İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Akrep Dizisi İzle

Akrep Dizisi İzle

Akrep 16 Bolum Izle

Star TV ekranlarının yeni dizisi Akrep 11 Aralık Cuma gününden itibaren seyircileriyle buluşuyor. Deneyimli oyuncuların bulunduğu Akrep dizisinde genç yeteneklerde yer alıyor. Peki Akrep dizisinin konusu nedir ? Akrep dizisinin oyuncuları kimlerdir? Akrep dizisi nerede çekiliyor? Gibi sorularınızı cevaplamaya başlayalım.

Düşmanını zehirlediği gibi, kendini de sokmayı bilen “Akrep”, geçmişin ve bugünün mücadelesini veren iki kadının hikayesini anlatıyor. Lanetin, aşkın, ihanetin ve anneliğin savaşı ile dolu bir “Akrep” kavgası, izleyicileri farklı bir hikayenin içine alıyor.

Akrep Dizisi Konusu

Perihan Emgen; kızı,torunları ve pek hazzetmediği damadı ile yıllardır deyim yerindeyse tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, iktidarlı ve konforlu bir yaşam sürmektedir. Bir gece polisten gelen telefonla herkesin hayatı sonsuza kadar değişecekti. Kızı Berna ölü olarak bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında genç bir avukata Perihan’ın hayatını neden bu denli mahvettiğini anlatan Ferda Kendirci ise tırnaklarıyla kazıyarak bir mahallede kuaför sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduklarında gözü kalıp onların peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda Hanım, Perihan’ın kızı, damadının da sevgilisidir. Heniz ömrünün ilk yılında iken terk ettiği kızı şimdi Perihan’ın hayatını mahveden kişi olarak tam karşısındadır. Ferda’yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem’in de Ferda’nın ve kışı Merve’nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. Emgen ailesi’nin torunları Şahin, Duru ve Ece; Perihan ve Ferda’nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda’nın komşusu İpek ve Aras’ın hayatını da tamamen değiştirecek ve gençlerin hepsini nefretin ve aşkın içinde bulunan bir dünyanın tam ortasına sürükleyecektir.

AKREP DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR ?

Star TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelmiş olan Akrep dizisinin çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesinde  devam ediyor. Bazı sahneleri ise İstanbul’da Büyükçekmece gölünde devam ediyor. Beykoz’da bulunan kundura fabrikasının da plato olarak kullanıldığı ve dizinin iç mekan çekimlerinin burda yapıldığı aktarıldı. Ayrıca bazı sahnelerin de Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bulunan dizi platolarında çekildiği kaydedildi.

AKREP DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

PERİHAN

“Ailemi korumak için yapabileceklerimi, kimse hayal bile edemez.”

Demet Akbağ “Perihan” karakteriyle Akrep’te.
Demet Akbağ, 23 Aralık 1959’da Benan ve Oktay İybar çiftinin üçüncü çocuğu olarak Denizli’de doğdu. Ailesi o tarihte ceza reisi olan dedesinin görevi nedeniyle Denizli’de bulunmaktaydı. Babası, gazeteci ve fotoğraf sanatçısıydı. Sedef ve Kemal adında iki kardeşi vardır. Anne ve babasının 13 yaşındayken ayrılması nedeniyle 1972’de anne ve anneannesiyle birlikte İstanbul’a taşındı.

 

FERDA
“Benim olması gerek herşeyi geri almaya geldim.”

Evrim Alasya “Ferda” karakteriyle Akrep’te.

Evrim Alasya 2 Ağustos 1779 İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatrobölümü mezunudur. Oyunculuğa ilk olarak 1999 yılında Pınar Çocuk Tiyatrosu’nda başlamıştır. Çimentaş Spor Kulübü’nde Ulusal ve uluslararası yarışmalara katılan lisanslı sporcuydu.

 

ARAS

“Kız kardeşimin iyiliği ve suçluluk duygusu arasında sıkışıp kaldım.”

Yusuf Çim “Aras” karakteriyle Akrep’te.

26 Eylül 1991’de İstanbul Fatih’te dünyaya geldi. Aslen Giresun Alucra’lı olan Çim Meslek lisesinden mezun olduktan sonra üniversitede radyo ve televizyon bölümünü okudu. Kariyerine 2009 yılında modellik yaparak başladı.

 

BERNA

“Ailemin elimden alınmasına göz yumamam.”

Başak Daşman “Berna” karakteriyle Akrep’te.

Başak Daşman, 10 Nisan 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. … Başak Daşman, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Şivenaz karakterine hayat vermektedir. Başak Daşman, 1.65 metre boyunda, 53 kilo ve Koç burcudur. Ünlü oyuncu Instagram adresinden sevenleri için fotoğraflar paylaşıyor.

 

FİKRET

“Seven bir kalp söz dinlemez, gözü hiçbir şeyi görmezmiş derlerdi de inanmazdım.”

Bekir Aksoy “Fikret” karakteriyle Akrep’te.

Bekir Sıtkı Aksoy (18 Mart 1969, Ankara), Türk oyuncu. 18 Mart 1969 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezun oldu. 19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu’nda Cüneyt Gökçer ile beraber “Damdaki Kemancı” oyununda küçük bir rol oynadı.

AYŞEM

“İntikam almayı değil adaleti seçtim.”

Beril Pozam “Ayşem” karakteriyle Akrep’te.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beril Pozam, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Birkaç tiyatro oyununda rol alan Beril, ilk oyunculuk deneyimini Afili Aşk dizisinde ‘Nazmiye Özkayalı’ karakteri ile yaşamaktadır.

 

Yorum Yap

Yorum Yap