İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aldatmak

Aldatmak 1. Bölüm İzle

Aldatmak 1. Bölüm İzle
+ - 0

Aldatmak 1. Bölüm İzle 

ATV’nin yeni dizi Aldatmak dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimlerden oluşmaktadır? 

İzleyicilerin istekleri doğrultusunda gelişen TV dünyası başka bir zamana geçiş yaparken sevilen diziler seyircilerle birer birer buluşmaya başladı. ATV’nin yeni dizisi olan aldatmak, yeni ve bomba gibi oyuncu kadrosu ve konusu ile seyircilerin dikkatini çeken bir dizi çekimini başlatmıştır.

Aldatmak dizinin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir.

Aldatmak 1. Bölüm İzle

Televizyon dizileri yeni sezona girerken, birçok iddialı yapım da tanıtım videolarıyla gündeme oturdu. Tanıtım videosuyla birlikte izleyicinin dikkatini çeken yeni yapımlar arasında yer alan ‘Aldatmak’ dizisinin birçok ayrıntısı izleyicinin dikkatini çekti. İşte, yeni dizi ‘Aldatmak’ ile ilgili merak edilenlerin cevabı…

ALDATMAK DİZİSİNİN KONUSU NE ?

Aile Mahkemesi Hakimi olan Güzide, birçok evliliği kurtarmış, pek çok çocuğun annesiz ve  babasız kalmamasını sağlamış ve sürekli adaletin ve eşitliğin yanında olan, düzenli, kuralcı ve dürüst bir mahkeme hakimi ve aile annesidir. Eşi Tarık ve iki çocuğu ile mutlu bir ailesi olduğunu zanneden Güzide, onur bir hayat yaşadığını ve örnek bir aile olduğunu, evliliğinin sürekli olarak böyle devam edeceği beklentisindedir. Bir gün görevi sırasında kendisinin neden olduğu ve ardından araştırması sonrasında kendisine sadık olduğunu zannettiği eşinin kendisini aldattığını görmüş durumdadır. Ardından ise evlilik hayatının koca bir yalandan ibaret olduğunu anlamıştır.

Aldatmak 1. Bölüm İzle

ALDATMAK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanan yeni dizi Aldatmak, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi tecrübeli isimleri bir araya getiren Aldatmak’ta, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel yer alıyor.

ALDATMAK DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yeni yayın döneminin gelmesiyle birlikte izleyiciyle buluşacak yeni yapımlar arasında yer alan ‘Aldatmak’ dizisi 22 Eylül Perşembe itibariyle yani bugün ilk bölümüyle yayında olacak.

Aldatmak 1. Bölüm İzle, Aldatmak 1. Bölüm seyret, Aldatmak ATV 1. Bölüm İzle, Aldatmak ATV Yeni Dizi 1. Bölüm İzle, Aldatmak izle, Aldatmak son bölüm izle, Aldatmak full izle, Aldatmak tek parça izle, Aldatmak İzle

Yorum Yap