Bloodshot Netflix İzle

Bloodshot Netflix İzle

Netflix Dizi Eki 16, 2022 Yorum Yok

Bloodshot Netflix İzle

Öldürülen ABD askeri Ray Garrison (Diesel), gizli örgüt örgüt Rising Spirit Technologies tarafından yürütülen modern bir Frankenstein deneyinin ilk başarılı sonucudur. Emil Hartin (Guy Pearce) tarafından yönetilen proje, Ray’i yalnızca ölümden geri getirmekle kalmaz aynı zamanda kanına nano teknoloji enjekte ederek ona anında iyileşme ve süper güç gibi çok çeşitli yetenekler verir. Artık yaşayan bir silah olan Ray, kendisini ve karısı Gina’yı (Talulah Riley) katleden adamı bulmak için hemen yola koyulur, ancak çok geçmeden onu geri getirenlerin göründükleri kadar iyi olmadıklarını öğrenir. Esas düşmanları aslında onu yaratanlardır.

Bloodshot Marvel ve DC süper kahraman filmlerinden sıkılanlar için farklı bir firmanın ortaya çıkardığı bir karakter. Filmin başrolünde Vin Diesel var. Çok satan bir çizgi romandan uyarlandı. Özel efektler oldukça başarılı. Özellikle de dövüş ve patlama sahneleri Michael Bay filmlerini andırıyor. Yakın zamana kadar sinemalardaydı ve gayet başarılı bir gişe elde etti. Film şimdi de Netflix seyircilerine sunulmuş durumda. Aksiyon ve macera asla hızını kesmiyor ve klişe de olsa standart, insanları kendisine çeken bir süper kahraman filmi. Zaten bu tarz filmlerde çok fazla derinlik aranmaz. İzleyiciler hayranı oldukları süper kahramanların düşmanları ile savaşmalarını izlemek ister. Bu açıdan izleyiciyi tatmin ediyor.

Bloodshot Netflix İzle Tek Part

Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel ve Guy Pearce gibi önemli isimler var. Bloodshot karakteri Valiant Comics firmasına ait bir karakter ve aralarında en ünlüsü. Bu film yeteri kadar başarılı olursa belki de tıpkı Marvel ve DC alemleri gibi bir de Valiant alemi oluşturulabilir. Ancak, bunun için şu an erkenmiş gibi duruyor. Çünkü henüz bir devam filmi ya da firmanın diğer kahramanları ile alakalı bir yapımın haberi yok. Film çizgi romandaki öyküye bağlı kalınarak yapılmış. Bu da hayranları sevindiren önemli bir unsur. Ancak, daha önce Bloodshot adlı bir süper kahramandan haberi olmayan izleyiciler bile filmi seveceklerdir. Seyircilerin bu tarz yapımlardan beklediği hemen her şeyi sunuyor.

Bloodshot, Valiant Sinematik Evreni başlatabilecek mi? Bu çok önemli bir merak konusu. İnsanlar artık farklı şeyler görmek ve izlemek istiyorlar. Marvel ve DC bile artık biraz daha gölgede kalmış süper kahramanlara daha fazla yer vermeye başladı. Bu yüzden sorunun cevabına “neden olmasın?” diyebiliriz. Süper kahraman evreni oluşturmak çizgi roman dünyasında sinemaya göre daha kolay olabilir. Ancak, sinematik bir evren bir kez izleyicinin beğenisini kazandığında bu da milyar dolarlar anlamına geliyor. Yapım şirketleri de bunun farkında ve sürekli olarak risk alıp yeni şeyler sunmaya çalışıyor. Bloodshot izlemek için Netflix abonesi olmak gerekiyor. Netflix’te farklı süper kahraman yapımları da var ve türün hayranları için Bloodshot filmi de gayet iyi bir seçenek.

 

Bloodshot Netflix İzle, Bloodshot Netflix. Bölüm izle, Bloodshot Netflix Alt Yazılı İzle, Bloodshot Netflix bölüm, Bloodshot Netflix bölüm full izle, Bloodshot Netflix bölüm izle, Bloodshot Netflix bölüm izle dizibox, Bloodshot Netflix bölüm izle kaçak, Bloodshot Netflix Dizibox izle, Bloodshot Netflix Dizipal İzle, Bloodshot Netflix Ekşi, Bloodshot Netflix Exxen, Bloodshot Netflix Exxen Full İzle, Bloodshot Netflix Exxen İzle, Bloodshot Netflix Exxen Seyret,

Bloodshot Netflix Fragman, Bloodshot Netflix İzle Full HD, Bloodshot Netflix Full İzle, Bloodshot Netflix İmdb, Bloodshot Netflix İzle, Bloodshot Netflix kaçak izle, Bloodshot Netflix İzle Seyret, Bloodshot Netflix Shot İzle, Bloodshot Netflix Tanıtım İzle, Bloodshot Netflix Tek Parça İzle, Bloodshot Netflix Türkçe Alt Yazılı İzle, Bloodshot Netflix Video İzle, Bloodshot Netflix Tanıtım

 

https://www.youtube.com/watch?v=gtxUdHiUMIs

 

İzlemedia Netflix İzle

 

Yorum Yok

Yorum Yap