İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Aslı İnandık İle Heykel mi? Gain İzle

Aslı İnandık İle Heykel mi? Gain İzle
+ - 0

 

Gain yerli bir dijital platform ve daha niş bir kitleye hitap ediyor. Yerli içerikleri oldukça kaliteli ve bunlar arasında gerçekten çok iyi belgesel ve dizilere sahip. Platformda yer alan yapımlarda pek çok ünlü oyuncu ve tanıdık isim yer alıyor. Bunlardan biri de önce YouTube platformunda ünlü olan, daha sonra da oyunculukta başarılı bir kariyere imza atan Aslı İnandık. Aslı İnandık Gain’de yer alan, eğlenceli bir belgeselde yer alıyor ve bu belgeselin adı Heykel mi? Konusu da tıpkı adından da anlaşılacağı gibi heykeller. Ama, öyle böyle heykeller değil.

Aslı İnandık İle Heykel mi?

Aslı İnandık ile Heykel mi programında yer alan heykeller ülkemizde yer alan ve sosyal medyada da gündem olmuş tuhaf, komik ve hatta epey de absürd heykeller. Aslı İnandık belgeselde bu heykellerin izini sürüyor. Programı izlerken ülkemizde ne kadar ilginç heykeller olduğunu görüp şaşırmamak elde değil. Hatta bunların birçoğuna heykel bile demek imkansız. Bunlar yapılırken herhangi bir sanatsal kaygının üzerinde durulmadığı gayet açık. Çoğu belediyelerin diktiği heykeller ve aralarında özel işletmelerde yer alan heykeller de mevcut. Bazıları bunların boşuna yapılan masraflar olduğunu düşünürken bazıları da bir çeşit pop art olduğu konusunda fikirlerini belirtiyor.

Aslı İnandık İle Heykel mi? İzle

Programda heykeller hakkında hem bölgedeki insanlara hem de heykel konusunda isim yapmış uzmanlara sorular soruluyor. Herkesin konu hakkında farklı farklı fikirleri var. Belgesele Aslı İnandık’ın eğlenceli yorumları ve komik halleri de eşlik edince ortaya eğlenceli bir içerik çıkıyor. İzlerken asla canınız sıkılmıyor. Aslı İnandık zaten komik bir kadın ve böylesine absürd bir içeriği hazırlarken de bu yeteneklerinden faydalanıyor. Kendisi başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmış bir isim. Belgeselcilik konusunda daha önce herhangi bir deneyimi olmamasına rağmen o ve ekibi gayet başarılı bir iş ortaya çıkartmış. Sunum gayet doğal ve sevimli. Konu da ilginç olunca izleyenleri unutamayacakları, eğlenceli dakikalar bekliyor.

Aslı İnandık İle Heykel mi?(Gain)

Aslı İnandık ile Heykel mi belgeseli Gain platformunda yer alan birçok yerli yapım belgeselden biri. Gain belgesellere büyük önem veriyor ve genellikle de ilginç konuları seçiyor. Tuhaf heykeller de epey ilgi çekici bir konu. Alibeyköy’deki Mısır heykeli, İnegöl’deki dev köfte heykeli, Rize’deki çay bardağı heykeli, Denizli’deki horoz heykeli ve çok daha fazlası. Bunlar zaman zaman sosyal medyada kendilerine yer bulan heykeller. Aslı İnandık bu heykelleri yerlerinde görerek bir yandan da onların yapılış amaçlarını sorgulayıp hikayelerini bizlerle paylaşıyor. Bunu da elbette kendi benzersiz tarzı ile yapıyor. Aslı İnandık ile Heykel mi izlemek için Gain platformuna üye olmak gerekiyor. Burada hem yerli hem de yabancı birçok dizi, film ve belgesel bulmak mümkün. Seçkiler de özen ve itina ile gerçekleştirilmiş.

Yorum Yap