İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Camdaki Kız izle

Camdaki Kız izle

camdaki-kiz-dizi-izle

Kanal D ekranlarında yer alacak olan Camdaki Kız izle dizisinin tanıtımı yayınlandı. Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Camdaki Kız gerçek bir hayat hikayesi olduğu gibi Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından uyarlamadır. Peki ama Camdaki Kız dizisinin konusu ne?

Kanal D ekranlarının iddialı yapımlarından olan Camdaki Kız dizisinin konusu ekranları başındaki izleyicileri derinden etkileyecektir. Camdaki Kız ın ana karakteri Nalan’dır. Nalan çocukluğunda ve gençliğinde sefalet içerisinde yaşamayan sonrasında zengin bir ailenin gelini olan bir karakterdir. Ama bu bolluğun ve bereketli yaşamın içinde yüzü hiçbir zaman gülmeyecektir. Çünkü ailesi tarafından sevgisizliğe mahkûm edilmiştir. Kocası tarafından da aynı şekilde sevgisizliğe maruz bırakılır. Böylece çocuğunu da henüz doğmadan kaybeder. Nalan iyice kendi içine kapanır ve her şeyden elini ayağını çeker. Tabii karşısına Hayri çıkana kadar… Camdaki Kız dizisinin uyarlandığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabının tanıtımında ; ‘’Nalan, hiç kimseden görmediği ilgi, sevgi ve alakayı Hayri’den görecektir. Bu esnada kocasından da boşanmıştır. Hayri ile yedi yıl boyunca süren bir ilişki yaşayacaktır. Ancak bahtsız kaderi Nalan’ın peşini burada da bırakmaz. Peki, Nalan mutlu olabilecek midir? Dahası, insanın kaderini değiştirmek elinde midir? İşte tüm bu soruların cevaplarını Nalan, yaşadığı bunalımlar nedeniyle gittiği klinikte, doktoru ile birlikte arayacak ve geçmişi ile ilgili bilinmeyen detayların da sırları böylece aralanacaktır.” ifadeleri yer almaktadır.

Camdaki Kız izle

Camdaki Kız Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlamadır. Camdaki Kız kitabında tamamen gerçek bir hayat hikayesi anlatılmaktadır. Aynı zamanda bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından yola çıkarak deneyimlediği hayatlara yer verdiği romanlarından biri de Camdaki Kız romanıdır. Romanın ve aynı zamanda Camdaki Kız dizisinin hikayesi izleyici derin düşüncelere daldıracak türdendir. Çocuklukta yaşanan her olayın gelecekte ne gibi izleri bırakacağını çok güzel bir şekilde anlatan usta yazar, bilgi ve tecrübelerini okurlarıyla paylaşıyor. Sevginin gücünü ve hayattaki başka kapıları açabileceğini düşünen ve kaderi baştan yazmak isteyen herkesin ilgisini çekebilecek olan bu hikaye sizlere güzel vakit geçirecektir.

 

Camdaki Kız İzle dizisinin konusu nedir?

Kanal D ekranlarının yeni ve iddialı yapımı Camdaki Kız dizisinde yer alan Nalan karakteri, sıcakkanlılığı ve güzelliği ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan bir kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için de sürekli el üstünde tutularak büyütülmüştür. Hayatını varlık içinde geçirmiş olan ve en iyi okullardan başarılı bir şekilde mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun holdinginde mimar olarak çalışırken kendisini Sedat Koroğlu ile evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde yaşadıkları ve sakladıkları sırlarından uzak kalabileceklerini düşünüp, umutla bu hikayede el ele tutuşup yürümeye başlarlar. Ama kısa bir zaman sonra hayatları, büyük bir karanlığın içine gömülecektir.

Camdaki Kız izle

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız’ın yönetmenliğini Nadim Güç üstlenirken, senaryosunu da Seda Altaylı Turgutlu Kaleme almıştır. Camdaki Kız dizisinin yapımcılığını ise OGM Pictures üstleniyor. Şimdi merak konusu olan Camdaki Kız dizisinin oyuncularına bir göz atalım.

Dizinin başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu Paylaşıyor. Ana karakteri Nalan’ı Burcu Biricik’in canlandırdığı Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Hande Ataizi, Nihal Menzil, Selma Ergeç, Nur Sürer, Tamer Levent, Şerif Erol ve Tuğrul Tülek yer alıyor.

Camdaki Kız izle

Camdaki Kız dizisinin başrol oyunularından olan Burcu Biricik (Nalan) kimdir?

Camdaki Kız dizisinin baş rol oyuncusu Burcu Biricik 5 Mayıs 1989 da Antalya Elmalı’da doğmuştur. Burcu Biricik, Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden yapmıştır. Üniversite Yıllarında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk kariyerine başlamıştır. İkinin Biri, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol almıştır. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve Akdeniz Kraliçesi olarak seçilmiştir.

Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Çok Uzak Fazla Yakın filminin yönetmenliğini yapan Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi.

Son olarak Kırmızı Oda’da Boncuk’a hayat veren Burcu Biricik, 1.70 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

Camdaki Kız İzle

 

Yorum Yap

Yorum Yap