İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alper Rende Kaçış

Alper Rende İle Kaçış Exxen İzle

Alper Rende İle Kaçış Exxen İzle
+ - 0

Türkiye’de özel televizyon kanalları kurulduğundan beri reality Show yapımları her zaman büyük ilgiyle karşılanmıştır. İnsanlar ekranlarda gerçek tartışmaları, kavgaları ve mücadeleleri izlemeyi sever. Dünyanın her yerinde durum böyledir. Türk televizyonları da gerek yabancı formatları satın alarak gerekse yerli formatlar üreterek reality Show konusuna büyük önem göstermektedir. Bu hususta en önemli isim de kuşkusuz Acun Ilıcalıdır. Getirdiği formatlarla Türk izleyicisinin beğenisini kazanan birçok programa imza atmıştır. Başka kanallarda çalışırken de kendisine ait TV 8 kanalında da reality içeriklerine sıkça yer vermiştir. Tabii yine kendisine ait olan Exxen platformunu da bu içeriklerden asla mahrum bırakmamıştır.

Alper Rende Kaçış İzle

Exxen platformunda hali hazırda birçok reality Show programı yayınlanmakta. Ancak, kuşkusuz bu programlar içerisinde izleyenlerin en çok ilgi gösterdiği ve en sevdiği işlerin başında Alper Rende ile Kaçış yer alıyor. Bunda da sonuna kadar haklılar. Program tam olarak ismiyle müsemma bir yapım. Büyük bir kaçış ve yine büyük bir kovalamaca izleyenleri bekliyor. Alper Rende zaten tanınmış bir Youtuber. Kanalında da kendi üstlendiği kaçış konseptiyle içeriklere yer veriyordu. Programda hem yarışmacı hem de sunucu olarak yer alıyor. Sosyal medyada oluşturduğu bu konsept büyük ilgi görünce Acun Ilıcalının da ilgisini çekti ve Exxen platformunda yayınlanmaya başladı.

Alper Rende Yeni Bölüm izle

Alper Rende ile Kaçışın konusu basit ama adrenalin dolu. Yarışma iki farklı temada ilerlemekte. İlki 10 yarışmacının bir mekanda kapalı tutulması ve bu mekandan ilk kurtulanın büyük ödülü alması şeklinde. İkinci konseptte ise yarışmacılar sadece mekandan kaçmakla kalmıyor. Aynı zamanda peşlerinde de onları yakalamak için insanlar oluyor. Yani hem ortamdan hem de peşlerindeki kişilerden kaçmak zorunda kalıyorlar. Bu da yarışmanın heyecanını kat kat artırıyor. Zaten bu konsept izleyenler tarafından daha da seviliyor. Çünkü, yarışmanın gerçekçilik ve kalitesi hayli yüksek. Alper Rende profesyonel bir ekiple çalışma fırsatı bulduğundan Youtube kanalında isteyip de yapamadığı birçok yeniliğe de yer veriyor. Exxen ‘de yayınlanan programın popülaritesi sayesinde ikinci sezon onayını da almış durumda.

 

İkinci sezon bölümleri de Exxen ‘de yayınlanmaya başladı. İlk sezonda yarışmacılar özel time karşı mücadele veriyorlardı. Tipik bir mekandan kaçış oyunu gibi görünse de pek çok zorluğu vardı ve yarışmacılar bu zorlukların üstesinden gelmek zorundaydı. Çünkü, tek bir kazanan olacaktı. 4 bölüm süren ilk sezon sonrası program büyük alaka gördü ve ikinci sezonun da çalışmalarına başlandı. İkinci sezonda ise izleyenleri yeni ve farklı bir konsept beklemekte. Bu sefer maceralar Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşiyor. İki farklı takım Dominik’te belirlenen mekanlarda özel timin ellerinden kaçmaya çalışıyor. Bu sezonun sonunda da elbette sadece bir kazanan olacak ve büyük ödülü evine götürecek.

 

Alper Rende ile Kaçış izlemek için Exxen platformuna üye olmak gerekiyor. Reality Show başka bir ortamda resmi olarak yayınlanmıyor. Exxen aboneliği reklamlı ve reklamsız paketlerle karşımıza çıkıyor. Reklamlı paketin fiyatı ayda 9.99 TL. Reklamsız paket ise 19.99 TL.

 

Yorum Yap