İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Bir Zamanlar Kıbrıs İzle

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle

Bir Zamanlar Kibris Izle

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs 1 Nisan 2021 itibariyle her Perşembe izleyicileriyle buluşuyor.
TRT 1 ekranların vazgeçilmezi olacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde 1963 yıllarında, Kıbrıs’ta Türkler ve Rumlar arasında hiçbir sorun olmaksızın hayat devam etmektedir. Adanın coğrafyasında mutlu hayatlarına devam eden sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak da bilinen olayların başlamasından sonra diğer Türk aileleriyle birlikte saldırıya maruz kalır. Birbirleriyle ayrı düşen aile üyeleri köylerine sürülüp zorunlu göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri olarak bulur kendini. Kıbrıs’ta hayat mücadelesi devam ederken Türkiye’den Kıbrıs’a gizli görevle gönderilen Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların yönünü değiştirir. Kıbrıs’da gizli bir kahraman olan Ankaralı ve ayrı kaldığı nişanlısının hasreti ve yaşam mücadelesiyle harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi iç içe yaşanmaya devam eder. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde aşk sahnelerinin yanında tartışma sahneleri de dikkat çekmektedir. Birbirinden başarılı ve tecrübeli oyuncu kadrosuyle da ön plana çıkan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yapımcılığını TMC Film adına Erol Avcı üstlenmiştir.

TRT 1 ekranlarının yeni vazgeçilmezi olmayı gözüne kestirmiş olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi seyircilerin beğenisine sunuldu.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncuları kim ?

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle
Bir Zamanlar Kıbrıs’in oyuncu kadrosunda; Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın ve Devrim Saltoğlu Hasan Küçükçetin, Ahmet Sömers, Miray Akay, Deniz Baytaş, Hakan Güner, Nebil Sayın, Bade Arazlı ve Emre Törün yer alıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin karakteri olan Kemal Dereli (Ahmet Kural) Kimdir?

Dizide sakız tüccarı Kemal Dereli karakterini Ahmet Kural canlandırıyor.  Ahmet Kural (10 Kasım 1982, Kütahya), Türk oyuncu.

10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya’da dünyaya geldi.Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT‘de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating’lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle

2010 yılında Selçuk Aydemir’in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır. Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir’le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca’nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı.4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle İnci (Pelin Karahan) kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci karakteri deniz tüccarı Kemal’in eşidir. Pelin Karahan tarafından canlandırılmaktadır.

Oyunculuk kariyerinde başarılı çalışmalara imza atarak adını duyuran ancak popülerliğini Kavak Yelleri isimli televizyon dizisi ile kazanan başarılı oyuncu Pelin Karahan, 6 Ekim 1984’te doğdu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Turizm İşletme’de okudu. Okul bitince İstanbul’a geldi. Manken Neşe Erberk’in Erberk Ajans’sına kaydoldu. Demirdöküm reklam filmi ile reklam çekimlerine başladı. Daha sonra Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti,Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı.

Pelin Karahan, 2007 – 2011 yılları arasında “Kavak Yelleri” adlı dizide İbrahim Kendirci,Dağhan Külegeç, Aslı Enver, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı.
2011 yılında Medya ve Sanat Ödüllerinden, Kavak Yelleri dizisindeki rolü için “En Başarılı Bayan Dizi Oyuncusu” ödülünü kazanmıştır.
Pelin Karahan, 23 Ekim 2011 tarihinde pilates eğitmeni Erdinç Bekiroglu ile Barcelona’da evlendi. 19 Kasım 2013 tarihinde boşandı.
24 Haziran 2014 tarihinde iş adamı Bedri Güntay ile Adile Sultan Sarayı’nda evlendi. 27 Aralık 2014 tarihinde Ali Demir adında bir oğlu oldu.
Pelin Karahan, 2012 yılında da “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Mihrimah Sultan karakterini hayat veren Pelin Karahan, en son Yeter dizisinde Aylin karakterini canlandırdı.

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle

Yorum Yap

Yorum Yap