İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alper Rende Kaçış

Alper Rende Kaçış ( Yeni Sezon ) 1 Bölüm

Alper Rende Kaçış ( Yeni Sezon ) 1 Bölüm
+ - 1

Alper Rende İle Kaçış

Alper Rende Kaçış ( Yeni Sezon ) 1 Bölüm

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan ALPER RENDE İLE KAÇIŞ Programı sizleri eğlendirecektir.

Youtube üzerinden Alper Rende kanalında bloglar, oyunlar, programlar ve özgün içerikler oluşturan Alper. Özgün olarak hazırladığı, ismini “KAÇIŞ” olarak belirlediği, son videolarının çok izlenmesi ve onun gibi yetenekli birinin EXXEN platformunda yeri olması gerektiğini düşünen ACUN MEDYA ekibi, Kaçış olarak ismini verdikleri programı dijital platforma taşımıştır.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ ; 2 takımın oluştuğu bu takımlar arasında, Bir yerden sürükleyici kaçış oyunu oynanmaktadır. Bu oyunda kazanan kaçanlar olacaktır. Kaçış bölümlerini izleyebileceksiniz.

Alper Rende Kaçış Programı Nedir?

Alper Rende Kaçış programı Exxen platformunda yayınlanan bir yarışma programıdır. Bu yarışma programının hem sunuculuğunu hem de yarışmacılığını yapan Alper Rende yüz binlerce insanın takip ettiği bir youtube fenomenidir. Alper Rende ilk Alper Rende Kaçış bölümünü youtube kanalında 29 Kasım 2018 tarihinde paylaştı. Alper Rende’nin takipçilerinin çok yakından takip ettiği ve bildiği bu yarışma konsepti, youtube kanalında defalarca paylaşıldı. Acun Ilıcalı Exxen platformunu açmadan önce izleyiciler tarafından çok sevilen projeleri bünyesine katmak istedi. Acun Ilıcalı’nın gözünden, izleyicileri tarafından bu kadar sevilen Alper Rende Kaçış yarışması kaçmadı kendi dijital televizyon platformuna dahil etti. Exxen kaçış programı denildiği zaman aslında konseptle ilgili varsayımlarda bulunmak o kadar da zor bir şey değildir. Bu konsepte sahip birçok yarışma programı bulunmasına rağmen Alper Rende’nin kendi yorumunu katması ve Exxen platformuna geçmesi içeriğin kalitesini olduğunca artırdı. Acun Ilıcalı bu yarışma programını duyurmak için hesabından bir yazı paylaştı.

 

Alper Rende Kaçış Konsept Nedir?

Alper Rende Kaçış yarışmasının konsepti şu şekildedir. 10 yarışmacı bir mekandan kaçmaya çalışıyorlar ve onları özel timler kovalıyor. İlk kaçmayı başaran kişi ödülü kazanıyor. Oldukça aksiyon ve heyecanlı olacak bu yarışma programında farklı farklı konseptlerde bulunmaktadır. Alper Rende Kaçış yarışmasının bir diğer konsepti ise, yine 10 kişilik bir yarışma kadrosu ile bir ortamdan kaçmaya çalışırlar burada kovalayan kimse yoktur. Fakat ödülü kazanmak isteyen yarışmacı o mekandan ilk kaçması gerekir. Programında adından anlayabileceğiniz üzere Alper Rende Kaçış yarışması aksiyonun hiç eksik olmayacağı sürekli bir koşuşturmacanın olacağı bir yarışma programıdır. Bu yarışma programının bir kaç bölümü Alper Rende’nin youtube kanalında halen ücretsiz bir şekilde izlenebilir durumdadır. Yeni gelen bölümde çevrimiçi dizi, film, yarışma izleme programı olan exxen’de yayınlanmaktadır. Her bölümü birbirinden heyecanlı olan kaçış programında her hafta yeni yarışmacıların gelmesiyle yarışma programının seyir zevki daha da artmaktadır. Hem aksiyon hemde heyecan arıyorsanız Alper Rende Kaçış programını izleyebilirsiniz.

Alper Rende Kimdir?

Alper Rende 1995 yılında gözlerini İzmit’te hayata açtı. Alper Rende aslen Mardinlidir. Vine uygulamasının popüler olduğu zamanlarda özellikle babasıyla çektiği videolarla fenomen haline gelmişti. Vine ile sosyal medya sürecine başlayan Alper Rende daha sonrasında youtube’da OHA Diyorum kanalında video çekmeye başladı.  Alper Rende başarısının üzerine başarı katarak kendi kişisel youtube kanalını kısa süre içerisinde açtı. Kısa süre içerisinde 10 bin aboneyi geçtikten sonra videolarını atmaya başlayan Alper Rende bu alanda da başarıyı yakalaması hızlı oldu. Daha önceden kendisini bilen ve seven tüm takipçileri ona youtube’da da destek sağladı. Youtube videoların önerilmesi için o videonun etkileşimine aşırı önem vermektedir. Böyle bir duruma karşın Alper Rende’nin kitlesi her videonun altına onlarca yorum atmakta ve videoları beğenilmektedir. Youtube tarafından önerilmeye başladıktan sonra çok kısa bir süreçte şu an 4,28 Milyon takipçiye ulaştı. Kanalında bir çok seri bulunmakta ve en çok Alper Rende Kaçış serisiyle bilinmektedir.

Alper Rende Kaçış Nasıl Başladı?

Alper Rende Kaçış yarışması, yayın hayatına youtube mecrasında başladı. Bu konseptinin ilk videosu izlenme rekorları kırdı. Serinin ilk videosu 2019’un son çeyreğinde paylaşılmış ve bu zamana kadar 12 milyona yakın görüntülenmesi bulunmaktadır. İlk videosunda bir villadan kaçmaya çalışıyorlar, tabii bu kaçış normal bir kaçış değil. Özel güvenlik ekiplerinden kaçış şeklinde ilerlemektedir. İlk bölüm 389 bin kişi tarafından beğenildi bu konsept aşırı izlenince Alper Rende serinin diğer bölümlerini çekmeye başladı. Toplamda youtube üzerinden 4 bölüm paylaşıldı ve bölümler milyonlarca insan tarafından izlendi. Sürekli farklı mekanlardan kaçan 10 yarışmacıdan kazanan çeşitli ödüller kazanmaktadır. İlk youtube videosunda kazanana 10 bin türk lirası ödül verdi. İlk videosunda yer alan fenomenler şunlardır; Ali Ertuğrul, Uğur Şengül, Kerem Kısakol, Arda Taçalan, Ali Biçim, Beto Başkan ve Alper Rende’nin 3 arkadaşı yarışmacı kadrosunda bulunmaktadır. Türk youtube camiasında pek alışık olmadık bir video konsepti olduğundan izlenme rekorları kırdı.

Alper Rende Kaçış Nerede Yayınlanıyor?

Alper Rende Kaçış yarışması, youtube’den elde ettiği bu popülerlikle birlikte insanların daha çok bölüm gelmesine sebep oldu. Çekimler yüksek prodüksiyonla yapıldığı için ve bu tarz yarışmaları dünyada büyük şirketler finanse ettiğinden Alper Rende bu formatını Exxen’e geçirdi. Exxen platformuna geçmesiyle birlikte bölümler her hafta yeni bir bölüm yüklemektedir. Yeni platforma geçmesine rağmen youtube kanalında eski bölümlerine halen yer vermektedir. Exxen platformuna geçmesiyle birlikte gözle görülür bir prodüksiyonla bölümleri çeken Alper Rende hem sunucu hem yarışmacı rolüyle kaçış programını yönetmektedir. Çoğu youtube içeriğinin exxen online içerik platformuna geçmesi o içerik üreticilerine siteme dönüşüyordu. Fakat bu olay Alper Rende’de tam tersi oldu çünkü izleyiciler kaliteli bir içeriğin yüksek maliyetlere denk geldiğini bildiğinden destek oldular.

İzleyicilerin bu büyük ilgisi exxen platformunda en çok izlenen yarışma programları arasına Alper Rende Kaçış yarışmasını da ekledi. İzleyicilerin bu büyük ilgisini boşa çıkarmayan Alper Rende her yeni bölümü bir öncekinden daha kaliteli çekerek izleyicilerin beğenilerini topluyor.

Exxen Nedir?

Exxen Nedir? 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle kullanıma açılan bir online içerik izleme platformudur.Türkiye’de hizmet veren Blutv gibi kullanıcılı odaklı bir şekilde hizmet vermektedir. Platform açıldığı ilk gün yoğunluktan çöktüğü bildirildi. Exxen’in kurucusu medya sektöründen tanıyacağınız Acun Ilıcalı’dır. Tv8 satın aldıktan sonra sürekli yeni şeyler deneyen Acun Ilıcalı bu kez türk içeriklerini yurtdışı pazarına sokmayı hedefliyor. Yaptığı bir açıklamada yaptığım her proje tutmaz dediler her defasından çalışmamızın sonuçlarını güzel bir şekilde topladık dedi. Acun Ilıcalı konuşmasının devamında şimdi exxen içinde tutmaz diyorlar ve yine yanılacaklar ifadelerini kullandı. Yıllık bütçesi 900 milyon türk lirası olan bu platform özellikle gençler tarafından oldukça takip edilmektedir. Acun Ilıcalı taktiksel bir hamle yaparak dünyanın en büyük video izleme mecrası olan youtube’da içerik üreticilerini exxen’e transfer etti. Milyonlar tarafından takip edilen youtuberlar kendi formatlarından bazılarını exxen platformu için çıkarmaya başladılar. Bu youtuberlar arasında Alper Rende’nin Kaçış gibi milyonlarca izlenmeye sahip konseptleri de bulunmaktadır.

Exxen İçerikleri ve Fiyatı?

Alper Rende’nin sunduğu Alper Rende Kaçış yarışmasının yeni bölümlerini izlemek isterseniz exxen’e üye olmanız gerekiyor. Exxen online dizi izleme platformuna kayıt olmak çok kolaydır. 7 günlük ücretsiz deneme sürümüyle ilk hafta ücret ödemeden dilediğiniz içerikleri izleyin. Deneme sürümü bittikten sonra üye olmaya devam edecekseniz eğer 2 farklı paket size sunuluyor. Reklamlı olarak izleyebileceğiniz ilk paket aylık 9.90 TL gibi bir ücretle satılıyor. Diğer paketse önceki paketten tek farkı reklamsız izleme özelliğinden 19.90 TL gibi bir ücrete abonelik hizmeti sağlamaktadır. Yıllık olarak ödemelerde indirimler sağlandığından abone olacaksanız yıllık bir şekilde üyelik açmanız sizin cebiniz için daha sağlıklı bir karar olacaktır. Acun Ilıcalı yaptığı ilk açıklamada exxen ilk haftada 500 bin kullanıcı sayısına ulaştığını açıkladı.

Alper Rende İle Kaçış yeni sezon 1. Bölüm İzle, Alper Rende İle Kaçış Video izle, Alper Rende İle Kaçış Yeni Sezon Tek Parça, Alper Rende İle Kaçış Exxen 1. Bölüm Seyret İzlemek İçin Tıklayın

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın