Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Cheese In The Trap, Exxen İzle

Güney Kore kültürünü müzikle ve dizilerle dünyaya tanıtma konusunda son yıllarda büyük atılımlar yaptı. Önce K-Pop gruplarıyla global çapta kendini tanıttı ve daha sonra Squid Game gibi dizilerle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. K-Dramalar yani Kore dizileri şu sıralar dünyanın her ülkesinde popüler. Böyle giderse birçok platformda yeni ve ilgi çekici diziler görmeye devam edeceğiz. Bu dizilerden bazıları da yerli platformumuz Exxen’de yayınlanıyor. Cheese In The Trap dizisi ise ön plana çıkan yapımlardan biri. Ülkemizde de epey bir izleyici kitlesine sahip. Exxen’in Güney Kore yapımları için ayrı bir kategorisi var.

Cheese In The Trap, Exxen İzle

En başta bunun K-drama izleyicilerinden oluşan daha genç bir kitleye yönelik bir dizi olduğunu söylemek mümkün. Soon Ggi’nin bir web çizgi romanına dayanıyor. Yani aslında Kore kültürüne ilgisi olanlar hikayeye hakim. Diziyi senaryo haline getiren yazarları Kim Nam Hee ve Go Sun Hee. Başrolde genç kızların sevgilisi Park Hae Jin yer alıyor. Kadın başrol oyuncusu ise Kim Go Eun. Dizinin başka bir önemli rolünde ise Spellbound’dan tanıdığımız Min Ki Lee yer alıyor. Kadrodaki isimler oldukça iyi ve daha önceki işlerinde adlarından söz ettirmiş isimler. Dizinin popüler olma sebeplerinden biri de bu oyuncu kadrosu. Sevilen oyuncular diziye ilgi duyulmasını da sağladı.

Cheese In The Trap, Exxen İzle

Dizinin öyküsünde ise karakterleri bir kolejde görüyoruz. Hepsinin amacı başarılı olmak ve yüksek notlar almak. Yürekli, çekici, kızıl saçlı, çalışkan Hong Seol adında, belki de kalbi kendi iyiliği için fazla yumuşak olan bir kız öğrenciyle tanışıyoruz. Ailesi çok fakir. Okuldaki öğrenciler onun saflığından yararlanıp pek çok ayak işi yaptırıyor. Seol’ün kalbi ise boş değil. Okulun yakışıklı öğrencilerinden Yoo Jung’a büyük bir ilgi besliyor. Bir dizi tesadüfler sonucunda bu ikili bir araya geliyor ve sevgili olmaya başlıyorlar. Bu taze aşıkların en yakın arkadaşları da birbirlerine aşık oluyor. Dizinin bu kısmı biraz klişe gelebilir, ancak karakterlerin tatlılığı bunu görmezden gelmenizi sağlayan bir unsur.

Cheese In The Trap, Exxen İzle

Jung’un babası vefat eden bir arkadaşının oğlunu evlat edinmiştir ve bu çocuklar Jung birlikte büyümüşlerdir. Ancak, dışarıdan güzel görünen bu kardeş ilişkisinden Jung pek de mutlu değildir. Bu kardeş Jung’un sevgilisine de yan gözle bakmaya başlar. Hatta kıza Jung hakkında yalanlar söyler. Genç kız erkek arkadaşı konusunda ikilemlere bile düşer. Kimin doğru kimin yalan söylediğini anlayamaz. Dizinin eksenin de yalanlar ve doğruların ortaya çıkması yatmaktadır. Cheese In The Trap Exxen platformunda yayınlanan birkaç Kore yapımından biri. Farklı yapımlar da izleyicinin beğenisine sunulmuş durumda. Bu dizileri ulaşmak için platforma üye olmak şart. Exxen hem reklamlı hem de reklamsız üyelik seçenekleriyle birçok yapımı izleyenlerine sunuyor.

Cheese In The Trap, Exxen İzle

4 Görüntülenme
Cheese In The Trap, Exxen İzle

Cheese In The Trap, Exxen İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap