Cemil Şov izle

Cemil Sov Izle

Cemil Şov Gain İzle

Türkiye’de kısa filmcilik gün geçtikçe ilerlemekte. Öyle ki, artık dünyaca ünlü, prestijli yarışmalarda dereceler alan filmlerimiz, yönetmenlerimiz ve senaryolarımız var. Kısa film çekmek epey zor bir iş. Başkalarının 2 saatte anlattığı şeyi, vermek istediği dersi kısa film yönetmenleri çok daha kısa bir sürede vermeli. Çekimlerde ve senaryoda herhangi bir boşluk bulunmamalı. Çünkü, eserlerin süresi az olduğundan seyirciler kısa filmleri büyük bir dikkatle izliyor. En ufak ayrıntıyı bile kaçırmıyor. Türkiye’de birçok ünlü yönetmen tıpkı dünya çapında meslektaşları gibi ilk olarak kısa filmlerle sektöre adım atmış durumda. Bu filmler yeni oyuncu ve yönetmenlerin ortaya çıkması için de önemli bir basamak.

Cemil Şov izle

Ülkemizde her yıl birçok kısa film yarışması düzenleniyor. Bu yarışmalarda beğenilen ve derece alan yapımlar daha geniş bir kitle tarafından izlenme şansına erişiyor. Tabii bu durum yönetmen, senarist ve oyunculara da yarıyor. Bu kişiler uzun metraj yapımlarda da şans bulabiliyor ve ülke çapında şöhrete kavuşabiliyor. Kısa filmlerde işin sanatsal yönüne de ayrıca ağırlık verilmesi gerekiyor. Bazı insanlar amatör film ve kısa film kavramlarını karıştırabiliyor. Amatör yapımlarda pek çok hata göz ardı edilebilir, ancak profesyonel kısa filmlerde hataya yer yoktur. Özellikle yarışmalardaki jüriler bu konulara oldukça dikkat etmektedir. Eskiden televizyonlarımızda kısa filmlerle alakalı programlar yapılırdı. Maalesef şu an pek fazla göremiyoruz.

Cemil Şov Son Bölüm izle

Kısa filmlerin derlenip toplandığı ve izleyiciye sunulduğu bir platform olarak da tek bir mecra ön plana çıkıyor. Yerli bir dijital içerik platformu olan Gain. Gain’de birçok yabancı ve yerli kısa filme ulaşmak ve onları izlemek mümkün. Böyle bir platformun varlığı kısa film yönetmen ve yazarlarını da heyecanlandırıyor. İnsanlar eserlerini yayınlayabilecekleri bir ortam olduğunu bilerek uğraşmaktan asla vazgeçmiyor. Gain zaten kısa içeriklere ilgi gösteren bir dijital ortam. Pek çok dizisinde bölümler 10 15 dakikayı geçmiyor. Bu da kısa zamanda kaliteli işler izlenmesini sağlıyor. Gain’de yayınlanan yerli kısa filmler içerisinde ise Cemil Şov önemli bir yere sahip.

Cemil Şov seyret

Cemil Şov’da genç bir AVM güvenlik görevlisinin başından geçenler anlatılıyor. Cemil’in tek arzusu ayın elemanı seçilmek ve aynı yerde çalıştığı ve hoşlandığı kız olan Burcu’nun gözünde bir yer edinebilmek. Ancak Cemil’in bir alışkanlığı var. Tek başına kaldığında kendi şovunu gerçekleştiriyor. Kah bir radyo sunucusu kah bir şarkıcı kah radyonun bizzat kendisi oluyor. Cemil’in insanlarla iletişimi de pek iyi değil. Müdürüyle tartışmalar yaşasa da onun sözünden asla çıkmıyor. Ayın elemanı olmak için elinden geleni yapıyor. Ancak, Cemil’in hayalleri suya düşüyor. Ayın elemanı olarak hoşlandığı kız, Burcu seçiliyor. Bu durumu kendisine yediremeyen Cemil ise fevri bir hareketle kendi şovunu tüm alışveriş merkezine göstermeye karar veriyor.

Cemil Şov videoları

Gain’de yayınlanan kısım aslında uzun metrajlı filmden kısa bir kesit. Filmin yönetmen koltuğunda Barış Sarhan oturuyor. Oyuncular ise Ozan Çelik, Alican Yücesoy, Nesrin Cevadzade, Cezmi Baskın, Salih Kalyon, Serkan Keskin gibi önemli isimler. Cemil Şov izlemek için Gain platformuna abone olmanız yeterli.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık