İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konusanlar izle

Animal Kingdom İzle

Animal Kingdom İzle
+ - 0

Öncelikle şunu belirtmek gerek. Şu an 6. sezonu yayınlanmakta olan bu harika dizi ülkemizde maalesef resmi bir platform tarafından yayınlanmıyor. Ancak, dizi tutkunları bir şekilde bu diziyi izlemeyi başaracaktır. Animal Kingdom dizisi olabilecek en tuhaf ailelerden birini konu alıyor. Ailemiz bir soyguncu ailesi ve ailenin uzun süredir etrafta görünmeyen kızı uyuşturucudan dolayı öldüğünde oğlu J babaannesi Smurf (Şirin) ve 4 dayısının yanına yerleşmek zorunda kalıyor. Dayılarının hepsi annelerinin emrinde çeşitli soygunlar gerçekleştiriyor. Smurf tüm işin patronu ve ekibin beyni. Onun için aile kavramı her şeyden önce geliyor.

Animal Kingdom İzle

Genç J ile dayıları arasındaki ilişki inişli çıkışlı. Dayılarından bazıları üvey, ancak bu durum aile içinde pek de sorun olmuyor. Herkes eşit haklara sahip. Pope, Baz, Deran ve Craig farklı farklı karakterler. Hepsinin kendilerine ait bir evi ve hayatı olsa da annelerinin evinde kalmayı tercih ediyorlar. J de artık ailenin bir parçası olduğu için onu da soygun işlerinde kullanmaya başlıyorlar. Joshua, yani kısaca J ilk başlarda kendisini çekingen hissetse de ortama çabuk ısınıyor ve anneannesi ve dayılarının güvenini kazanmayı başarıyor. Hatta, bazı işlerde kilit rol oynamaya başlıyor. J’in bu yükselişi bazen dayıları arasında huzursuzluk çıkarsa da annelerinden korkularına bir şey diyemiyorlar.

Animal Kingdom Seyret

Animal Kingdom dizisinde Smurf karakterini Johnny Depp’in eski sevgilisi Ellen Barkin canlandırıyor. Kendisi 70 yaşında olmasına gayet hem fizik hem de sağlık olarak epey iyi ve güzel duruyor. Scott Speedman, Jake Weary, Shawn Hatosy ve Ben Robson dört dayıyı canlandırırken başroldeki genç isim ise Joshua rolüyle Finn Cole. Oyuncular gerçekten harika bir iş çıkarmışlar. Dizi bir aksiyon dizisi gibi gelebilir ancak tam anlamıyla bir aksiyon dizisi değil. Dram unsurları çok daha ağırlıklı. Başta J olmak üzere aile içindeki herkesin kendi şahsi sıkıntıları ve sorunları var. Özellikle de Pope ve J’e odaklanmış kısımlarda izleyiciler tuhaf hislere bürünebilir.

Animal Kingdom Ücretsiz İzle

Animal Kingdom’da Smurf için aile her şey demek ve aile kavramını tanımlayan tek şey kan bağı değil. Aileden biri olmak fedakarlıklar gerektiriyor ve herkes birbirini koruyup kolluyor. Bu güzel ve alımlı ninenin en nefret ettiği şey arkasından işler çevrilmesi ve oğulları bunu arada sırada yapıyor. Bazen bu işlere J de katılıyor, fakat genç adamın anneannesinin gözünde kredisi epey yüksek. Çok zeki bir çocuk ve okulunda bir dahi olarak görülüyor. Zaten ilerleyen sezonlarda Smurf’ün yerini alma ihtimalini de seyirciler izleyince anlayacaktır. Yukarıda da belirtildiği gibi Animal Kingdom izlemek için henüz resmi bir platform yok. Aslında epey ilgi gören bir yapım olmasına rağmen hala ülkemizden bir platformda yer almaması da gerçekten çok ilginç bir durum.

Yorum Yap