Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Çıplak Yönetmen, The Naked Director, Netflix İzle

Japon yetişkin içerikli film endüstrisi oyuncuların vücut kıllarıyla ve sansürleriyle birçok sosyal medya “meme”ine konu oluyor. Tabii içerdiği bazı ekstrem konularla da. Bu dizide de Japonya’nın bu alandaki endistirisini yakından tanıma imkanı buluyoruz. Üstelik epey ayrıntılı bir biçimde. Netflix’in Çıplak Yönetmeni, 1980’lerde ülkenin porno endüstrisini tepetaklak eden, sıradan bir pazarlamacıyken işleri kötü gidince film yönetmenine dönüşen Toru Muranishi’nin tarihsel olarak kurgulanmış biyografisidir. Nobuhiro Motohashi’nin Zenra Kantoku Muranishi Toru Den adlı kitabına dayanan dizi iki sezonu ile Netflix’te yayında ve her an üçüncü sezon da gelebilir.

Çıplak Yönetmen, The Naked Director, Netflix İzle

Muranishi’nin kötü şöhretini körükleyen tabu saçmalığı korkusuzca ve gayet açık bir biçimde tasvir ediliyor. Söz konusu yetişkin içerikli filmler olunca elbette dizide epey açık sahne var. Yani pek de aile ile izlenecek bir yapım değil. Beyaz iç çamaşırından başka bir şey giymeyen Toru Muranishi omzunda video kamerayla duruyor, film çekiyor ve birçok insanın arka deliğini gördüğünü söyleyip gururla övünüyor. Filmlerin en önemli yıldızı ise aynı zamanda yönetmenle duygusal bir ilişkisi olan Kuroki. Koltuk altı kıllarını asla almıyor. Olayların başlangıç yılı 1980. Sapporo, Hokkaido. 30’lu yaşlardaki Muranishi, patronu tarafından bir ültimatom verilen berbat bir satıcı. Daha fazla ansiklopedi satmazsa işinden olmak üzere.

Çıplak Yönetmen, The Naked Director, Netflix İzle

Pazarlamacılık yaptığı yıllarda tam bir ezik görünümünde. Birkaç kitap satmak için bazen onurundan ve gururundan bile ödün verebiliyor. Ekonomik durumu da pek iyi değil. Karısıyla sürekli maddiyat konulu tartışmalar yaşasa da her şeyin daha iyi olacağına dair sözler veriyor. Ama bu, çekirdek ailesi için ekmek kazanan bir adamın değil bir yetişkin filmi yönetmeninin hikayesi. Ansiklopedi işleri pek de iyi gitmiyor ve şirket de batınca Muranishi işsiz kalıyor. Aynı zamanda karısı tarafından aldatılıp bir de terk ediliyor. Toshi ile tanıştığında kahramanımızın hayatı değişiyor. Toshi amatör olarak bu işlerle ilgilense de Muranishi pazarlamacılıktan öğrendiklerini kullanarak Toshi’nin kalitesiz kasetlerini satmayı başarıyor ve gözünü yükseklere dikiyor.

Çıplak Yönetmen, The Naked Director, Netflix İzle

Dizinin ilk sezonunda Muranishi’nin en dipten başladığı işte nasıl yükseldiğini izliyoruz. Süreç içerisinde epey para kazanıyor ve çalışan sayısı artıyor. ayrıca bu sektördeki bazı karanlık kişilerle ve polisle de başı belaya giriyor. İkinci sezonda ise filmlerini uydudan yayınlayabilmek adına anlaşmalar yapmaya çalışıyor, fakat yatırımcı bulamıyor. Bazı arkadaşlarıyla yolları ayrılıyor ve başı daha da büyük belalara giriyor. İlk sezondaki yükselişin yerini büyük bir çöküş alıyor ve durumu bir türlü toparlayamıyor. Sezon finalinde ise onu geleceğe yönelik yeni planlar yaparken görüyoruz. Üçüncü sezon Muranishi için tekrar bir yükseliş dönemini anlatabilir. Dizi epey iyi ve kaliteli. Dünya çapında izleyicilerden tam not almış bir yapım. Çıplak Yönetmen izlemek için Netflix abonesi olmak yeterli.

Çıplak Yönetmen, The Naked Director, Netflix İzle

12 Görüntülenme
Çıplak Yönetmen, The Naked Director, Netflix İzle

Çıplak Yönetmen, The Naked Director, Netflix İzle

Kategori