İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Arka Sokaklar İzle

Arka Sokaklar İzle

arka-sokaklar-dizisinin-580-bolumu-izle

Kanal D’nin iddialı dizisi olan Arka Sokaklar dizisi başarılı oyuncu ekibi ve işlediği konuyla dikkatleri üzerlerine çekti. Peki Kanal D’nin bu iddialı dizisi Arka Sokaklar’ın konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Dizi nerede Çekiliyor? İşte sorularınızın cevabı…

Kanal D de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube de görev yapan 5 kişilik sivil polis ekibinin aile içi yaşamlarını ve Metropol şehir olan İstanbul’un sokaklarındaki başlarından geçen maceraları, mizah filtresinden de geçirip biraz eğlenceli zaman zaman kederli, zaman zaman duygusal bir şekilde izleyiciyle buluşturuyor.

Arka Sokaklar İzle

Arka Sokaklar İzle

Türkiye’nin en önemli ve en büyük nüfus yoğunluğuna sahip yüzyılların büyüsüyle süslenmiş tarihi istanbul şehrindeki her sokağında, herkes için daha yaşanır bir yapmak için her türlü soruna sıkıntıya karşı göğüs geren polislerimiz.
İstanbul Emniyetinde Asayiş Şube’de görevli sivil bir ekip, kendilerine tahsis edilmiş minibüsleriyle bu metropol kentin sokaklarını kare kare gezerek ve karşılarına çıkan her türlü kötülüğe ve kanunsuzluğa karşı savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görev sırasında değişik ve bir çok çeşit insan hikayeleriyle karşılaşır. Zaman zaman güldüren, bazen de yürekleri burkan bu hayata dair bir çok şey öğretip, unutulup gidenleri de hatırlara yeniden kazıyacaktır.

Arka Sokaklar Oyuncuları

Arka Sokaklar dizisindeki polislerin ve ailelerinin hayatları ve istanbul sokaklarında yaşadıklarını bir araya getirip, karakterlerimizin; kederde, sevinçte, aşkta, ve yalnızlıkta her türlü durumda birbirleriyle olan etkileşimleri, biri düştüğünde diğerinin kaldırmak için uzattıkları ellerini, hep beraber birbirlerine verdikleri destekle sorunlara karşı daime dik bir duruş sergileyip ekran başındaki izleyicilerini ekranları başında güzel bir şekilde vakit geçirmelerini sağlayacaklardır.
Yapımcılığını ‘’ERLER FİLM’’in üstlendiği bu dizinin yönetmenliğini; Orhan OĞUZ, senaryosunu; Ozan YURDAKUL ve Sinan YURDAKUL  üstlenmiştir.
Arka Sokaklar dizisindeki karakterlere hayat veren ve başrolleri paylaşan isimler ise şunlardır;
Rıza baba (Zafer ERGİN), Mesut (Şevket ÇORUH), Hüsnü (Özgür OZAN),
Engin (İlker İNANOĞLU), Selin (Oya OKAR), Ali (Alp KORMAZ), Hakan (Ozan ÇOBANOĞLU), Bahar(Merve OFLAZ), Nazike (Nazlı TOSUNOĞLU), Cemal (Yiğitcan ERGİN), Ayla (Hülya Kalebayır ÇELİK), Tekin (Onur BAY), TUNÇ (Kerimhan DUMAN), ve ekibin bir parçası olan alman çoban köpeği Garip Kont.

Arka Sokaklar İzle

Arka Sokaklar İzle Karakterleri

Rıza SOYLU (Zafer Ergin) : İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube de Emniyet müdürü, Ekibin lideri ve aynı zamanda manevi babası. Öngörüsü, iradesi,sezgileri ve tecrübesiyle kendini ailesine ve mesleğine adamış bir karakter.

Mesut GÜNERİ (Şevket Çoruh) : Bu özel ekibin komiserlerinden biri 90’lı yıllarda doğuda Özel Harekat polisi olarak görev almış. Bu zorlu görevden sonra hala bazı travmaların etkisinde olan Mesut komiser İstanbul’a dönüp oğlu Tunç ‘u neredeyse tek başına büyümüştür. İşinde de özel hayatında da sert bir karakter olan Mesut komiser ekibinde yani ailesinde çok sevilen bir Ağabey  olarak karşımıza çıkıyor.

Hüsnü ÇOBAN ( Özgür Ozan) : Tam bir aile babası ve ekibimizin başkomiseridir. Rıza Baba dan sonra ekibin en eskisidir. Ekibin eğlenceli ve gülümseyip,gülümseten karakteridir. Başına türlü türlü hem ailevi hemde iş ile ilgili bir çok sıkıntı gelmesine rağmen sıcaklığı ve insaniyetini hiçbir zaman kaybetmeyen tam bir yurdum insanı.

Ali AKDOĞAN (Alp Korkmaz) : Ekibin bir parçası olan ve asıl görevi keskin nişancılık olan Ali aynı zamanda Rıza Baba’nın kızı Pınar’la evli. Çiftin Efe ve Zeyno adında iki de çocuğu vardır. Ekibin elinde büyüyen ve ekiple beraber bir çok başarı elde eden cesur ve duyarlı genç üyesi.

Arka Sokaklar İzle

Engin BALKAN (İlker İnanoğlu) : Ekibe sonradan dahil olup ekibe çok çabuk adapte olan 3.sınıf emniyet müdürü’dür

Oya OKAR (Selin Demirci) : Dört yıl önce ekibe transfer olan Selin komiser, ekibin profesyonel anlamda gözbebeği olurken, özel hayatında ise Mesut komiserin göz bebeği olmuştur.

Ela YÖRÜKLÜ(Ezgi Vural) : Ekibe yeni katılan Ela yaşına göre oldukça cesur,zeki ve o kadar da inatçı bir karakterdir.

Pınar Soylu AKDOĞAN (Elvan Dişli) : Rıza Baba’nın kızı aynı zamanda Komiser Ali ile evlidir.

Yiğitcan ERGİN (Cemal Şahin) : Ekibe Ankara Emniyeti’nden gelen yeni transferidir. Çok becerikli ve tehlike anındaki soğuk kanlılığı ile dikkat çeken genç yaşına karşın tecrübeli ve sokakları çok iyi bilen biri.

Arka Sokaklar İzle

Yorum Yap

Yorum Yap