İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konusanlar izle

Bang Bang Baby, Amazon Prime Video İzle

Bang Bang Baby, Amazon Prime Video İzle
+ - 0

Babanızın öldüğü gerçeğiyle büyüyüp aslında ölmediğini ve mafya üyesi olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız? Kimisi pek bulaşmak istemez. Kimileri belki para koparırım umuduyla bakar. Bazıları da babasının yanında işe başlar. 16 yaşında genç bir kız olan alice Giamatteo üçüncü şıkkı tercih edenlerden. Amazon’un Bang Bang Baby dizisi genç hanımın mafyaya girişini ve çıkamayışını anlatıyor. Young Pope ve My Brilliant Friend yapımcısı Lorenzo Mieli’nin en yeni İtalyan dizisi Bang Bang Baby genç bir kadının mafya hayatına asimilasyonunun hikayesi. Dizi 1980’li yılların İtalya’sında geçiyor. daha çok Milano’da.

Bang Bang Baby İzle

Calabrian suç ailesi için kirli işler yapıyor. Bang Bang Baby, İtalyan babasının suçla dolu hayatını öğrenmeden ve sonunda bir “mafya prensesi” olarak aile işine katılmadan önce annesinin anavatanı İngiltere’de doğup büyüyen Marisa Merico’nun hayatını temel alıyor. Başrolde genç bir kızın olduğu izleyiciyi aldatmamalı. Nihayetinde bir mafya dizisi ve epey karanlık sahneler var. Bu da izleyenleri şaşırtacak unsurlardan biri. Kesinlikle bir gençlik ya da çocuk dizisi değil. Çok daha ciddi ve sert bir yapım. Alice babasını çok seven bir kız. Her ne kadar uzun yıllar onu görmese de onun için her şeyi yapabilecek kapasiteye sahip ve babası da babaannesi de bunun gayet farkında.

Bang Bang Baby(Amazon Prime)

Sevgili ebeveyninin bir kez daha yanında olması için her şeyi yapacaktır. Bu nedenle bir anlaşma yaparlar: “Dediklerini yaparsam, babam olmaya geri döner misin?”. Alice için bu bir masumiyet kaybını ve vahşi bir suç eğitiminin başlangıcını temsil ediyor. Aslında genç kız ne yapıyorsa sevilme ve kabul görme umuduyla yapıyor ve suç dünyasına da bu yüzden adım atıyor. Ancak, bu durum onu bir kabusun içerisine sürükleme potansiyeline de sahip. Babaannesi de görünüşte tonton bir nine gibi görünmesine rağmen son derece manipülatif ve şiddete de hayli meyilli. Sonuçta bir mafya ailesinin büyük patronu konumunda ve oğlu hapiste olduğu için işlerle onun ilgilenmesi gerekiyor.

Bang Bang Baby İzle

Görsel olarak, seri kusursuz. O yılların Milano şehri, İtalya’sı harika açılarla gösterilmiş. Sahneler de başarılı bir şekilde çekilmiş. durağan sahneler de aksiyon içeren sahneler de ayrı ayrı keyif veriyor. İzleyenler görsel olarak çok büyük haz alacaklar. Orası kesin. Şiddet, duygusallık, ani geçişler ve elbette oyunculuklar. Hepsi de gayet üst seviyede. Sıkıcı olarak nitelendirilebilecek bir özelliği yok. Tek kötü yanı insanların dizi görsellerine bakıp bunu bir gençlik dizisi zannedebilme ihtimali. Böyle düşünenler çok şey kaybedecektir. Bang Bang Baby izlemek için Amazon Prime üyesi olmak yeterli. Platform son zamanlarda iddialı içerikleriyle gündemde ve bunlar arasına her an yeni bir yapım daha ekleniyor. Ayrıca şu an platformlar içerisinde en uygun fiyata sahip olanı.

Yorum Yap