İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Camdaki Kız İzle
  3. Camdaki Kız 3. Bölüm İzle

Camdaki Kız 3. Bölüm İzle

Camdaki Kiz 2 Bolum Izle

Camdaki Kız 3. Bölüm ile 22 Nisan Perşembe Akşamı Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden olan Camdaki Kız yayınlanan fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gülseren Budaycıoğlu’nun romanından uyarlanmış olan Camdaki Kız izle dizisi geçmişte yaşanmış olan gerçek bir aşk hikayesini ele alıyor. Oyuncu kadrosu ile son dönemlerde yayınlanan diziler arasında kendini fark ettiren dizi, Burcu Biricik’in canlandıracağı Camdaki Kız karakteri derin bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Camdaki Kız 3. Bölümünde magazincilerin çektiği fotoğraflar Sedat’ın başına iş açıyor.

Sedat’ın özel dairesinde gördüklerine bir anlam veremeyen Nalan, yaşadıklarını kimseyle paylaşamaz. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden Feride çıldırır ve Nalan’ın üzerindeki baskıyı artırır. Nalan’ın, gizli dairesini birine anlatacağı konusunda endişelenen Sedat, Cana’yla buluşur. Cana, Nalan’la konuşup durumu düzeltmesini tembihler. Ancak bu buluşmada bir magazincinin çektiği fotoğraflar, Sedat’a pahalıya mal olacaktır.

Sedat, Nalan’la konuşup, özel dairede gördüklerinin kendisine ait olmadığını anlatır. Nalan, Sedat’a yeniden güven duyar, sevdiği adamla evleneceği için mutludur. Yaklaşan felaketten habersiz olan Sedat, bu sorunu da çözdüğü için rahatlar.

Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 3. Bölüm İzle

Yorum Yap

Yorum Yap