İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Arda izle

Arda, Exxen İzle

Arda, Exxen İzle
+ - 0

Arda, Exxen İzle

Genç bir futbolcunun en büyük hayallerinden biri üç büyüklerden birinde (Mümkünse tuttuğu takımda) forma giymektir. Sonra daha ilerisini düşünür. Dünyanın en iyi kulüplerinde oynamak ister. Barça, Real Madrid, Milan, Manchester United, PSG vs… Tabii bu da yetmez. Sırada milli takımla başarılara imza atmak vardır. Şampiyonluklar yaşamak, kupalar kaldırmak, milli takımla başarılara imza atmak… Arda Turan bunların hemen hepsini başarmış bir isim. Kendisinin hem spor hayatı hem de günlük yaşamıyla alakalı bir belgesel olan Arda Exxen’de yer alıyor ve izlemek isteyenleri bekliyor. Bu 45 dakikalık belgeselde Arda Turan ile alakalı tüm merak edilen sorular cevaplanıyor.

Futbolda yükseliş ve düşüşü nasıl bu kadar hızlı yaşadı? Hayallerini gerçekleştirebildi mi? Aile hayatı nasıl? Galatasaray’ın gönlündeki yeri ne? Avrupa’da ve İspanya’da neler yaşadı? Bu samimi belgesel Arda Turan ile ilgili merak edilenleri öğrenmek için iyi bir fırsat. Hiçbir önyargı ve ekleme çıkarma yapılmadan hazırlanmış, başarılı bir iş. Çünkü, belli zamanlarda yaptığı çıkışlarla tepki toplamış bir isim. Şimdi de yaşanan ne varsa bir de Arda’nın bakış açısından görme ve öğrenme zamanı. Elbette işin magazinsel boyutları da var ancak belgeselde çok fazla bahsedilmiyor. Arda’nın nasıl bir insan olduğuna seyircinin karar vermesi bekleniyor. Kendisi hakkında net bir fikir oluşmasını sağlıyor.

Arda, Exxen İzle
Galatasaray’dan Atletico Madrid’e, oradan Barcelona’ya, daha sonra Başakşehir’e ve şimdiye… Arda Turan futbol hayatı boyunca her başarıyı tatmış bir oyuncu. Hayatı bazı zamanlarda çalkantılarla gündeme geldi. Sempati kazandığı kadar antipati de kazandı. Kendisine yönelik bazı önyargılar olduğunuz bizzat kabul eden kendisiyle barışık bir adam. Dışarıdan görünenin aksine aslında sakin bir yapıda olduğunu görüyoruz. Özellikle de ailesiyle birlikte iken. O da evlatlarına iyi örnek olmak isteyen bir baba ve ilgili bir eş. Aslında biraz herkes gibi. Her aile babası gibi. Ancak, şöhret ve ün onu sıradanlıktan öteye götürüyor. Bu da aslında herhangi bir alanda isim yapmış herkes için doğal bir durum.

Arda, Exxen İzle
Exxen’de yer alan Arda belgeseli ünlü futbolcunun hayatına samimi bir dokunuş gerçekleştiriyor. Arda Turan, sahip olduğu her şeyi top oynayarak ya da kavga ederek kazandığını söylüyor. Ancak bu kavga hayatın kendisiyle olan bir kavga. Aslında içindeki savaşçı kişiliğe vurgu yapmak istiyor. Belgesel yayınlandığında sosyal medyada hem iyi hem de kötü yorumların hedefi olmuştu. Üst düzey bir futbolcu olmasının yanında özel hayatında yaşadıkları da bu tepkilere neden olmuş olabilir. Arda belgeselini izlemek için Exxen üyesi olmanız şart. Exxen’de reklamlı ve reklamsız üyelik tarzı bulunuyor. Ayrıca spor paketi de var. O da reklamlı ve reklamsız tercih edilebiliyor. Dizi ve belgesellerin yanında UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları izlenebiliyor.

Arda, Exxen İzle

Yorum Yap