Boru 2039 Blu Tv Izle

Börü 2039, Blu Tv İzle

Blutv dizi, Börü 2039 izle Ara 31, 2021 Yorum Yok

Börü 2039, Blu Tv İzle

Türk televizyon ve sinema yapımlarında üst düzey özel efekt görme şansımız maalesef pek yok. Bunun nedeni henüz fantastik yapımların yeterli sayıda olmaması ve gereken ilgiyi görmemesi. elbette birkaç yapım bu döngüyü bozuyor, fakat onlardaki efektler de Hollywood’daki benzerleriyle yarışacak düzeyde olmuyor. Türk izleyicisi sağlam özel efektlere hasret desek yeridir. Ancak, bu hasret büyük ihtimalle son bulmak üzere. Keza yerli dizi izleme platformlarından Blu TV Börü 2039 dizisinin fragmanlarını ve görsellerini yayınlamaya başladı. Görüntüler batılı örneklerinden aşağı kalır değil. Bu da izleyiciler arasında büyük bir heyecana neden oldu. Uzun zamandır böyle bir yapım bekleniyordu.

Börü 2039, Blu Tv İzle

Börü 2039 özel efekt konusunda fragmanda büyük işler başardığını kanıtladı. Arkasındaki teknoloji ekibinin işinin ehli kişilerden oluştuğu kesin. Blu TV de bu yapıma oldukça güveniyor. Üzerinde emek verilmiş bir dizi. Bu görsellerinden bile ayırt edilebiliyor. Türk izleyicileri de böyle bir yapımla karşılaşacakları için şanslı. Türünün belki ülkemizdeki ilk örneği değil, ama en gelişmiş örneği demek mümkün. Adından da anlaşılacağı gibi, dizi gelecekte yani 2039 yılında geçiyor. Börü kelimesi Türkçe’de kurt anlamına geliyor. Yüksek teknolojinin hakim olduğu bir zaman döneminde yer alacağımız kesin. Ancak, fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla Post-Apokaliptik bir ortam yok. Dizi zamanın normal seyrinde ilerleyecek gibi duruyor.

Börü 2039, Blu Tv İzle

Börü 2039 dizisinin konusu ise kısaca şöyle: 2039 yılı teknolojinin iyice ilerlediği bir yıldır. Dünyanın büyük devletleri özellikle de silah teknolojileri konusunda büyük bir rekabet içindedir. Bu rekabette en başta ABD ve Çin yer almaktadır. Lakin, Türkiye de yavaş yavaş onlarla yarışabilecek seviyeye gelmiştir ve bölgesinde önemli bir güç olmuştur. Şimdilik tarafsız bir tutum sergilemektedir. Teknokrat Kemal Boratav birçok projenin başındaki akıl ve isimdir. Ancak, bu noktalara kolay gelinmemiştir. Ötüken Projesi adlı büyük proje Türkiye’nin askeri teknoloji alanında bu kadar büyümesine neden olan en önemli sebeptir. Dizinin merkezinde de bu proje yer alacak. Böyle bir proje elbette dost düşman herkesin ilgisini çekecektir.

Börü 2039, Blu Tv İzle

Börü 2039 görsel anlamda izleyiciyi büyülediği gibi konusuyla da büyük yankı uyandıracak. Türkiye’de ilk kez bir dizide Cyberpunk bir aleme giriş yapacağız. Konusu askeri teknoloji olmasından dolayı izleyenleri bol bol savaş sahnelerinin beklediği kesin. Cyberpunk meraklıları özellikle kullanılacak silahlar ve makineler konusunda da büyük bir merak içerisinde. Dizi için platformun en iddialı yapımı demek mümkün. Börü 2039 izlemek için öncelikle Blu TV üyesi olmak gerekiyor. Blu TV’nin aylık üyelik ücreti 29.90 TL. Yıllık aboneliklerde ise indirim sağlanıyor. Bir yıllığına üye olmak isteyenlerin ödemesi gereken miktar ise 190,80 TL. Yerli bir dijital platform olan Blu TV bünyesinde pek çok yerli ve yabancı içerik yer almakta.

Yorum Yok

Yorum Yap