İlginizi Çekebilir
Uysallar Netflix Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle
+ - 0

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle

Bir Jigolonun Günlüğü, bir jigolonun göz alıcı hayatı etrafında dönen yeni Netflix dizilerinden biri. Hikaye, evinde bulunan bir cesedin soruşturmasını ve bu süreçte genç adamın başına gelenleri anlatıyor. Ana Bolonte, planını fazla düşünmeden, kızı Julia’yı baştan çıkarmak için profesyonel bir jigolo olan Emanuel’i işe alır. Bunun ilişkilerini iyileştireceğine ve kızının babasının ölümünün acısından kurtulmasına yardımcı olacağına inanıyor. Fakat yakışıklı jigolo baştan çıkarması gereken kıza aşık olur ve tüm planlar suya düşer. Ana, kızının ilişkisini kıskanmaya başlar ve Emanuel’e ayrılması için bir ültimatom verir, yoksa sırrını ortaya çıkaracak ve anlaşmalarından bahsedecektir.

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle Full

Emanuel, Julia için işini bırakır ve bu, kendisine bir aile üyesi gibi davranan işverenleri Minou ve Florencia’yı hayal kırıklığına uğratır. Julia, ailesinin laboratuvarı tarafından onaylanan zararlı bir ilacı araştırırken, Ana’yı eski kocasının ölümünün ardındaki gerçeğe götürür. Ana, katille yüzleşir, ancak rızası olmadan bir psikiyatri hastanesine kapatılır. Ana, Emanuel’in evinde ölü bulunur ve bir soruşturma ekibi kurulur. Tüm bağlantıları araştırılır ve sırları ortaya çıkar. Dizinin öyküsü kısaca bu şekilde, ancak gerek oyunculuklar gerekse de senaryonun işleyişi gerçekten çok iyi. Son zamanlarda Netflix platformunda yayınlanan en iyi ve en çok izlenmeye değer içeriklerden biri olduğunu söylemek de mümkün.

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle Tüm Bölümler

Biraz tahmin edilebilir olmasına rağmen, dizi izleyiciyi aldatmak için birden fazla olay örgüsü eklenmiş. Olayların işleyişine vakıf olmak için ve gizemleri ortaya çıkarmak adına çok fazla kafa yormaya gerek kalmıyor. Ancak dizinin amacı da zaten bu değil. Kelimenin tam anlamıyla gizem ağırlıklı bir dizi olduğu söylenemez. Romantizm biraz daha ağır basıyor. Temposu gayet iyi ve gerçekçi bir yapım. Karakter gelişimlerini izlemek keyifli. Özellikle de kadın karakterler başrolden tüm ışığı çalma potansiyeline sahip. Bazı izleyiciler dizinin ismine aldanarak aşırı derecede fazla cinsellik içerikli sahneler bekleyebilir. Fakat öyle bir durum söz konusu değil. Bu tarz sahneler konuya göre gayet kararında bir şekilde senaryoya eklenmiş.

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle Seri

Sürükleyici sahneleri olan gerilim dolu bir dizi arıyorsanız bu dizi tam size göre. Eleştirmenlerden de gayet olumlu not almış bir yapım. Jigolo olarak en temel kural olan asla aşık olmama kuralını yıkan bir jigolo, çeşitli travmalar yaşamış genç bir kadın, deliliğe sürüklenen bir anne ve bir cinayet vak’ası. Dizi izleyicilerine pek çok şey sunuyor ve bunu gayet başarılı bir şekilde yapıyor. Bölümler ne uzun ne de kısa. Seyirciye asla sıkıcı olarak gözükmeyecek bir yapım. Kusursuz değil, ancak izlememek için de elle tutulur bir neden yok. Bir Jigolonun Günlüğü izlemek için Netflix abonesi olmak gerekiyor. Netflix’te birçok İspanyol yapımı dizi var ve bu da aralarındaki en iyi dizilerden biri.

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Seyret, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Video İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Full İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Tek Parça İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Tanıtım İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Shot İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Dizipal İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Dizibox izle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen Seyret, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen Full İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Video İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Full İzle,

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Tek Parça İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Tanıtım İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Shot İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Dizipal İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Dizibox izle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen Seyret, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Exxen Full İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Seyret, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Alt Yazılı İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Full HD İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Türkçe Alt Yazılı İzle, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İmdb, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Ekşi, Bir Jigolonun Günlüğü Netflix Fragman

 

Bir Jigolonun Günlüğü Netflix İzle

Netflix İzle

Yorum Yap