İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv dizi

Conversations With Friends, Blu TV İzle

Conversations With Friends, Blu TV İzle
+ - 0

Modern toplumdaki aşk ve ilişkilerin doğasına inanılmaz derecede sürükleyici bir bakış atmanızı sağlayan Conversations with Friends dizisi Blu TV’de yayınlanan yabancı yapımlar arasında önemli bir yere sahip. Dizi aynı isimli bir kitaptan uyarlanma. Hikaye iki çiftin hikayesi. Birlikte şiir yazan üniversite çağındaki eski kız arkadaşlar Frances ve Bobbi ve her ikisi de 30’lu yaşlarının ortalarında olan, oldukça önemli birer aktör ve yazar olan Nick ve Melissa. Ancak, bunlar temel ilişkiler. Hikaye içerisinde karakterlerin başka insanlarla ilişkilerini de görüyoruz. Bu, algılanan güç ve cinsel merakın bir incelemesinin yanı sıra gençlerin bencilliğinin acı bir tasviri.

Conversations With Friends İzle

Bazı okuyucular romanın diziden daha iyi olduğunu düşünse de kitabı okumayıp direkt diziyi izleyenler bu konuda aynı fikirde değil. Ancak, ağır tonu bazı izleyiciler için çekici gelmeyebilir. Alanında ilkler yaratan bir yapım değil ancak yine de gönül rahatlığıyla izlenebilir. Özellikle ikili ilişkiler ile alakalı bazı alt metinler ve ilginç fikirler yer alıyor. Eleştirilerden nasibini alan bir diğer özelliği de seks sahneleri. Dizide bolca erotik sahne yer alıyor. Öyle ki, kitabın ana fikrinden uzaklaşılmış gibi hissediliyor. Kitapta bu kadar fazla erotik anlatımın olmadığı söyleniyor. Diyalogların da tam olarak aktarılmadığı dizi ile alakalı söylenen diğer şeyler arasında.

Conversations With Friends(bluetv)

Tabii bunlar kitabı okuduktan sonra diziyi izleyenlerin görüşleri. Sadece diziye odaklananlar için karşılaştırma yapacak başka bir eser yok. O yüzden izlerken keyif aldığını söyleyen pek çok izleyici var. Frances rolünde yeni oyuncu Alison Olive başrolde yer alıyor. Nick olarak, Joe Alwyn kendisine eşlik ediyor. İlişkilerinde bir dizi flört, hızlı ve doğrudan, bir tehlike duygusu ve her ikisinin de fazlasıyla normal hayatlarından kaçış var. Kimyaları birbirine uymasa da birbirlerinden vazgeçmeyen bir çift görüyoruz. Sasha Lane ve Jemima Kirke, çok daha dinamik iki karakter olan Bobbi ve Melissa’yı oynuyor. Diğer çifte göre kimyaları daha uyumlu bir izlenim yarattıklarını söylemek mümkün.

Conversations With Friends Seyret

Conversations with Friends’teki karakterler birçok eksiğe rağmen belli bir uyumu yakalamış durumda. Asi, iddialı üniversite öğrencisi Frances, kaotik lezbiyen Bobbi, ateşli başarılı yazar Melissa ve pısırık Nick. Hepsinin kendisine has özellikleri var. Hem genç hem de bencil olan Frances ve Bobbi, ne kadar aptalca olurlarsa olsunlar, gençlerin yaptığı gibi cesur açıklamalar yapmayı seviyorlar. Ama kimse onları sorgulamıyor – hatta birbirlerini sorgulamıyorlar ve gerilim anları genellikle tamamen yeni bir sahneye geçilerek dağılıyor. Ana karakterler bile yer yer dizi içerisinde sinik kalabiliyor. Tüm bu aksaklıklara rağmen yine de izlenebilir bir yapım. Conversations With Friends izlemek için Blu TV abonesi olmak gerekiyor. Yerli platformlarımız arasında önemli bir yere sahip olan mecrada birçok yerli ve yabancı dizi izleyenleri bekliyor.

 

Yorum Yap