Bir başkadır yeni sezon ne zaman?

Dizi izle, Netflix Dizi, Yerli dizi Mar 02, 2021 Yorum Yok

Bir başkadır yeni sezon ne zaman?

İlk sezonu kısa süre içinde fenomen haline gelen Bir başkadır dizinin yeni sezonu ne zaman olacak sorusu merak edilen konular arasında yer alıyor. Dünyanın en fazla beğeni toplayan dijital içerik platformu Netflix Bir başkadır dizinin 2. Sezonu için geri sayımı başlattı. Bir Başkadır tutkunları dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Bir Başkadır dizi Berkun Oya’nın yönetmen koltuğunda yer alan bir dram dizisidir. Türkiye’deki hayatları baz alan dizi için yeni sezon bekleyişi devam ediyor.

Bir Başkadır Oyuncuları

Dizinin yapımcılığını Krek Film adına Nisan Ceren Göçen ve Ali Farkhonde üstlenmektedir. Kurgusu da Ali Aga’ya ait olan dizinin ilk sezonu 8 bölüm sürmüştür. Oldukça başarılı bir yapım olan Bir Başkadır’ın kadrosunda ise Öykü Karayel, Funda Eryiğit, Fatih Artan, Tülin Özen, Alican Yücesoy, Nesric Cavadzade, Bilge Önal, Defne Kayalar ve Settar Tanrıoöğen gibi isimler yer alıyor.

Bir Başkadır, şu an için Netflix Türk yapımı diziler arasında en fazla izlenenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. 8 bölümden oluşan dizinin ilk sezonun çekimi İstanbul’da yapılmıştı. İstanbul’daki farklı hayatların birleşim noktasını anlatan dizi oldukça beğeni topladı. Dizinin 2. Sezonun ne zaman yayınlanacağı ile alakalı detaylar kısa süre içinde Netflix tarafından netlik kazandırılacak.

bir başkadır

bir başkadır

Bir başkadır nedir?

Bir başladır, farklı ekonomik koşullara ve sosyal hayatlara sahip olan insanların hayatlarını konu alıyor. İstanbul’u renkli hayatında karmaşık geçmişleri ile yüzleşen ve bu nedenle yeni bir yol tercih etmek zorunda kalan insanlar, izleyenlere çok farklı bir yapım sunuyor. Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşti. Meryem ve ailesinin yaşadığı köy ise Beykoz Tokatköydür. Sinan karakterinin yaşamış olduğu rezidans daire ise Şişli’de yer almaktadır. Bunun haricinde kalan yerlerin çekimleri İstanbul’un farklı semtlerinde yapılmıştır. Dizi her karakteri derinlemesine analiz ederek onların hayatlarından bir parçayı kendimiz ile eşleştirmemizi sağlıyor. Sonuç olarak ise insanlar arasındaki uçurumların olmadığını aslında hepimizin geçmişinde bir ortak parça olduğunu bizlere anlatıyor.

Bir başkadır izle

Bir Başkadır dizi Türk dizi tarihinin en fazla beğenilen ve üstüne yorum yapılan dizileri arasında yer almaktadır. Yayına girdiği gün itibari ile çok geniş bir kesime hitap etmeyi başaran ve izleyenler ile aralarında bağ kurmayı sağlayan dizi her geçen gün daha da popüler olmaya devam ediyor. Dizi günümüz Türkiye’sine dair önemli detaylar sunmaktadır. 8 bölümden oluşan ilk sezonun her bölümü ortalama olarak 40dakikadan oluşmaktadır. Ferdi Özbeğendi gibi önemli bir müzisyeninde tekrar çok sevilmesine neden olmuştur.

Bir başkadır izle seçeneği için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Netflix Türkiye üzerinden yayınlanan dizi aynı zamanda başka ülkelerin Netflix platformlarında da kendisine yer buldu. Diziyi bu seçenek sayesinde tekrar tekrar izleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Dizinin yeni sezonu da Netflix’ten yayınlanacak. Netflix ve diğer dijital içerik üreticilerinin yapımlarını sitemiz üzerinden takip etmeye devam edin.

Netflix nedir?

Netflix, internet bağlantısı üzerinden üyelerine reklamsız olarak film ve dizi izlemelerini sağlayan abonelik tabanlı bir içerik yayın hizmetidir. Bunun yanında Andorid, IOS ve Windows 10 cihazlarınız ile dizileri ve filmleri indirerek internet bağlantısı olmadan da izleme şansına sahip olabilirsiniz. Üyelik için farklı paket seçenekleri sunmaktadır. İçerikler bölgelere göre farklı seçenekler sunabilir. Çok farklı türde Netflix Orijinal içerikleri, belgeseller, diziler ve filmler vardır. Aynı zamanda sistem sizlerin izlediği film ve dizlere göre yeni öneriler de sunmaktadır. Akıllı TV, medya oynatıcıları, oyun konsolları, akıllı telefonlar üzerinden de izleyebilirsiniz. Aynı zamanda PC’nizin internet tarayıcısı üzerinden Netflix’e giriş yaparak içerikleri izleyebilirsiniz. Çok yüksek çözünürlüklü hizmet sunması da bu anamda önemli bir artıdır. Paketlere göre Standart Çözünürlüklü, Yüksek Çözünürlüklü ve Ultra Yükse Çözünürlüklü görüntüleme seçenekleri de vardır.

Bir Başkadır dizinin ilk sezonunu izlemediyseniz sitemiz üzerinden de izlemeniz mümkündür. Oldukça kaliteli bir yapım olan dizinin yeni sezonu hakkında da yazımız üzerinden bilgi edinmeniz mümkündür. Türkiye’nin durumunu oldukça içten bir dil ile anlatan dizi aynı zamanda müzik anlamında da çok başarılıdır. Oyunculukların başarılı olmasının yanında sağlam bir reji ekibinin ürünü olduğunu da ifade edebiliriz.

 

Yorum Yok

Yorum Yap