İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bir Başka Şehir

Bir Başka Şehir Exxen

Bir Başka Şehir Exxen
+ - 1

Bir başka Şehir

Exxen’in yeni yapımları arasında yer alan Bir Başka Şehir farklı içeriği ile belgesel niteliği taşıyan yapımlar arasında yer alıyor. Farklı meslek gruplarından farklı hayatları tanıyabileceğiniz bu içerik sizlere yeni yüzleri sunacak. İstanbul’un arka sokaklarında yaşam mücadelesini bu belgesel üzerinden takip edebilirsiniz. Bir başka şehir ilk bölümü Exxen üzerinden yayına girdi. Buradan çok rahat bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen muhteşem yapımları ile insanların dikkat çekmeye başarıyor. Türkiye’nin yerli dijital platformu olan Exxen diziler, filmler haricinden insanların hayatlarına dokunabileceğiniz arka sokakları daha iyi bir şekilde tanıyabileceğiniz içerikleri de sizlere sunmaktadır. Bir başka Şehir her bölümde yeni hayat tarzlarını, yeni mesleklerini sizlere farklı bir bakış açısı ile göstermektedir. İstanbul’un bilinmeyenleri, gizli sırları ve çok daha fazlası bu belgesel ile sizlerle. İzlemek için ise yapmanız gereken sadece Exxen’e üye olmak. Çok basit bir şekilde üyelik işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Bir Başka Şehir Exxen İzle

Sitemiz üzerinden Exxen yayınlarını izleyebilirsiniz. Bir Başka Şehir izle tanıtım bölümü yayınlandı. Tanıtım bölümü gerek içerik anlamında gerek sanat anlamında oldukça başarılı bir iş çıktığının sinyallerini verdi. Bir Başka şehir 1. Bölüm ise Exxen’in sevilen içerikleri arasında yer alıyor. Hemen Exxen giriş yapabilir ve üye olabilirsiniz.

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından 2021 senesinin Ocak 1’in de yayın hayatına başladı. TV 8’in de sahibi olan Acun Ilıcalı içerik dünyasına yepyeni bir platform kazandırdı. Özellikle Netflix’in son derece popüler olması bu tarz adımların atılması anlamında ön ayak olmuştur. Bir Başka Şehir programı da bu örnekler arasında yer alıyor. Dizi, film, talk Show, komedi programları gibi içerikler haricinde hayatın içinden, hayata dair gerçeklikleri sunan bu yapımın da çok fazla ilgi göreceğini ifade etmek mümkündür.

Bir Başka Şehir Exxen

Bir Başka Şehir ne zaman yayınlanacak?

Merak edilen konular arasında Bir Başka Şehir yapımının ne zaman izleyenleri ile buluşacağı sorusu da yer almaktadır. Çok sevilen bu yapımın Exxen platformunda yayınlarına ulaşmak mümkündür. Tanıtım bölümü yayınlanan belgesel her hafta yeni içerikleri ile farklı meslek gruplarından, farklı kültürlerden insanların yaşam mücadelesini sizlere aktarıyor. İlk bölümde ise İstanbul’un arka sokaklarına giderek zorlu yaşam mücadelesini sizlere sunmaktadır.

Bir Başka şehir yapımımın bu anlamda öncü olacağını ifade edebiliriz. Online platformlar arasında çok sevilen Exxen üyelik ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Exxen platformu yepyeni içerikleri ile sizleri bekliyor. Hemen üye olabilir, sonrasında da site içinde yer alan tüm içerikleri rahat bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Exxen nedir?

Acun Ilıcalı’nın Acun Medya ile gerçekleştirdiği projeler arasında yer alan Exxen, dijital bir içerik platformudur. Her geçen gün yeni içerikleri bünyesine toplayarak sizlere yepyeni bir dünya sunmaktadır. Exxen platformuna üye olmak için ilk aşamada iki adet farklı seçeneğiniz bulunuyor. Bu seçeneklerden yararlanarak üyelik açabilirsiniz. Mobil ya da PC üzerinden Exxen’in içeriklerine erişim kurmanız mümkündür.

Platform dizi, film, belgesel, talk Show ve bir çok farklı içeriği ile sizlere merhaba diyor. Eski yapımları da satın alarak bünyesinde bulunduran Exxen bunun haricinde yeni yapımlar da üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda bir çok ünlü isimler ile anlaşarak onlara yeni içerikler hazırlatmaktadır. Exxen aynı zamanda insanlara belgesel tadında içerikler de sunuyor.

Exxen fiyatı ne kadar?

Exxen, açılmadan öncesinde fiyat konusunda merak uyandıran bir platformdu. Exxen ne kadar olacak? Exxen kaç para olacak? Gibi sorular çok sık soruluyordu. Exxen 9,90 TL aylık ücreti ile reklamlı izleyebileceğiniz 19,90 TL aylık ücreti ile reklamsız olarak izleyebileceğiniz bir platformdur. Bunlar haricinde aylık üyelik seçenekleri de bulunmaktadır.

Bir Başka Şehir Exxen içeriğini izlemek için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Son derece başarılı içeriklere bünyesinde yer veren platform, 7/24 sorunsuz olarak çalışıyor. Çok yüksek görüntü kalitesi ile üyelerine oldukça başarılı içerikler sunuyor. Netflix gibi bir dünya markası ile Türkiye pazarında çok büyük bir yarış içinde olduklarını ifade edebiliriz. Sitemizi takip ederek tüm dijital içerik platformlarının dizi ve programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın