İlginizi Çekebilir
Kidding Gain Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Aynen Aynen 6. Sezon 7. Bölüm

Aynen Aynen 6. Sezon 7. Bölüm
+ - 0

Son zamanlarda oldukça beğenilen ve izlenme rekorları kıran dizilerden birisi de Aynen Aynen. Dizinin son bölümü de gene oldukça komik ve sürükleyici. Son bölümün girişi bir bar içerisinden giriş ile başlıyor. Barın diğer barlardan farklı olan özelliği ateşli insanların burada bir araya gelmeleri. Böylesine erotik içerikli bir barda bir anda tüm gözlerin üzerine çevrildiği bir bayanını içeri girmesiyle son bölüm başlıyor.

Bardaki Herkes Ateşli Kadına Bakıyor

Barda bulunan herkes gözlerini bu bayandan alamaz. Kadın burada bir av değil tam tersine bir avcı pozisyonundadır. Bardaki herkes kendisine baksa da kendisi bir kişiye odaklanmıştır. Baktığı kişi oldukça yakışıklı olsa da kimseye pas vermeyen birisidir. Adamın ilgisizliği kadının daha fazla ilgisini çeker.

Aynen Aynen İzle

 

Dizinin yıldızları aslında bir kurgu içerisindelerdir. Zaman zaman erkek bu kurgudan rahatsız olduğunu ifade eder. Fakat kadın farklı bir fantezi peşinde olmasından dolayı oyuna devam etmek ister. Oyun içerisinde komik sahnelerin fazlalığı bu bölümde de her bölümde olduğu gibi dikkat çekiyor.

Kurgu içerisinde gittikleri barda tanıdık bazı kişilerinde karşılarına çıkmasıyla komiklikler gelişmeye başlar.

Çok İstediği Şeyi Yapma Sözü

Fantezi kadın için çok iyi giderken adam sıkılır ve fanteziyi bitirmek ister. Tam da bu sırada kadın adama gece istediği şeyi yapma sözü verir ve böylece erkek ikna olur. Zaman zaman bazı talihsizlikler olsa da her şey kadının istediği şekilde ilerlemeye devam eder.

Aynen Aynen

 

Kadın kurgu içerisinde içeride bulunan ve ilgisini çekmeye çalışan herkesi teker teker ret etmeye devam eder. Böylece daha heyecanlı bir durum ortaya çıkmış olur. Maksat bayan yaşayacakları gecenin daha fantastik bir gece olmasını istemelerinden kaynaklanmaktadır. İstediğini her geçen dakika alsa da erkeği memnun etmeyecek bir takım durumlar yaşanmaya devam eder.

Aynen Aynen İzle

 

Nil kurguyu devam ettirir. Bu aradaDeniz’in yanına alımlı bir bayan gelir ve kendisine sarkıntılık yapmaya başlar. Nil bu durumdan oldukça rahatsız olmaya başlar ve gerilmeye devam eder. Bu sefer memnun olmayan Nil olmaktadır. Kadına saldırmak isterke yanlışlıkla Denize saldırır ve olanlar olur.

Yorum Yap