüneyt’e itiraz edemeyeceği sağlam delillere ulaşarak Cüneyt’i çaresiz bırakmak ister.

Akıncı Dizisi 11. Bölüm İzle

O sırada Akıncı ise tüm bunlardan habersiz onlara destek olmaktadır. Nergis, Fatih hakkında başlatılan soruşturma kapsamında kendini suçlu hissederek Fatih’in aklanması adına haber yaparak Fatih’i aklamaya çalışır. Orhan ise Lukas hakkında yeni bir ipucu yakalar. Akıncı da Lıkas’ı bulmak adına kollarını sıvar ve harekete geçer.

Konusu Nedir?

Akıncı dizisi son zamanlarda başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkan dizilerden biri olmayı başardı. Yoğun bir ilgiyle izlenen dizi her bölümde farklı merak konuları yaratmaya devam ediyor. Ardı ardına gelişen olaylar zincirinde her bir sahne ayrı bir merak uyandırıyor. İzleyicinin kafasında bir sürü soru aynı anda beliriyor. Akıncı dizisinde gelişen olaylar bir bir çözülecek mi? Dizide dönen kumpaslar ve tuzaklar kimler tarafından oluşturuldu ve kimler tarafından nasıl çözülecek? Gibi sorularla izleyicileri kendine çekmeye devam ediyor. Akıncı dizisinin konusu ise kısaca şöyle…

Öğretmenlik mesleğini icra eden Fatih başarılı oluşu, dürüstlüğü, yakışıklılığı ve idealistliği ile bilinen bir tarih öğretmenidir. Fatih’in ailesi kıymetli bir iş yapan kıymetli bir Osmanlı Devletine dayanan aileden gelmektedir. Osmanlı Devleti zamanında öken olarak Fatih’in babası “Akıncı Bey” olarak bilinir. O dönemde yaşanan bir takım olaylar neticesinde Akıncı Bey bir suikast sonucu şehit edilmiştir. Bu gelişmelerin yanında Orhan ise üniversiteden mezun olduktan sonra Fatih’in babasının meslektaşı olduğunu ifade ederek kendisiyle yüzleşti. Bu yüzleşme sonucunda Fatih’e daha önce duymadığı gerçekleri anlatarak Fatih’i etkisi altında bıraktı ve kafa karışıklığını gidermek adına bir takım faaliyetlerde bulundu. Fatih babasının da icra ettiği yüzyıllardır süren bu kutsal görevi sürdürmeye devam edecektir.

Akıncı Dizisi 11. Bölüm İzle

Fatih, zaman içinde Orhan’ın desteğiyle eğitilerek ülkesinde tehdit teşkil eden her türlü suç örgütlerine ve organizasyonlara savaş açmayı kararlaştırır. Sabahları kendini çok geliştirmiş bir öğretici ve mesleğinde yetkin bir tarih öğretmeniyken gün ağardığında ve karanlıklaştığında bir maske takarak ve gerçek kimliğinin dışında bir kimlikle Akıncı görevlerini yapmaya başlar. Akıncı günden güne yaptığı başarılı işler ve operasyonlarla halkın ve milletin kahramanı olmaya devam ediyor. Akıncı yaptığı başarılı operasyonlarla büyük zarar gören ve darbeler alan karanlık güçlerin hedefi haline gelir ve bu karanlık güçler Akıncı’yı piyasadan silmek isterler. Bu sırada ise tek başına büyük görevler üstlenen ve halkın büyük desteğini alan Akıncı’nın peşine güvenlik güçleri takılmıştır. Bir diğer taraftan da Nergis, gazetecilik mesleğinde şüpheci ve araştırmacı bir gazetecilik yamaktadır. Akıncı, Nergis’in merakla takip ettiği bir kişi olmuştur bile.

Nergis, Akıncı’nın gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaktadır. Nergis tüm bu yaşananların yanında hayatını bir görevde karşılaştığı Raider’e borçludur. Raider, Nergis’in yolları Nergis’in Fatih ailesinin dairesini kiralamış olmasıyla ikili tekrar bir noktada buluşur. Cüneyt ise Akıncı’nın peşinde olup onu çözmeye çalışan bir özel harekât memurudur. Cüneyt yıllar önce Nergis’e aşık olmuş fakat aşkına karşılık bulamamıştır.  Aynı zamanda Fatih’in haberdar olmadığı ve Nergis’e yaklaştığı bir konu vardır. Cevdet; Nergis’in babasıdır ve ülkedeki tüm kötü olayların sorumlusu bir kişidir. Tüm bu gelişmelerin ışığında ülkesi için mücadele eden Akıncı, bir koldan babasının intikamını almak için çetin bir mücadeleye girişmiş diğer koldan imkansız bir aşk için yelken açmıştır.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap