İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Buraların Yabancısıyız, Exxen İzle

Buraların Yabancısıyız, Exxen İzle
+ - 0

Buraların Yabancısıyız izle

Türkiye’de pek çok yabancı uyruklu yaşıyor ve onların bu ülkede yaşamaya çalışmaları, dil öğrenme süreçleri, sosyal yaşamları ve ülkemiz hakkındaki izlenimleri büyük ilgi görüyor. Sırf bu konuya özel pek çok belgesel ve program yapıldı. Bunlardan biri de yerli dijital platformlarımızdan Exxen’de yayınlanan Buraların Yabancısıyız. Türkiye’de yaşayan dört yabancı ülkeyi gezerek gezdikleri yerlerin gelenek ve görenekleriyle tanışırken ortaya seyirlik bir malzeme çıkıyor. Ekip farklı şehirlere gidiyor ve orada yaşayan insanların hayatlarına dahil oluyor. Hemen hepsi uzun süredir ülkemizde yaşamalarına rağmen şaşırdıkları pek çok ayrıntı olmuyor da değil.

Buraların Yabancısıyız exxen izle

Buraların Yabancısıyız programında bir zamanlar ATV’de yayınlanan Elin Oğlu programında yer almış olan Chaby Han’ın yanında Michele Cedolin, Joel Moriasi ve Louis Stotesbery de yer alıyor. Michele Cedolin Türkiye’de doğup büyümüş bir İtalyan. Onu Sihirli Annem dizisindeki Kerem rolüyle hatırlıyoruz. Louis Stotesbery Türkiye’de uzun yıllardır yaşayan bir Amerikan vatandaşı. Joel Moriasi ise Kenya’dan ülkemize gelip burada yaşamaya başlamış bir Afrikalı. Dört farklı kıtadan yurdumuza gelmiş olan bu dört farklı adam YouTube platformundaki kanallarında da oldukça popüler. Videolarını milyonlarca insan izliyor ve sürekli yeni içerikler yüklüyorlar. Özellikle Türkiye ve Kendi ülkeleri arasında yaptıkları kıyaslamalar büyük ilgi görüyor. Bu dörtlü şimdi Exxen’de program yapıyor.

Buraların Yabancısıyız 


Exxen’de yayınlanan Buraların Yabancısıyız’da konsept dörtlünün YouTube videolarından çok daha farklı. Bu sefer bir stüdyo ortamında değil dışarıdalar ve ülkenin farklı yerlerini gezip dolaşıyorlar. Programda birçok eğlenceli an yaşanıyor. Balıkesir, Gaziantep, Çanakkale, Erzurum, Rize ve Nevşehir programın şimdiye kadarki bölümlerinde sunucuların gittikleri şehirler. Her şehirde farklı bir macera ve farklı insanlarla iletişime geçiyorlar. Daha önce belki de Türkiye’de yaşayanların bile tanışmadığı gelenek ve göreneklerle karşılaşıp yorumlar yapıyorlar. İnsanların günlük hayatlarına karışıyorlar. Elbette gittikleri yerlerin yöresel mutfaklarından da denemeler yapıyorlar. Bazı lezzetler onların damak tadına uygun olsa da bazıları yabancı arkadaşlar için pek de lezzetli gelmeyebilir. Bu da hayli normal bir durum.

Buraların Yabancısıyız seyret

Bir Koreli, Bir Amerikalı, Bir İtalyan ve Bir Kenyalı… Dünyanın birbirine uzak dört noktasından, dört farklı kıtadan ülkemize gelen programcıların hazırlayıp sunduğu Buraların Yabancısıyız programı hayli eğlenceli ve keyifli anlar vaat ediyor. Bize normal gelen şeyler yabancılara anormal gelebiliyor ve bu da oldukça komik anlara sebep oluyor. Dördü de normal hayatlarında da gayet eğlenceli insanlar oldukları için program gayet samimi bir havada gerçekleşiyor. YouTube içeriklerinin aksine bu program daha çok bir belgesel tadında, ancak insanı zaman zaman tebessüm ettiren bir belgesel. Buraların Yabancısıyız izlemek için Exxen üyesi olmak yeterli. Exxen’de genel olarak yerli içerikler var ve yeni diziler ve programlar da gelmeye devam edecek. Takip etmekte fayda var.

Programı seyretmek için EXXEN üye olmanız gerekmektedir. Lütfen tıklayınız.
Buraların Yabancısıyız, Exxen İzle

 

Yorum Yap