İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Confess İzle

Confess, Gain İzle

Confess, Gain İzle
+ - 0

Confess, Gain İzle

New York Times’ın en çok satan yazarı Colleen Hoover’ın romanından uyarlanan modern bir aşk hikayesi. Auburn Reed, kendisi için önemli olan her şeyi çoktan kaybetmiştir. Paramparça hayatını yeniden inşa etme mücadelesinde, görünürde hedefleri olsa da hayatında asla hataya yer yoktur. Gain yabancı diziler konusunda niş bir kitleye hitap ediyor. Bu dizi de bunun kanıtı. 7 bölümlük ilk sezon göz açıp kapatıncaya kadar bitiyor. Konu romantizm olsa da asla sıkıcı değil. Bazı izleyenler romantik yapımların yavaş ilerlediğini düşünse de bu dizi klişeleri yıkıyor. Bu yüzden kaliteli bir yapım diyebiliriz.

Confess, Gain İzle

Bu dizi aynı adlı kitaba dayanıyor ve sizi mutlu etmek için uğraşıyor. Gayet başarılı bir uyarlama. Tam bir yağmurlu havada evde otururken tek başına ya da bir sevdiğinizle birlikte izlenecek türden bir yapım. Bölümler sadece 25 dakika ve art arda izlediğinde güzel ve sıcak bir film havası oluşturuyor. Bu da yapımın bir diğer güzel özelliği. Dizi devam ettikçe daha yoğun ve biraz daha dramatik hale geliyor. Ancak, izlemesi keyifli bir dram. Katie Leclerc başarılı bir performans sergilemiş. Kendisini The Big Bang Theory’den tanıyoruz. Ryan Cooper’ın canlandırdığı sanatçı Owen Gentry’ye karşı büyük bir aşk besleyen Auburn karakterine hayat veriyor. Yani dizinin kadrosu gayet iyi.

Confess, Gain İzle

Genç kadın yaşlılar yurdunda çalışıyor, bir sanatçıya aşık oluyor ve onun çözmesine yardım edebileceği büyük bir sorunu var. Konu biraz klişe gelebilir, ancak işleniş açısından gayet izlenesi. Büyükanne Lydia’yı oynayan Sherilyn Fenn ve Callahan Gentry rolündeki Kyle Secor gibi tanıdık isimler de dizide yer alan diğer oyuncular. Böylece yatakta yatarken biraz patlamış mısır ve kola ile tadını çıkarabileceğiniz rahat bir prodüksiyon ortaya çıkıyor. Bu genç adama duyduğu sevgi ve aşk Auburn’ün en çok sevdiği her şeyi yok etmekle tehdit ediyor ve hayatını yoluna koymanın tek yolu Owen’ı ondan uzaklaştırmak. Fakat bunu gerçekleştirmek hiç de kolay değil.

Confess, Gain İzle

Çoğunlukla bir hayal kırıklığı olduğu için kitapların uyarlamaları konusunda izleyicilerin akıllarında soru işareti olabilir. Ancak, bu dizi başarılı bir uyarlama olarak göze çarpıyor. Yazar ve yönetmen Elissa Down’ın kitaptaki önemli olayları diziye sıkıştırmayı başarması etkileyici. Keza, bolca ayrıntıya yer verilmiş ve bu da izleyiciyi sıkmayacak şekilde yapılmış. Oyuncular ayrıca senaryo ile harika bir iş çıkarıyorlar. Dizide Auburn Reed’i oynayan Katie Leclerc’in öne çıkardığı şeyin kitaptaki halinden çok daha iyi olduğunu düşünen birçok izleyici yorumu mevcut. Özet olarak Confess kesinlikle fırsat verilmesi gereken bir dizi. Confess izlemek için Gain üyeliği almak yeterli. Gain yerli platformlarımızdan biri ve her geçen gün mecraya yerli ve yabancı yeni içerikler de eklenerek izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Confess, Gain İzle

Yorum Yap