İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Benim Adım Melek İzle

Benim Adım Melek İzle

Benim Adim Melek Izle

TRT’nin ilgileri üzerine çeken ve izleyicilerin merak ettiği iddialı yapımı Benim Adım Melek dizisinde anneliğin, tüm zorluklarına rağmen vazgeçmek yerine çocuklar için hayata sımsıkı bağlanmak olduğunu vurgulanmaktadır. Peki Her Çarşamba TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Benim Adım Melek dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimdir ?

Yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın yaptığı bunun yanında senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un birlikte yazdığı, Türk yapımı olup dram türündeki televizyon dizisidir. Benim Adım Melek sürükleyicive ilgi çekici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor.

Benim Adım Melek İzle

Benim Adım Melek Dizisi Konusu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinin konusu; tüm zorluklara rağmen herşeyden vazgeçmek değil aksine çocuklar için hayata sımsıkı bağlanmak olduğunu vurgulayan TRT1 ekranlarının iddialı dizisi olan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla tüm hayatını yeni baştan kurup düzenlemesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterini oynadığı Benim Adım Melek dizisinde bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesini, hayat kavgası ele alınıp izleyici ile buluşturuluyor.

Melek, geçmişte yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla birlikye baba ocağına dönerken bir yandan da aklı bir karış havada olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) kendi başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla tek tek mücadele edip, diğer yandan da oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) bastıramadığı futbol sevdası yüzünden başına gelen kötü olaylarla ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise diğerlerinden bağımsız ve her durumda mutlu olacak bir şey bulabilen hayat dolu karakteriyle her zaman annesinin sevinç kaynağı olmayı başarıyor.

Benim Adım Melek dizisinde Kutsi ve Nehir Erdoğan başrollerde yer alırken bu ikiliye Mustafa Mert Koç, Mehmet Çevik, Kaan Çakır, Rabia Soytürk, Zeyno Eracar, Ece Özdikici, Zeynep Özder Birde, Nizam Namidar, Hande Kaptan, Ulvi Kahyaoğlu, Poyraz Ar, Muharrem Türkseven eşlik ediyor.

Benim Adım Melek İzle

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR ?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisi Gaziantep şehrinin çeşitli noktalarında çekiliyor.

Benim Adım Melek dizisinin başrollerinden olan Nehir Erdoğan(MELEK) kimdir?

Benim Adım Melek dizisinin başrol oyuncusu Nehir Erdoğan, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girdi ve bu okulu bitirdi. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okudu. Nehir Erdoğan kısa bir süre için Amerika’da yaşamış olup, daha sonra Yabancı Damat dizisi için Türkiye’ye geri dönmüştür. Bugüne kadar bir çok çeşitli televizyon kanallarında oyunculuk ve sunuculuk yapmış; filmlerde rol almıştır.

Benim Adım Melek dizisinin başrollerinden olan Kutsi (HALİL) Kimdir?

16 Mart 1973, Malatya  da dünyaya gelen Kutsi, Lise yıllarında yakın çevresinin “sesin güzel” söylemlerini önemseyen ve bunun üzerine şan dersi alan Kutsi, sonrasında 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü olan “Aşk Payını Aldı”yı çıkararak büyük bir şarkıcı rolünü  kazandı. Bu işe Uzun bir ara veren ve bu arada kendi içinde pişirip çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında yeniden Erol Köse Production tarafından “Sana Ne” albümünü çıkarttı. Kutsi, Ayrancı Lisesi’ni bitirmiştir. Sonrasında Mimarlık bölümünü yarıda bırakmıştır. Kutsi oyunculuğuyla da kendini büyük bir kitleye kanıtladıyıp sevdirdikten sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar’la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi’nin 24.09.2009 tarihinde kızı “Ceylin Ada” dünyaya geldi. Cengiz Kurtoğlu’nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde “Duvardaki Resmin” şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir. Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar’ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine “3 Aralık 2010” tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.

Benim Adım Melek İzle

 

Yorum Yap

Yorum Yap