İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ben Bu Cihana Sığmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle | Ben Bu Cihana Sığmazsam İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle | Ben Bu Cihana Sığmazsam İzle
+ - 0

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle

ATV yepyenibir dizi ile izleyicisinin karşısına çıktı. Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle ile Uzun zamandır beklenen bir yapım olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ilk bölümü nihayet yayınlandı. Aksiyon, dram, mafya ve polisiye gibi unsurları bünyesinde barındıran dizi daha birinci bölümü ekranlarda yer almasına rağmen büyük beğeni topladı ve reyting sıralamalarında da üst sıralarda yer aldı. Türk halkının bu tür dizileri sevdiği bir gerçek. Dizi hem konusu hem de oyuncuların performansı ile gelecek vaat ediyor. Epey prodüksiyona sahip bir yapım ve görsellik de ön planda tutulmuş gibi görünüyor. Dizinin konusu da Türk izleyicisinin seveceği türden.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle ana karakteri Cezayir Türk. 15 yıl kadar önce kendisini öldü gibi göstererek Özbekistan’a gidiyor ve burada Temur Turan ismini alarak sıfırdan bir hayata başlıyor. Ancak, İstanbul’dan gelen nahoş haberler yüzünden bu hayatı geride bırakarak ülkesine dönmek zorunda kalıyor. Kızı kaçırılan Cezayir İstanbul’a döndükten sonra ise bambaşka bir hikaye başlıyor. Çünkü, hem geride bıraktıklarına 15 yıldır nerede olup ne yapması gerektiğini açıklamalı hem de gidişinin üzerinden değişen dengelere ayak uydurmalı. Cezayir’in dönüşü şehirde bazı kimselerin hiç de hoşuna gitmiyor. Bir zamanlar İstanbul’un Sahibi olarak anılan bu adamın tekrar burada olması kimileri için büyük bir sıkıntı anlamına geliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle | Ben Bu Cihana Sığmazsam İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle bölümünde Cezayir’i canlı bir şekilde karşılarında gören ailesi elbette büyük bir şok yaşıyor. Şehri sahiplenen yeni mafya grupları da bu durumdan feci halde rahatsızlık duyuyor ve onun tekrar Şehrin Sahibi ünvanını istemesinden çekiniyor. Kendisi istemese de büyük bir mücadelenin içerisine çekiliyor. Çünkü, Cezayir’in tek ve öncelikli amacı kızından, yani evladından başka bir şey değil. Fakat, bu konu düşmanlarının da umurlarındaymış gibi durmuyor. Onları tek ilgilendiren konu Cezayir’in tekrar karşılarında olması. Sorunlar bu kadarla da kalmıyor. Başı ABD gizli servisi CIA ile de belada ve onların kurduğu komplolardan da hem kendisini hem de ailesini kesin olarak koruması gerekiyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle de bile bu etkileyici dizi kadrosu açısından da oldukça ilgi çekici bir yapım. Ana karakter olan Cezayir Türk ünlü ve başarılı oyuncu Oktay Kaynarca tarafından canlandırılıyor. Kendisi daha önce yine bir ATV dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da da başroldeydi. Cezayir’in ona epey kızgın eşi Leyla Türk karakterini ise yetenekli aktris Ebru Özlem Saban canlandırıyor. İdealist bir doktor olan Firuze Turan karakterine ise Pelin Akil hayat veriyor. Dizideki rolü ve aldığı zaman oldukça önemli. Bir diğer önemli karakter olan Kurban Baba’yı ise Ali Seçkiner Alıcı Canlandırıyor. Cezayir’in annesi Gülendam Türk karakteri ise duayen oyuncu ve tiyatro sanatçısı Işıl Yücesoy tarafından canlandırılıyor.

Elbette karakterler bu kadarla sınırlı değil. Hakan Karahan Dumrul Bey karakterine hayat verirken Atakan rolünde ise yine başka bir başarılı aktör Ragıp Savaş var. Elmas karakteri Gülenay Kalkan Ünlüoğlu’na emanet edilmiş. Bir süredir ekranlarda çok fazla göremediğimiz Kerem Kupacı ise dizide Ethem Marna karakterine hayat veriyor. Kadroda daha önce de birlikte çalışmış ve set uyumları gayet iyi olan birçok oyuncu var. Hem genç hem de usta sanatçılar dizi için bir araya getirilmiş. Cast gayet başarılı ve bu başarının diziye de yansıyacağını görmek için medyum olmaya gerek yok. Dizide yer alan oyuncuların hepsi halkın da farklı yapımlar sayesinde sevip beğendiği isimler arasında yer alıyor.

Ben Bu Cihana Sigmazam 1 Bolum

Dizinin arkasındaki yapım şirketi Güzel Adamlar Medya ve yapımcıları arasında bizzat Oktay Kaynarca da yer alıyor. Diğer yapımcılar ise Seyfi Şahin, Onur Tan gibi sektörde tanınan ve bilinen isimler. Yapımın proje tasarımı ve öyküsü de yine  Oktay Kaynarca, Onur Tan ikilisine ait. Yönetmen koltuğunda da Onur Tan yer alıyor. Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun, Ali Can Yaraş dizinin senaryo ekibi. Ece İnanç uygulayıcı yapımcı görevini üstlenirken izleyicilere o harika kareleri en iyi şekilde sunan görüntü yönetmeni ise Zekeriya Kurtuluş. Dizinin çok beğenilen müzikleri de efsane sanatçılardan Ercan Saatçi’ye emanet edildi. Kamera önü kadrosu kadar kamera arkası ekip de işinin ehli isimlerden meydana geldi.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ve canlandırdıkları karakterler ise şöyle: Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm de bulunan oyuncular Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) Görüldüğü üzere yan karakterler arasında da bugüne kadar pek çok dizi, film ve tiyatro eserinde yer almış oyuncuların yanında genç ve yeni yetenekler de mevcut.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam konusuna dönecek olursak: Cezayir’in Özbekistan’da başka bir kimlikle yaşamak zorunda olmasının aslında çok farklı bir sebebi var. Öz ağabeyi bir CIA operasyonu sonucu öldürülüp bu hayattan kopartılıyor. O zamanlar henüz genç bir kabadayı olan Cezayir ise ağabeyinin intikamını almak istiyor ve CIA Türkiye direktörünün canını alıyor. Fakat, tüm bu yaşananlardan sonra ailesinin de hayatı tehlikeye giriyor. Eşini, kızını ve sevdiklerini korkutmak için kendisini öldü gibi göstererek ülkeyi terk etmek zorunda kalıyor. Geri döndüğünde her ne kadar sevdikleri ona kızsa da aslında tek amacı onları korumak ve beladan uzak tutmak. Fakat, kendisini onlara affettirmesi için epey uğraş vermesi gerekecek. İzleyiciler bunu ileriki bölümlerde daha iyi görme şansını elde edecektir.

Ben Bu Cihana Sigmazam 1 Bolum

Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam’ın ilk bölümü sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Dizi Trend Topic listesinde ilk sıralarda yer aldı ve Twitter kullanıcıları tarafından diziden pek çok kare ve video paylaşıldı. Sadece Twitter mecrasında değil Instagram hikayeleri ve You Tube da diziden parçalarla dolup taştı. Bu da reyting listesinde neden ilk sıralarda yer aldığını net bir şekilde açıklıyor. Bir süre önce ekranlarda yer alan ilk fragmandan itibaren meraklı bir izleyici kitlesi dizinin her anını takip etmeye başladı. Güçlü oyuncu kadrosu ve sağlam bir konuya sahip olması daha ilk günden tüm ilgiyi yapımın üzerine çekti.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle görücüye çıktığı gece birçok TV seyircisini ekranlara kilitledi. Dijital platformların moda olduğu günümüzde TV dizilerinde de hala aksiyon ve kalite olduğunu kanıtladı. Ülkemizde dizi sektörü epey gelişmiş durumda ve birçok dizimiz dünya izleyicisinin de beğenisini kazanıyor. Özellikle dram konulu dizilerde gayet başarılı olduğumuz tartışılmaz bir gerçek. Bu dizi de başarılı yapımlarımız için son örneklerden biri. Heyecan daima doruk noktasında tutuluyor ve buna biraz mola verip izleyiciyi dinlendirmek için yavaş ve duygusal sahneler giriliyor. Hemen ardından merak duygusu ön plana çıkartılıyor. İşleyiş izeleyiciyi sıkmayacak şekilde tasarlanmış. Ben Bu Cihana Sığmazam izlemek için seyircilerin ATV ekranlarında olması yeterli. Dizi her salı sevenleriyle buluşacak.

Ben bu Cihana Sığmazam Nerede Çekildi ?

ATV’nin yeni ve sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi Orta Asya’da bulunan Özbekistan’ın Buhara kentinde ve İstanbul’da çekilmiştir.

Ben bu Cihana Sığmazam Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir ?

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle olarak sevilen dizinin başrol oyuncusu dizideki Cezayir ismiyle Oktay Kaynarca, Leyla ismiyle Ebru Özkan Saban, Firuze ismiyle Pelin Akil, Kurban Baba ismiyle Ali Seçkiner Alıcı, Dumrul ismiyle Hakan Karahan, Orhan ismiyle Erkan Sever, Atakan ismiyle Ragıp Savaş, Elmas ismiyle Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Azamet ismiyle Eren Vurdem, Azade ismiyle Aslı Sevi, Ethem ismiyle Kerem Kupacı, Bekir ismiyle Ziya Kürküt, Süheyla ismiyle Pelin Uluksar, Suna ismiyle Mina Derman, Ömer Asaf ismiyle Batuhan Sezer ve Canan ismiyle Değer Alp ile daha bir çok oyuncu bulunmaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle Özeti:

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle bu bölümünde 15 yıl önce öldü gösterilerek Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul’a geri dönmek zorunda kalır. Elbette, herkes tarafından öldü bilinen bir adamın, 15 yıl sonra birdenbire ortaya çıkmasının sonuçları olacaktır. Cezayir’in kanlı canlı karşısında olduğunu gören ailesi de büyük bir şok geçirir. Yalnızca aile değil, 15 yıl önce İstanbul’u terk edip giden “Şehrin Sahibi”nin geri dönüşü, yeni sahipleri de rahatsız edecektir. Cezayir, şimdi hem bir yandan on beş yıllık yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, yeniden kabulünü sağlamak, hem gelişiyle rahatsızlık verdiği mafya gruplarıyla mücadele etmek, hem de CIA’in tuzaklarından kendisini ve ailesini korumak zorundadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle her Salı atv’de! Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazsam 3. Fragman İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle, Ben Bu Cihana Sığmazsam 3. Bölüm seyret, Ben Bu Cihana Sığmazsam ATV 3. Bölüm İzle, Ben Bu Cihana Sığmazsam ATV Yeni Dizi 3. Bölüm İzle, Ben Bu Cihana Sığmazsam izle, Ben Bu Cihana Sığmazsam son bölüm izle, Ben Bu Cihana Sığmazsam full izle, Ben Bu Cihana Sığmazsam tek parça izle, Ben Bu Cihana Sığmassam İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle

 

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam Kanalına Abone Olmak İçin: http://atv.link/bbcs

Ben Bu Cihana Sığmazam Facebook: https://www.facebook.com/benbucihanatv

Ben Bu Cihana Sığmazam Instagram: https://www.instagram.com/benbucihanatv/

Ben Bu Cihana Sığmazam Twitter: https://twitter.com/benbucihanatv

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Seyret, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Video İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Full İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Tek Parça İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Tanıtım İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Shot İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Dizipal İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Dizibox izle,

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen Seyret, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen Full İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Video İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Full İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Tek Parça İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Tanıtım İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Shot İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Dizipal İzle,

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Dizibox izle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen Seyret, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Exxen Full İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Seyret, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Alt Yazılı İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Full HD İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Türkçe Alt Yazılı İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İmdb, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman Ekşi, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman, Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Fragman İzle

 

Ben Bu Cihana Sıgmazam İzle

Yorum Yap