İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aşk Kumardır İzle

Aşk Kumardır, Exxen İzle

Aşk Kumardır, Exxen İzle
+ - 0

Aşk Kumardır, Exxen İzle

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform Exxen bünyesine yeni içerikler katmaya devam ediyor. Gibi, Leyla ile Mecnun, İlginç Bazı Olaylar gibi komedi dizilerinin yer aldığı platformda komedi türündeki yapımlara bir yenisi daha eklendi ve 14 Şubat’ta izleyiciyle buluştu. Bu yeni dizinin adı ise Aşk Kumardır. Pek çok sevilen oyuncunun yer aldığı yapımda sürekli bir senaryo yok. Birkaç dakikalık, kısa skeçler halinde yapılmış bir dizi. Konu ise elbette adından da anlaşılacağı üzere aşk ve kadın erkek ilişkileri. Bu kısa ve eğlenceli skeçlerin yer aldığı dizi ilk bölümüyle izleyiciden olumlu not almayı başarmış gibi duruyor.

Aşk Kumardır, Exxen İzle

Aşk Kumardır dizisi kadrosuyla da dikkat çekiyor. En fazla öne çıkan isimlerden biri ise Güldür Güldür ile şöhreti yakalayan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ecem Erkek. Erkek, dizide tıpkı diğer oyuncular gibi her hikayede farklı bir karakteri canlandırıyor. Diğer oyunculara göre de ön planda olduğu bir gerçek. En azından ilk bölüm itibarı ile bunu söylemek mümkün. enerjik kişiliğini canlandırdığı karakterlere de yansıtmış ve özellikle onun yer aldığı kısımlar hayli eğlenceli. Güldür Güldür’den ayrıldıktan sonra bir süre sessiz kalan Ecem Erkek Aşk Kumardır dizisi ile güldürmeye ve eğlendirmeye kaldığı yerden devam ediyor.

Aşk Kumardır, Exxen İzle

Dizinin kadrosunda Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elit Andaç Çam, Emre Taştekin gibi izleyenlerin farklı dizi ve filmlerden tanıdıkları oyuncular da yer alıyor. Hepsi de canlandırdıkları farklı karakterlerde hayli başarılı. Dizide yer alan kadın erkek hikayeleri çoğu zaman çiftleri absürd durumlara sokuyor. İzleyenleri güldüren yerler de bu absürd durumlar. İlk bölüm detaylı bir eleştiri için elbette yeterli değil, ancak başarılı bir başlangıcın ardından dizinin geleceği ile alakalı olumlu fikirler edinmek mümkün. Bu tarz yapımlarda genelde her bölüm üstüne katarak ilerler ve aşk Kumardır dizisinin de bir istisna olacağını söylemek yersiz olur. Dizi hakkında yapılan izleyici yorumları da genel olarak pozitif yorumlardan oluşuyor.

Aşk Kumardır, Exxen İzle

Exxen platformu yeni yapımlar konusunda rakiplerine göre biraz yavaş ilerlese de bünyesinde yer alan içeriklerin hemen hepsinin kendisine ait bir kitlesi var. Çocuklar, gençler ve yaşı daha büyük izleyiciler kendilerine göre bir şeyler bulabiliyor. Platformun şimdilik bir diğer eksiği de yabancı yapımların sadece birkaç Güney Kore dizisinden ibaret olması. Oysa ki, ülkemizde herhangi bir platformda resmi olarak yayınlanmayan pek çok kaliteli dizi mevcut. Exxen bunlardan bazılarını bünyesine katarak abonelerine sürpriz yapabilir. Aşk Kumardır izlemek için Exxen abonesi olmak şart. Exxen platformunda reklamlı ve reklamsız üyelik sistemi mevcut. ayrıca, Exxen’de UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını da izlemek mümkün. Bunun için de spor paketine üye olmak gerekiyor.

Aşk Kumardır, Exxen İzle

Yorum Yap