1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Çok Güzel Hareketler İzle

Çok Güzel Hareketler İzle

Cok Guzel Hareketler Izle

Beşiktaş Kültür Merkezi yani BKM mutfak ekibi tarafından hazırlanan ilk Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde yer alan oyuncuların bir kısmı şu an çok iyi yerlerde. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Büşra Pekin, Ersin Korkut gibi birçok oyuncu artık kendi projelerinde yer alıyor ve kariyerleri için büyük adımlar atıyor. Efsane Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncuları birçok farklı projede karşımıza çıkıyor. Ortak özellikleri hepsinin usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan’ın gözetiminde yetişmesi ve aynı sahnenin tozunu yutmuş olmaları. Programın orijinal versiyonu yüzlerce skeç ve parodi ile izleyenleri kahkahalara boğarak uzun süre ekranlarda reyting rekorları kırmıştı. Hatta, bir süre sonra farklı kanallarda benzer programlar da yayınlanmaya başlamıştı.

Çok güzel hareketler izle – Çok güzel hareketler son bölüm – Çok güzel hareketler son bölüm izle – Çok güzel hareketler full izle – Çok güzel hareketler full seyret – Çok güzel hareketler youtube izle – Çok güzel hareketler videoları – Çok güzel hareketler yeni izle – Çok güzel hareketler yeni bölümleri

Çok Güzel Hareketler’in ilk örneği bir sinema filmini de vizyona sokmuştu. 2008 yılında ekranlardaki serüvenine başlayan program 2011 yılında, 89. bölümüyle final yapmıştı. Birçok oyuncu bu sayede kendi yollarını çizmek zorunda kaldı. Ta ki 2019 senesine kadar. Program yeni oyuncularla Çok Güzel Hareketler 2 olarak tekrar yayın hayatına başladı. Tıpkı eskisi gibi bu yeni komedi programı da Kanal D Ekranlarında seyirciyle buluştu ve ilk bölümden itibaren büyük beğeni ve ilgi topladı. Programın birçok bölümünde tıpkı eskisi gibi Yılmaz Erdoğan’ı görme şansına da erişildi. Eski oyunculardan Eser Yenenler de programda sıkça yer al aldı.

64. bölümden itibaren Eser Yenenler tarafından sunulan Çok Güzel Hareketler 2 kadrosundaki oyuncular da kısa sürede halkın sevgisini kazandı. Bazıları Yılmaz Erdoğan imzalı Organize İşler Sazan Sarmalı filminde de rol aldı. Ersin Korkut, Demet Akbağ, Oğuzhan Koç, Hülya Avşar, Zeynep Bastık, enes Batur gibi birçok ünlü isim de konuk oyuncu olarak Çok Güzel Hareketler 2’de yer aldı. Dizi 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri kapsamında en iyi komedi dizisi dalında da ödül almayı başardı. Genelde pazar akşamları yayınlanan program son sezondan itibaren ise pazartesi akşamları yayınlanmaya başladı. Yine de reytinglerde üst sıraları kovalamaktan asla geri durmadı.

Çok güzel hareketler izle

Çok Güzel Hareketler 2 programında da tıpkı eskisi gibi ayrılan ve yeni katılan oyuncular oldu. Bazı oyuncular kendi yollarından gitmeyi tercih ederken kadroya onların yerine sürekli yeni isimler de katılmaya başladı. Bu da BKM Mutfak’ın oyuncu yetiştirme konusundaki başarısı olarak görüldü. Dizinin yapımcılığını Necati Akpınar üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Özge Toprak Bahıt’ı görüyoruz. Oynanan skeçler ise tamamen oyuncuların bizzat kendileri tarafından yazılıyor. Her biri komedi konusunda oldukça yetenekli olan oyuncular becerilerini yazarlık yaparak da sergiliyor. Çok Güzel Hareketler 2 izlemek için pazartesi akşamları Kanal D ekranları karşısında olmak yeterli. Program doyasıya kahkaha ve eğlenceyi garanti ediyor. Ayrıca, seyirciler bilet alarak Çok Güzel Hareketler 2’yi canlı olarak da izleme imkanına sahip.

Genel olarak oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor:

Birsel Kılınçcı, Ali Özün Aydın, Ayşegül Yılmaz, Begüm Çağla Taşkın, Cihan Talay, Evliya Aykan, Gürhan Altundaşar, Ahmet Hilmi Deler, Eda Nur Hancı, Engin Demircioğlu, Fatma Tezcan, Metin Pıhlıs, Safa Sarı, Yasin Çam, Arzu Susantez, Cenan Adıgüzel, Ebru Yücel, Hacı Ahmet Ak, Hande Özen, Ömer Faruk Çavuş…

Yorum Yap

Yorum Yap