Aldatmak İzle

Aldatmak 2. Bölüm Fragman İzle 

Aldatmak Eyl 23, 2022 Yorum Yok

Aldatmak 2. Bölüm Fragman İzle 

ATV’nin yeni dizi Aldatmak dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimlerden oluşmaktadır? 

İzleyicilerin istekleri doğrultusunda gelişen TV dünyası başka bir zamana geçiş yaparken sevilen diziler seyircilerle birer birer buluşmaya başladı. ATV’nin yeni dizisi olan aldatmak, yeni ve bomba gibi oyuncu kadrosu ve konusu ile seyircilerin dikkatini çeken bir dizi çekimini başlatmıştır.

Aldatmak dizinin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir.

Aldatmak 1 Bolum Izle

Televizyon dizileri yeni sezona girerken, birçok iddialı yapım da tanıtım videolarıyla gündeme oturdu. Tanıtım videosuyla birlikte izleyicinin dikkatini çeken yeni yapımlar arasında yer alan ‘Aldatmak’ dizisinin birçok ayrıntısı izleyicinin dikkatini çekti. İşte, yeni dizi ‘Aldatmak’ ile ilgili merak edilenlerin cevabı…

ALDATMAK DİZİSİNİN KONUSU NE ?

Aile kutsal bir müessese. Her çocuğun mutlu ve huzurlu bir ailede, birbirini seven anne ve babalarıyla yaşama hakkı var. Bazen öyle aileler görüyoruz ki saadetleri insanları kıskandıracak derecede olabiliyor. Bazen de ailelerin çatırdayıp yok olduklarına tanık oluyoruz. Hayatın içerisinde bunların hepsi var. Peki ya sizin aileniz de mutlu gibi görünen ancak içten içe yıkımın aşamasında olan bir aile ise? ATV’nin yeni dizisi Aldatmak’ın konusu tam olarak bu. Dizinin isminden de anlaşılacağı gibi aldatmanın bir aileye neler yapabileceğini ve temelleri sağlam gibi görünse de her ailenin bundan zarar görebileceğini anlatıyor.

İlk bölümü ile büyük beğeni toplayan Aldatmak dizisinin konusu ise kısaca şöyle: Güzide birçok evliliğin bitmesini engellemiş, aileleri parçalanmaktan kurtarmış bir hakimdir. Adalet terazisi asla şaşmaz ve özellikle de çocuklar konusunda oldukça hassastır. Bu yüzden insanların gözünde büyük bir saygı kazanmıştır. Kocası ve iki evladı ile birlikte huzurlu bir aile yaşamına sahiptir. Ailesi Güzide için her şeydir. Kocasını seven ve güvenen bir eş, evlatları için canını bile verebilecek bir annedir. Herkes bu güzel ailenin saadetine gıpta ile bakmaktadır. Ancak, bu saadet artık son bulmak üzeredir. Güzide’nin kocası ile alakalı bulduğu bazı sırlar kara bulutlar gibi üzerlerine çökmek üzeredir. Hakim Hanım bu mutluluğun temelinin çok ince ve zayıf olduğunu anlar.

Dizi dram türünde bir yapım ve bünyesinde çokça yalan ve entrika var. Aldatmak dizisinin kadrosunda da önemli oyuncular yer alıyor. Başrolde, yani Güzide Yenersoy rolünde usta oyuncu Vahide Perçin’i görüyoruz. Kocası Tarık Yenersoy’u ise yine başka bir usta oyuncu Mustafa Uğurlu canlandırıyor. Tiyatronun duayen isimlerinden Erdal Kesal Ali Sezai Okuyan rolünde. Güzide ve Tarık’ın oğlu Ozan’ı Yusuf Çim canlandırıyor. Cem Bender, Oltan Kaşifoğlu; Caner Şahin ise Tolga Kaşifoğlu rolünde. Güzide ve eşinin biricik kızları Oylum’u ise Feyza Sevil Güngör canlandırıyor. Asena Girişken ise Yeşim Denizeren rolü ile karşımıza çıkıyor.

Dizinin kadrosu sadece bu isimlerden ibaret değil. Oldukça geniş bir kadrosu var. Cem Sürgit Ümit Özgüder rolünde karşımıza çıkıyor. Meltem Baytok’u ise Nazan Tokluca rolünde izleme şansı buluyoruz. Hem usta hem de genç oyunculardan oluşan kadro gayet başarılı bir şekilde bir araya getirilmiş gibi duruyor. Dizinin ilk bölümü 22 Eylül Perşembe günü izleyici ile buluştu. Reyting sıralamasında da ilk sıralarda yer aldı. İzleyiciler daha birinci bölümden itibaren yapımı bağrına bastı demek mümkün. İlgi çekici konusu ve sağlam kadrosu ile Türk halkını ekranlara kilitledi. Yeni bölümleri de her perşembe ATV ekranlarında yer alacak. Büyük ihtimalle hafta içi tekrar bölümleri de gün içi kuşağında yayınlanacaktır.

ATV’nin son dizisi Aldatmak’ın yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu yer alıyor. Senaryosu ise Yıldız Tunç imzalı. Saraçoğlu 120, Deli Deli Olma ve 72. Koğuş gibi gişede büyük başarı elde etmiş filmlerin de yönetmeni. Aynı zamanda Karagül, Savaşçı, Bir Zamanlar Çukurova ve Yanık Koza gibi reyting rekortmeni dizilerin de yönetmen koltuğunda yer aldı. CV’si hayli başarılı olan yönetmenin yeni dizisiyle de izleyenleri büyüleyeceği kesin. Dizi Tims&B Productions imzalı bir yapım. Yani yapımcısı da bugüne kadar pek çok diziyi ekranlara taşıyan Timur Savcı. Senarist Yıldız Tunç da daha önce Aliye, Bir Zamanlar Çukurova, Binbir Gece, Aşk ve Ceza, Paramparça gibi başarılı yapımlarda görev almıştı.

 

Aldatmak 1 Bolum Izle

ALDATMAK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanan yeni dizi Aldatmak, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi tecrübeli isimleri bir araya getiren Aldatmak’ta, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel yer alıyor.

 

Aldatmak 2. Bölüm İzle, Aldatmak 2. Bölüm seyret, Aldatmak ATV 2. Bölüm İzle, Aldatmak ATV Yeni Dizi 2. Bölüm İzle, Aldatmak izle, Aldatmak son bölüm izle, Aldatmak full izle, Aldatmak tek parça izle, Aldatmak İzle

Yorum Yok

Yorum Yap