İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Aşk 101 Yeni Sezon Ne zaman?

Aşk 101 Yeni Sezon Ne zaman?
+ - 0

Aşk 101 Yeni Sezon Ne zaman?

Neflix’in en sevilen Türk Dizileri arasında ilk sırada yer alan Aşk 101 dizi ile alakalı önemli gelişmeler yaşanıyor. Her ne kadar resmi bir açıklama gelmiş olmasa da dizinin ünlü oyuncuları sosyal medya üzerinde yaptıkları açıklamalar ile önemli bilgiler aktarmaya devam ediyor. Yeni sezon hakkında yapılan açıklamalar son derece önem taşımaktadır. Son zamanların en sevilen gençlik dizisi olan Aşk 101 ilk sezonunda 5 öğrencinin okuldan kovulmamak için, öğretmenlerini başka bir öğretmene aşık etmeye çalışmasını konu alıyordu.

Aşk 101 nedir?

Aşk 101 dizisi sadece Türk izleyiciler tarafından değil aynı zamanda yabancı Netflix takipçileri tarafından da çok fazla dikkat çekti. Uzun süre Netflix’in en çok izlenen yapımları arasında yer alan dizi geçtiğimiz sezon yayın hayatına başladı ve  8 bölüm sürdü. Son derece geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin yeni sezonu hakkında da önemli gelişmeler yaşanıyor. Aşk 101 yeni sezon ne zaman sorusu merak edilen konular içinde yer almaktadır.

Aşk 101 Yeni Sezon Ne zaman?

Aşk 101 2. Sezon ne zaman başlıyor sorusu internet üzerinden de çok fazla araştırılmaktadır. İlk sezonu ile çok dikkat çeken dizinin başrollerinde Alina Boz, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı gibi isimler yer almaktadır. 5 lise öğrencisinin okuldan atılmamak için verdikleri uğraşı anlatan dizide, aşk konusu ele alınmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin hayat ile verdiği mücadele de dikkat çekiyor.

Aşk 101 2. Sezon ne zaman?

Dizinin oyuncuları yaptıkları açıklamalar ile Aşk 101 takipçilerinin yüreğine su serpti. Türkiye’de de çok sevilen dijital içerik platformu Netflix, Aşk 101 dizisinin 2. Sezonunu kısa süre içinde yayınlayabilir. Dizinin 2. Sezon çekimleri tamamlandı. Bu kadar beklenmesinin en önemli nedeni ise koronavirüs vakalarının artması oldu. Bu nedenle bir süre çekimlere ara veren dizi, sonrasında çekimlere devam etti ve tamamladı. Dizi 90’larda bir grup lise öğrencisinin hayatını konu almaktadır.

Dizinin tam olarak hangi tarihte vizyona gireceğine dair bir açıklama ile henüz yapılmadı. Fakat dizi oyuncuları sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalar, katıldıkları yayınlar ile 2. Sezonun kısa bir süre sonra yayına gireceğini ifade ediyor. Bunun yanında dizinin ikinci sezonu Aşk 102 mi olacak sorusu da çok fazla merak edilmektedir. Bu konu hakkında da bir açıklama yapılmadığını ifade edebiliriz.

Aşk 101 Yeni Sezon Ne zaman?

Aşk 101 izle

Aşk 101 dizisinin ilk sezonu 8 bölümden meydana gelmektedir. Netflix üyesi olmanız halinde çok rahat bir şekilde içerikleri takip etme şansına sahip olabilirsiniz. Netflix dünyanın en büyük dijital içerik platformlarının başında geliyor. Dünyanın pek çok ülkesinden yayınlar platform içinde yer almaktadır. İngiliz dizileri, İspanyol dizileri, Alman diziler, TV programları, çizgi filmler, belgeseller ve daha bir çok içeriğe Netflix üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Bunun yanında Aşk 101 dizisi de kısa süre içinde çok büyük beğeni topladı ve fenomen dizilerden biri haline geldi. Bir lisenin 4 aykırı gencinin hikayesini konu alan dizi oldukça eğlenceli sahneler sunuyor. Bunun yanında dizi oyuncularının çok başarılı performanslar sunduğunu da ifade etmek mümkündür. Aşk 101 izle ile siz de diziyi baştan sonra rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Netflix, dizinin bir sezonunu aynı anda platformu üzerinden sunmaktadır. Kısacası 2. Sezonun tüm bölümleri platforma aynı anda yüklenir. Bu da izleyiciler için önemli bir avantaj sunar.

Aşk 101 2. Sezon izle

Aşk 101 dizisinin 2. Sezon bölümlerini sitemiz üzerinden yüklendiği zaman izleyebilirsiniz. Aşk 101 ilk sezonu ile izleyenleri 90’lı yıllara götürmüştü. Aynı zamanda günümüzden sahneler de vardır. Yeni sezonda ise nasıl bir yol izleyecekleri çok büyük bir konusu. Genç bir ekibin ürünü olan dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer ve Ahmet Katıksız oturuyor. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi 2. Sezon çekimleri sona erdi. Yeni sezonun Netflix’te yayınlanacağı biliniyor. Tarih hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.  Konu hakkında gelişme olduğu takdirde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Dijital platformun en iyi yapımlarını takip etmek için sitemize giriş yapabilirsiniz. Yapımları aynı zamanda sitemiz üzerinden izlemeniz de mümkündür.

 

Yorum Yap