Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Bozkır

Bozkır dizisi BluTv de yayınlanan bir internet dizisi özelliği göstermektedir. Yönetmenliğini Bahadır İnce yapmaktadır. Levent Cantek, Ali Demirel ve Barış Erdoğan ise dizinin senaryosunu yazmıştır. Dizi Arc Film tarafından 2018 yılında Eskişehir de çekimlerine başlayarak izleyicilerin beğenisine sunulmuştur.

Filmin genel konusu ise yılların tecrübe sahibi olan Başkomiser Seyfi Amir ve onunla çalışan diğer komiser Nuri Pamir ile şehir de yaşanan bir çocuk cinayetinin araştırmaya başlanması ile ilk bölüm ortaya çıkmaktadır. Araştırmaların devam etmesi ile de şehir de yaşayan nüfuzlu ailelerden biri olan Abbas ve kızı Dilara ile kesişen bir hikâye oluşmaya başlamaktadır. Polisiye filmi olan Bozkır dizisi 30 Kasım 2018 yılında ise BluTV de seyircilere sunulmuştur.

BluTV Nedir?

BluTV 2015 yılında Doğanlar Holding tarafından internet televizyonu veya internet aracı olarak ortaya çıkarılan bir tür medya aracı olmaktadır. Bu medya belli bir para karşılığında satın alınarak bilgisayar, telefon ve diğer akıllı cihazlar aracılığı ile giriş yapılarak filmlerin ve dizilerin izlendiği sanal bir platform özelliği taşımaktadır. İçerisinde ise kendi orijinal içerikleri ile de birçok farklı kişiyi bir araya getirmektedir. Bununla birlikte de Behzat Ç, Sıfır Bir, Pavyon ve Yarım Kalan Aşk gibi orijinal içerikleri ile de her geçen gün üyeleri artmaktadır.

Bozkır Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Karakter İsimleri Nelerdir?

Bozkır dizisi polisiye bir dizi özelliği göstermesinden dolayı birçok kişi tarafından yakından takip edilmiştir. Bunun sebebi ise iyi bir oyuncu kadrosu ve iyi bir hikayesinin olmasıdır. Oyuncu kadrosunda ise bilinen ve alanında iyi olan birçok oyuncuyu barındırmaktadır. Oyuncularının isimleri ve dizi içerisinde canlandırmış olduğu karakterlerin isimleri ise şunlardan oluşmaktadır;

-Yiğit Özşener, Seyfi Amir rolünü canlandırmıştır.

-Ekin Koç, Nuri Pamir yani Seyfi Amirin yanında çalışan komiser rolüne hayat vermiştir.

-Altan Erkekli, Abbas karakterini

-Nur Fettahoğlu, Dilara karakterini

-Bige Önal, Tülay karakterini

-Merve Çağıran, Nihal karakterini

-Bülent Düzgünoğlu, Kaya Oktay karakterini

-Esra Kızıldoğan, Müesser karakterini

-Sinan Demirer, Ziya karakterini

-Şevkican Kayır, Bülbül karakterini

-Meryem Yavuz, Sitare karakterini

-Sermet Yeşil, Servet karakterini

-Kadir Polatçı, Serkan karakterini

-Burcu Akyürek, Sitare’nin annesini

-Ahmet Varlı ise Köçek karakterine hayat vermiştir.

İnternet dizisi olan bu dizinin yönetmenliğini 30 Kasım 2018 de yayınlanan ilk bölümden 31 Ocak 2019 yılında yayınlanan son bölümüne kadar Bahadır İnce tarafından yönetilmiştir. Senaristliğini ise ilk bölümden son bölüme kadar Levent Cantek, Ali Demirel ve Barış Erdoğan tarafından sürdürülmüştür. Yapımcılığını ise ARC film tarafından yapılmıştır.

Bozkır Dizisi Kaç Bölüm Çekilmiştir?

Bozkır dizisi polisiye dizi olması ve her bölümün merakla izlenen bir dizi olmaktadır. 1 sezon yayınlanan ve devamının gelmesi düşünülen bu dizi toplamda 10 bölüm yayınlanmıştır. Her bölümün ise kendi arasında farklı isimleri ile anılmıştır. 30 Kasım 2018 ile 31 Ocak 2019 yıllarında yayınlanan Bozkır dizisinin bölümlerinin isimleri ise şunlardan oluşmaktadır;

-1. Bölümü Mezarda Uyanmak ismi ile 30 Kasım 2018 yılında ilk bölümü yayınlanmıştır.

-2. Bölümü Çocuklar Öldü Polis Efendi ismi ile 6 Aralık 2018 yılında yayınlanmıştır.

-3. Bölüm Habesetin Tarihi ismi ile 13 Aralık 2018 yılında yayınlanmıştır.

-4. Bölüm Gece Oldu Dirildik ismi ile 20 Aralık 2018 yılında yayınlanmıştır.

-5. Bölüm Gitmek İsteneler ismi ile 27 Aralık 2018 yılında yayınlanmıştır.

-6. Bölüm Geçen Bir gün ismi ile 3 Ocak 2019 yılında yayınlanmıştır.

-7. Bölüm Aile Tarihi ismi ile 10 Ocak 2019 yılında yayınlanmıştır.

-8. Bölüm Sallanıyor Evimiz” ismi ile 17 Ocak 2019 yılında yayınlanmıştır.

-9. Bölüm Ben Katil ismi ile 24 Ocak 2019 yılında yayınlanmıştır.

-10. Bölüm Bozkır’da Balina ismi ile 31 Ocak 2019 tarihinde final bölümü yayınlanmıştır.

Bozkır Dizisi Nerede Çekilmiştir?

Bozkır dizisi 30 Kasım 2018 de Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yapan mini bir polisiye dizi olma özelliği göstermektedir. İlk bölümünden son bölümüne kadar izleyicilerini merakla izleten bu dizi Türkiye de bulunan Eskişehir ilinde çekilmiştir. Oyuncu kadrosunun tecrübesi ve Levent Cantek, Ali Demirel ve Barış Erdoğan tarafından senaristliği yapılan, severek izlenen bu dizi ise 2. Sezonunun çıkıp çıkmayacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmamıştır. Filmin 1. Sezonunu merak edenler ve izlemek isteyen kişiler ise BluTv’ye üyeliklerini gerçekleştirerek istedikleri her zaman izleyebilmektedir.

6 Görüntülenme
Bozkır İzle

Bozkır İzle

Resimler 2