Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Bir Skandalın Anatomisi, Netflix İzle

Sienna Miller’ın başrolde olduğu ve Netflix’te yayınlanan Bir Skandalın Anatomisi Sarah Vaughan’ın aynı adlı romanından uyarlanma bir yapım. Dizi kendilerini kanunların üstünde olduğuna inanan politikacıları ve ultra zenginlerin kör ayrıcalığını konu alıyor. Sienna Miller bir politikacının eşi olan Sophie Whitehouse rolünde karşımıza çıkıyor. Parlamento Üyesi James Whitehouse karısına bir kaçamak yaptığını itiraf ediyor. Aslında kocasını affedecekken durum biraz değişiyor. James sadece sadakatsizlikle suçlanmıyor, tecavüzle de suçlanıyor. Bu da elbette tüm İngiltere’de büyük bir skandal olarak kayda geçiyor ve üstüne bir de yargılama başlıyor. medyanın ilgisi de olaya hayli yoğunlaşıyor.

Bir Skandalın Anatomisi, Netflix İzle

Sienna Miller, hem kocası hem de kendi geçmişi ve ayrıcalığı hakkında birdenbire rahatsız edici gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyor. Çünkü, ortada saklanan daha birçok sır ve utanç verici hadise var. Bu durum onun bugüne kadar yaşadığı rahat ve bolluk içindeki hayatı da etkileyecek kadar tehlikeli. Sophie kocasıyla olan deneyimlerini yeni bir ışık altında görürken, James eylemlerinin sonuçlarından kurtulmak için hayal edebileceği her numarayı deniyor. Fakat, olayların aslı tam olarak net değil. Ortada bir tecavüz olmama ihtimali de var. Yani, durum bir siyasetçiye kurulan komplodan ibaret de olabilir. İzleyiciyi en çok meraklandıran noktalar da zaten bunlar. Çünkü geçmişe dönüş sahnelerinin ucu epey açık bırakılmış.

Bir Skandalın Anatomisi, Netflix İzle

Sarah Vaughn’un 2018 tarihli romanından Kelley ve Melissa James Gibson tarafından uyarlanan Anatomy Of A Scandal, ilk bölümde epey yavaş ilerliyor, ancak izledikçe açılan bir yapıya sahip. James her ne kadar karısına o kadının hiçbir şey ifade etmediğini söylese de onu arada sırada kadının hayalini kurarken görüyoruz. Sophie ise ilk başta soğukkanlılığını korumak için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Olivia’nın onu tecavüzle suçladığı James aleyhindeki asıl dava gerçekten başladığında tüm ülkenin bu mevzudan haberi oluyor ve konu ilerlemeye başlıyor. Sophie kocasının yanında olmak ya da ondan desteğini çekmek konusunda büyük ikilemler yaşıyor. Çünkü her halükarda kaybedecek birçok şeyi var.

Bir Skandalın Anatomisi, Netflix İzle

James karakterinin tuhaf yanı hem eşine karşı özrünün hem de suçlamaları inkarının oldukça samimiyetsiz olması. İzleyiciyi kuşkuya düşüren etkenlerden biri de bu. Mahkeme sahneleri dizinin en iyi sahneleri, keza her oyuncu yeteneklerini en iyi şekilde konuşturmuş. İzleyenlerin diziyle alakalı en çok sevdikleri şey de zaten performanslar. Konunun yavaş ilerlemesi ve diziye hakim monoton hava bazı izleyiciler için çekici gelmeyebilir. Bu da gayet normal bir durum. Yine de politik kurgu ve skandalları izlemeyi seven seyirciler için gayet güzel bir seçenek. Bir Skandalın Anatomisi izlemek için Netflix üyesi olmak şart. Dizinin yasal olarak yayınlandığı mecra Netflix. Platformda hemen hemen benzer konulara sahip diğer dramalar da izleyenlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Bir Skandalın Anatomisi, Netflix İzle

2 Görüntülenme
Bir Skandalın Anatomisi, Netflix İzle

Bir Skandalın Anatomisi, Netflix İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap