İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bir Yeraltı Sit-Com'u

Bir Yeraltı Sit-Com’u Ne zaman Başlıyor?

Bir Yeraltı Sit-Com’u Ne zaman Başlıyor?
+ - 0

Bir Yeraltı Sit-Com’u Ne zaman Başlıyor?

Pandemi döneminde Youtube’da Konuşanlar isimli program yapan Hasan Can Kaya’nın yeni projesi bir Sit-Com dizisi. Bir Yeraltı Sit-com’u dizisi ile yeni bir projeye imza atan Hasan Can Kaya’nın dizisi Exxen platformunda yayınlanacak.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragman ile Bir Yeraltı Sit-Com’un tanıtımını gerçekleştiren Hasan Can Kaya kısa bir süre önce çekimlerine başladığı Bir Yeraltı Sit-Com’u kendi sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Yakın bir tarihte dizinin ilk bölümünün yayınlanması bekleniyor.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Ne zaman Başlıyor?

Bir Yeraltı Sit-Com’u Konusu

İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli bir ailenin yaşam hikayesini konu alan dizinin Hasan Can Kaya’nın kendi otobiyografik senaryosu ile çekiliyor. Kendi hayatından kesitler ile senaryoyu oluşturan ünlü komediyen bu projenin yıllar önce hazırlanmış olduğunu fakat çekimler için yeterli maddi imkanlara sahip olmadığından dolayı projeyi ertelediğini belirtti. Konuşanlar programı ile Exxen platformuna geçen Hasan Can kaya, yeni platform ile anlaşma imzalayarak yeni dizisinin çekim sürecini başlattı. Dizinin şuanda kaç bölümden oluşacağına dair bilgi verilmezken önümüzdeki aylar içerisinde dizinin Exxen platformu üzerinden yayınlanacağı belirtildi. Dizinin yayınlanan fragmanında Hasan Can Kaya’nın iş bulmak için birçok yere başvurduğunu görebiliyoruz. Acun Ilıcalı tarafından yayınlanmış olan Yetenek Sizsiniz programına katıldığını gördüğümüz Hasan Can Kaya bunun dışında birçok işe girme girişimine veya ünlü olmak için yapımcılar ile görüştüğünü görmekteyiz.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Ne zaman Başlıyor?

Oyuncu Kadrosu

Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinde birçok ünlü yer almakta. Hasan Can Kaya’nın başrolde olduğu dizinin kadrosunda, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan, Lara Domaç, Ezgi Gör gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizi de Günay Karacoğlu, Hasan Can Kaya’nın annesi rolündeyken, Tuna Orhan ise Kaya’nın babasını canlandırıyor. Güzel oyuncu Lara Domaç, Hasan Can Kaya’nın sevgilisi rolündeyken Ezgi Gör ise Kaya’nın kardeşini oynayacak.

Hasan Can Kaya Kimdir?

16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul’un Güngören semtinde dünyaya gelmiş olan Hasan Can Kaya’nın ailesi Malatyalıdır. Bugüne kadar birçok projede yer almış olan ama hiç tanınmayan Hasan Can Kaya, BKM Mutfak tarafından çekilen Çok Güzel Hareketler Bunlar programında skeç yazarı olarak çalışmıştır. Birçok projede yer alırken genellikle senaryo ve metin yazarlığı yapan Kaya, aynı zamanda Bir Erkek Bir Kadın isimli dizinin de senaryosunu yazan kişidir. Bir Erkek Bir Kadın dizisi milyonlarca kişi tarafından izlenen ve sürekli gündeme gelen bir dizi olmasına rağmen senaristin Hasan Can Kaya olduğu, kendisinin Konuşanlar programı ile gündeme gelmesinin ardından öğrenildi.

Bir Erkek Bir Kadın dizisinin sona ermesinin ardından Beşiktaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde Stand-Up Show yapmaya başlayan Hasan Can Kaya, yaptığı başarılı Stand-Up Showlar ile tanınmaya başlayınca elinde var olan projeler ile birçok yapımcı ile görüşmesine rağmen bir sonuç alamadı. Son olarak Pandemi döneminde arkadaşları ile birlikte maddi sıkıntılara rağmen Konuşanlar programını çekmeye başladı ve Youtube üzerinden yayınlanan Konuşanlar programı kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından beğenilerek izlenmeye başlandı. İlk sezonunu tamamlayan Konuşanlar, 2. Sezona Acun Ilıcalı ile birlikte Exxen platformunda yayınlanmaya başlandı.

Konuşanlar Talk Show programı halen devam ederken Hasan Can Kaya Bir Yer Altı Sitcom’u dizisi ve yetişkenler için hazırlamaya başladığı bir çizgi filminde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tuna Orhan Kimdir?

Almanya doğumlu olan Tuna Orhan, bugüne kadar birçok dizi ve sinema filminde yer almış deneyimli bir oyuncudur. Tiyatro sahnelerinde yıllarca oyunculuk yapan Tuna Orhan, yeteneği ile yönetmenlerin dikkatini çekmiş ve birçok dizide başrol olmak üzere çeşitli karakterlere can vermiştir. Aslı Gibidir, Hep Yek, Göktaşı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çalgı Çengi İkimiz, Yüksek Giriş, Memleket Meselesi, Vizontele Tuuba gibi milyonlarca kişi tarafından izlenen büyük projeler de yer almış oyuncu, şimdi de Hasan Can Kaya’nın yeni dizi projesi olan Bir Yeraltı Sit-Com’unda Hasan Can Kaya’nın babası olarak rol alıyor.

Günay Karacaoğlu kimdir?

Tiyatro ve Sinema oyuncusu olan Günay Karacoğlu, bugüne kadar onlarca dizi ve sinema filminin yanı sıra halen tiyatrocu olarak birçok oyunda yer almaya devam etmektedir. 49 yaşındaki tecrübeli oyuncu Gençliğim Eyvah, Yaşamak Güzel Şey, Cingöz Recai, 20 Dakika, Roman Havası, Gönülçelen, Aşkım Aşkım, Hayat Bilgisi, Yeditepe İstanbul, Şehnaz Tango gibi bilinen yapımlarda yer almış ve son olarak Bir Yer Altı Sit-Com’u projesinde Hasan Can Kaya’nın annesi olarak yer alıyor.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Fragman

Yorum Yap