İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyük Değişim İzle
  3. Büyük Değişim Exxen

Büyük Değişim Exxen

buyuk-degisim-exxen-izle

Kemal Doğulu Büyük Değişim ile Exxen platformunda izleyici karşısına çıkıyor. TV8’de yayınlanan “Doya Doya Moda” programında jüri üyelerinden biri olarak çalıştı. Geçtiğimiz haftalarda Doya Doya Moda programından ayrıldığını duyurdu. Ünlü modacı, geçen günlerde Acun Ilıcalı’nın yeni yapımı Exxen platformunda bir program yapacağını duyurdu. Şimdi ise Instagram’dan yaptığı paylaşımlarda programın detaylarını duyurmuştu.

Sel Olan Göz Yaşları Eşliğinde Bir Ayrılık!

Kemal Doğulu, yıllardan beri TV8 gibi farklı TV kanallarında yayınlanmakta olan moda programı konseptlerinde jüride bulunuyordu. Geçen senelerde “İşte Benim Stilim” adlı yarışmanın da jürilerinden biri olarak bulunuyordu. Bu moda programında; Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Ivana Sert gibi ünlü modacılarla beraber yarışmacılarda farklı moda anlayışları geliştirmişlerdi.

Diğer yandan “Doya Doya Moda” programıyla da “İşte Benim Stilim” e benzer bir program olan moda yarışması yayınlandı. Bu jüriler arasında Kemal Doğulu da bulunuyordu. Diğer jüri üyeleri olarak ise Gülşah Saraçoğlu,  Seray Sever ve Uğurkan Erez vardı.

Geçen haftaki yarışmada herkesi şok eden bir ayrılık yaşanmıştı. Hem yarışmacılardan hem de diğer jürilerden kimse göz yaşlarını tutamamıştı.

Kemal Doğulu, “Doya Doya Moda” programından ayrılıp herkesi şaşırtmıştı. Yarışma daha sonra Seray Sever, Uğurkan Erez, Hande Demir Acar ve Gülşah Saraçoğlu ile yayınlanmaya devam etmişti.

Büyük Değişim Exxen

Hayranlara Müjde! Kemal Doğulu Exxen’e Geçiyor!

Kemal Doğulu “Doya Doya Moda” programından ayrılmasıyla üzülen hayranlarına yeni sevindirici bir haber verdi. Tanınan Modacı, Acun Ilıcalı’ya ait olan Exxen platformunda yoluna devam edecek. Kemal Doğulu, sevindiren müjdeli haberini hayranlarına Instagram üzerinden duyurmuştu.

Program Detayları Belirlendi!

Anlaşıldığı üzere Kemal Doğulu, yeni programda her zamanki gibi güzellik konusunu eleştirecek. Tanınan moda ikonu “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim” adını koyduğu bu yeni programında içerik hakkında ilk defa konuştu. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda programın detaylarını vermiş oldu.

Bu paylaşım ilk olarak Kemal Doğulu’nun dostu olan Op. Dr. Ercan Cihandide tarafından yapıldı. Dr. Cihandide, programdaki değişimin yaratıcısı olarak bulunacak! İkili “Exxen’de yayınlanacak çok farklı bir proje ile karşınıza çıkacağız” paylaşımıyla gündeme geldi.

Büyük Değişim Exxen

İkili “Her hafta Exxen’de sizlerle beraber olacağız” sözleriyle program hakkında bilgi verdiler. “Aynaya baktıklarında bu ben miyim? diyecekler ” notuyla hayranlarında daha fazla merak uyandırdılar. Kemal Doğulu, “Exxen’e hemen sahip olun ve hep beraber eğlenelim. Ne dersiniz?” diyerek hayranlarına programı izlemeleri için tavsiyede bulundu.

Kemal Doğulu Kimdir?

Sevilen modacı Kemal Doğulu, 14 Ekim 1979 tarihinde Mersin şehrinde dünyaya geldi. 5 kardeşten en büyükleri olan Kemal Doğulu, oyuncu olarak tanıdığımız Kadir Doğulu’nun ağabeyidir. Babaları  çalışmak için ABD’ye giderek Kemal Doğulu’nun da çalışmaya başlamasına vesile olmuştur. Kadın kuaförü olma hayali olan Doğulu’nun ilk müşterisi ise kız kardeşi olmuştu. 12 yaşındayken Mersin şehrinde kuaför olan kuzeninin kuaför salonunda çıraklık yaparak mesleğine başladı.

Amcasının isteği üzerine liseyi İmam Hatip Lisesinde okuyan Kemal Doğulu, Arapça ve Kur’an derslerinde başarı elde edemedi. Ailesinden gizleyerek Anadolu Lisesi sınavlarına giren Doğulu, bilgisayar bölümünü kazandı ve İmam Hatip’ten ayrıldı.

Lise eğitiminden sonra Şanlıurfa’daki Harran Üniversitesi‘nde Pazarlama Bölümü kazandı. Fakat babasının yanında çalışmak için gideceği yurtdışı yolculuğu için vize işlemleri sırasında İstanbul’a gelerek kuzeni Zeki Doğulu’nun Kuaför salonunda çalışmaya başladı.

Büyük Değişim Exxen

İlk saç tasarımlarını burada yapan Doğulu, zamanla makyaj da yaptı. Zaman içinde tasarladığı saç şekillerini ve makyajları fotoğraflayan Doğulu fotoğraflarını Elle dergisinde yayımlama imkanı buldu.

Birçok ünlü ismin imaj danışmanlığını yaptı. Doğulu, bu sırada fotoğraf çekimi ve klip yönetmenliği de yapmaya davam etti.

2004 senesinde New York Fashion Week gösteriminde Bahar Korçan ve Michael Kors defilelerinde saç ve makyaj tasarımı yaptı.

2006 senesinde Hande Yener ile tanışarak Hande Maxi isimli Singlelın fotoğrafçılığı ve imaj markerliği yaptıktan sonra yeni albümlerinde sanat yönetmenliği, sanat fotoğrafçılığı gibi yönetmenlikler de üstlendi.

2014 yılının Temmuz’unda İstanbul’un Nişantaşı ilçesinde kuaför salonu açarak kuaförlük yaptı.

Doğulu, Eylül 2014 yılında başlayan ve Öykü Serter‘in sunuculuğunu yaptığı Uğurkan Erez ile beraber yönettiği “Bu Tarz Benim” isimli yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile beraber jüri görevlerini üstlendi.

Yorum Yap

Yorum Yap