İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Camdaki Kız İzle
  3. Camdaki Kız Dizi İzle

Camdaki Kız Dizi İzle

camdaki-kiz-dizi-izle

Camdaki Kız Dizisi Bir Kitaptan Uyarlama Bir Dizi! Oyuncuları Kimler? Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Bu sıralar yeni sezon için yayınlanacak diziler Kanal D ekranlarında tek tek yerlerini almaya başladılar. Camdaki Kız Dizi yapımı da bunlardan biri olacak gibi duruyor. Aslında kitap olarak okuyanlar biliyor. Camdaki Kız bir kitap ismi, Camdaki Kız kitabı bir dizi olarak uyarlanıp yeni sezonda “2020-2021” yılları arasında anlaşma yapacağı TV kanallarının birinde izleyicilere sunulacak bir dizi yapımı olacak. Bizde bu haber içeriğinde Camdaki Kız Dizisi oyuncu kadrosunu ve karakterler hakkında bilgiler sunacağız sizlere.

Camdaki Kız Dizisinin Genel Bilgileri

Gülseren Budayıcıoğlu’na ait kitap olan “Camdaki Kız” artık bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Kitap uyarlaması olacak bu yeni dizide Nalan ve Zeynep adlı 2 önemli karakter yer almaktadır. “OG Medya” tarafından 2020-2021 yılları arasında yeni sezon için hazırlıklar başladı. Şimdi de Gülseren Budayıcıoğlu imzasıyla aynı ismi taşıyan ‘Camdaki Kız’ isimli bu eser hakkında bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Camdaki Kız Dizisi ile ilgili merak edilen her şey bu yazıda sizlere sunulacak.

İşin esası, Camdaki Kız kitabı için “OG medya” iki tane farklı kitap hazırlatma planı yapsa da bir kitaptan da iki dizi çıkarmak çok zorlama olacağı için bir dizi uyarlaması yapmaya karar verdi. Kitaptaki ‘Nalan’ ve ‘Zeynep’ karakterleri için iki farklı dizi yapılacakken tek dizi çekilmesi kararlaştırıldı. Camdaki Kız Dizisi oyuncularını tamıma zamanı…

Camdaki Kız dizisinin merak edilen oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Enis Arıkan, Nihal Menzil, Tuğrul Tülek, Burcu Biricik- Nalan, Feyyaz Şerifoğlu- Sedat, Tamer Levent, Nur Sürer, Merve Polat, Feri Güler, Şerif Erol ve Hamza Yazıcı gibi oyuncular bulunuyor.

Camdaki Kız Dizi İzle
Burcu Biricik- Nalan

Camdaki Kız dizi oyuncusu başrolü içi kadın oyunculuğu konusunda Burcu Biricik ile görüşmeler devam ediyordu. Burcu Biricik, en son Kırmızı Oda adlı dizide “Boncuk” karakteri için rol almıştı. Bu yapımda da çok sevilmişti. Burcu Biricik yeni olarak Camdaki Kız dizisi ile anlaştı. Camdaki Kız dizisinde Nalan rolünü Burcu Biricik canlandıracak. Burcu Biricik, bu yeni dizide de yıldız gibi parlayacak diye düşünüyoruz. Burcu Biricik, 1989 yılı Antalya doğumludur. Üniversite okurken Bornova Belediye Şehir Tiyatrosu’na dahil oldu ve burada eğitim aldı. Burada bazı oyunlarda sahne aldı. Burcu Biricik Beni Böyle Sev, Hayat Şarkısı, Şeref Meselesi, Kuzgun, Kırmızı Oda, Fatma gibi dizi filmlerde de rol almıştır.

Feyyaz Şerifoğlu- Sedat

Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan Feyyaz Şerifoğlu “Sedat” rolünü canlandırıyor. Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosuna Feyyaz Şerifoğlu da dahil oldu. Feyyaz Şerifoğlu, Kırmızı Oda dizisinde hayali sevgili Can rolünde bulunmuştu. Feyyaz Şerifoğlu Burcu Biricik ile Kırmızı Oda dizisinde oynamıştı. Şimdi de yeni dizide birlikte rol alacak.

Hande Ataizi

Camdaki Kız dizisindeki kadın oyuncularından biri de sevilen oyuncu Hande Ataizi olarak belirlendi. Peki sevilen oyuncu Hande Ataizi hakkında bilgileri biliyor muydunuz? Camdaki Kız dizi yapımındaki role hayat verecek olan Hande Ataizi aslında kimdir? Bursa’da 1973 yılında doğdu. Oyunculuk kariyerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’da Tiyatro Bölümü’yle başlamış oldu. 1998 yılında sevilerek izlenen Ruhsar dizisi ile ününü arttırdı. Daha sonralarda ise Buzda Dans, Estağfurullah Yokuşu, Hayat Mucizelere Gebe Melekler Adası, Benzemez Kimse Sana, Desti İzdivaç, Karışık Aile gibi dizi ve filmlerde rol alarak oyunculuk hayatına devam etti.

Camdaki Kız Dizi İzle

Devrim Yakut

Camdaki Kız dizi yapımında rol alan Devrim Yakut kim? Devrim Yakut, Ankara şehrinde 1968 yılında hayata gözlerini açmıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Farklı yapımlarda roller almıştır. Rol aldığı yapımlar ise böyle: Darısı Başımıza, Baba Parası, Şeref Bey Cesur ve Güzel, Aile Arasında, Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü? gibi yapımlar…

Tamer Levent

Camdaki Kız dizi yapımındaki rollerden biri de Tamer Levent’e geldi. Tamer Levent İzmir şehrinde 1950 yılında hayata gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Çiçero, Aşk Yeniden, Maria ile Mustafa, Ertuğrul, Cesur ve Güzel, Menajerimi Ara ve İstanbullu Gelin gibi yapımlarda rol almıştır. Bu yıl ise Camdaki Kız rolüne hayat verecek.

Nur Sürer

Camdaki Kız yapımındaki rollerden birini de Nur Sürer canlandıracak. Peki, Nur Sürer kim? 1954 yılında Bursa şehrinde dünyaya gelen yetenekli tiyatrocu Nur Sürer bir çok yapımda yer almıştır. Bu yapımlar Bir Litre Gözyaşı Ihlamurlar Altında, Çukur, Lale Devri, Tatar Ramazan’dır. Camdaki Kız dizisindeki rollerden hangisini canlandıracak acaba… s

Enis Arıkan

Camdaki Kız dizisinde rollerden birine hayat verecek alan Enis Arıkan kim peki? Komedi yapımlarından üne kavuşan ve ilgiyle izlenen Enis Arıkan, İstanbul şehrinde 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Yasak Elma, Aşk ve Ceza, Benimle Söyle, Kocan Kadar Konuş, Jet Sosyete ve Uçurum gibi yapımlarda çeşitli roller aldı.

Camdaki Kız Dizi İzle

Nihal Menzil

Camdaki Kız yapımındaki rollerden birini alan Nihal Menzil kim peki? Konya şehrinde 1962 yılında dünyaya gelmiştir. Nihal Menzil de bir çok yapımda rol almış tecrübeli bir oyuncu…  Asmalı Konak, İkinci Bahar gibi dizilerle üne kavuştu. Nihal Menzil, oyunculuk kariyerine Aşk Kapıyı Çalınca, Doktorlar, Yol Arkadaşım, Ezo Gelin gibi yapımlarda roller almıştır.

Selma Ergeç

Camdaki Kız yapımında rollerden biri de Selma Ergeç’e ait. Peki kimdir Selma Ergeç? Almanya’da 1978 yılında hayata gözlerini açmıştır. Selma Ergeç, prestijli bir yarılma olan Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye girerek önemli bir başarı elde etmiştir. Zaman içinde modellik ve mankenlik olarak çalışmıştır. Daha sonraları çeşitli yapımlarda roller almıştır. Bu yapımlar ise şöyle: Atiye ve Mesti Aşk, Kalp Ağrısı, Vatanım Sensin, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri gibi yapımlarda rollere hayat vermiştir.

 

Feri Güler

Camdaki Kız yapımında rollerden birine hayat veren oyunculardan biri de Feri Baycu Güler’dir.  1978 yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra ilk olarak Aşkın Halleri dizisinde rol almayı başardı. Daha sonra Hilal ve Bay Yanlış, Altınsoylar, Erkenci Kuş ve Hayati ve Diğerleri, gibi yapımlarda yer aldı.

Tuğrul Tülek

Tuğrul Tülek, Camdaki Kız dizi yapımında rollerden birini canlandıracak. Tuğrul Tülek Bursa şehrinde 1976 yılında hayata gelmiştir. Uludağ Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünde ayrıca eğitimler almıştır. Bunların yanı sıra Tiyatro oyunları sahnelemiştir. Tuğrul Tülek, çeşitli yapımlarda rolleri canlandırmıştır. Bu yapımlar ise Şeytan Tüyü, Pek Yakında, Bu Son Olsun gibi yapımlarda rollere hayat vermiştir.

Hamza Yazıcı

Hamza Yazıcı, 1992 yılında hayata gözlerini açmıştır. Çeşitli yapımlarda yer alan Hamza Yazıcı kısa sürede izleyiciye kendini sevdirmeyi başarmıştır. Çok Güzel Hareketler 2 yapımında da yer almıştır. Buradaki karakterleriyle izleyicinin kalbini kazanmıştır. Bunun yanı sıra Güldür Güldür Show, Polis Akademisi Alaturka, Görevimiz Komedi, Sazan Sarmalı 2, Organize İşler gibi yapımlarda da çeşitli karakterleri canlandırmıştır.

Camdaki Kız Dizi İzle

Merve Polat

Camdaki Kız dizisindeki rollerden biri de Merve Polat’a ait. Peki, Merve Polat kimdir? Merve Polat, İstanbul şehrinde 1990 yılında hayata gözlerini açmıştır. Marmara Üniversitesi Tarih Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Merve Polat çeşitli yapımlarda yer almıştır. Bu yapımlar Günebakan ve Siyah İnci, Ankara’nın Dikmeni’dir.

Şerif Erol

Camdaki Kız dizi yapımındaki rollerden biri de Şerif Erol’a nasip olmuştur. Peki, kimdir Şerif Erol? Şerif Erol, İzmir şehrinde 1963 yılında hayata gelmiştir. Tiyatro oyunculuğu, senaristlik ve seslendirme işleri yapmıştır. Şerif Erol tanınan birçok yapımda yer almıştır. Bıçak Sırtı, Hırsız Polis ve Bir İstanbul Masalı gibi filmlerin senaristliğini yapmıştır. Ayrıca Menajerimi Ara, Kadın, Öğretmen, Mucize Doktor ve Kapı gibi dizilerde farklı rollere hayat vermiştir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap