Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Brilliant Legacy, Exxen İzle

Brilliant Legacy dizisinin birden fazla ismi var. İnternet ortamlarında diğer adı Shining Inheritance olarak geçiyor. Aslında anlamları hemen hemen aynı. Bu sorunu Güney Kore film ve dizilerinde sıkça yaşıyoruz. Yapımları yayınlar platformların kendilerine has çeviriler yapmasıyla alakalı bir durum. Bir Kore dizisinin ya da filminin iki ya da üç resmi adı olabiliyor. Türkiye’de diziyi yayınlayan Exxen platformunda ise Brilliant Legacy olarak geçiyor. Dizi 2009 yılında yayınlanan ve gayet populer olmuş bir drama. Hala epey izleyicisi ve hayranı var. Seyirciler, kolayca bağlanabilecekleri sempatik, güçlü ve ahlaki bir kadın başrole sahip çekici bir oyuncu kadrosu, sonunda kızı kimin kazanacağını merak etmelerini sağlayacak çok farklı iki erkek başrol konusuna ilgili.

Brilliant Legacy, Exxen İzle

İşin içinde elbette entrikalar da var. Kökleri de aile ilişkilerine dayanıyor. Kadın başrolün otizmli kardeşi en çok ilgi çeken karakterlerden biri. K-Dramalarda bu tarz sorunlar aslında çok fazla anlatılmaz. Son yıllarda, daha yeni yeni bu tarz karakterlere yer verilmeye başlandı. Brilliant Legacy bu açıdan ilklerden biri. Dizinin konusu ise şu şekilde özetlenebilir: Üniversite çağındaki öğrenci Eun Sung Go zengin bir aileden geliyor. Babası Pyung-joong Go bir inşaat şirketinin sahibidir, ancak ailesinin iflas edeceğine dair hiçbir fikri yoktur. Eun Sung, engelli olmasına rağmen klasik piyano ve beste için nadir bir yeteneğe sahip olan otistik küçük kardeşi Eun-woo Go’yu ABD’ye getirmek amacıyla Amerika Birleşik Devletleri’nden Kore’ye döner.

Brilliant Legacy, Exxen İzle

Kızın tek amacı kardeşine ileri düzeyde müzik eğitimi verecek bir okula yollamaktır. ABD’de daha şanslı olacağını düşünür. Eun Sung ve Eun-woo, babalarının, anneleri ölünce sona eren önceki evliliklerinden olan çocuklarıdır. Yeni üvey anneleri ise para düşkünü bir kadındır. Babanın bir kazada öldüğü bildirildiğinde Sung-hee sessizce sigorta parasını toplar ve kendi cebine koyar ve sonra Eun Sung’a kendisinin ve erkek kardeşi Eun-woo’nun satılan aile evini terk etmeleri ve kendilerine yeni bir hayat inşa etmelerini söyler. Kelimenin tam anlamıyla çocukların hakkı olan paraya konmuştur.

Brilliant Legacy, Exxen İzle

Üvey anne sadece kendi biyolojik kızı Seung-mi Yoo ile birlikte yaşamak ister ve üvey kardeşleri artık hayatında yer almazsa kızının finansal şansının daha iyi olacağını düşünür. Fakat genç kız kardeşlerini sevmektedir ve annesine bu konuda karşı çıkar. Birkaç yıkık motelde kaldıktan sonra, Eun Sung ve Eun-woo uzun zamandır arkadaşı olan Hye-ri Lee’nin dairesinde kalırlar. Arkadaşı da ona bir gece kulübünde garsonluk işi bulur. Bundan sonrası ise epey karmaşık olaylara gebe, keza kardeşlerin başına gelmedik kalmıyor. Spoiler olacağı için burada bitirmek en iyisi. Brilliant Legacy izlemek için Exxen üyesi olmak şart. Dizi gayet samimi ve sıcak bir dizi ve kendisini izletmeyi başarıyor. Özellikle de dram sevenler için biçilmiş kaftan.

Brilliant Legacy, Exxen İzle

1 Görüntülenme
Brilliant Legacy, Exxen İzle

Brilliant Legacy, Exxen İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap