İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli dizi
  3. Çukur Yeni Bölümleri İzle

Çukur Yeni Bölümleri İzle

cukur-yeni-bolumleri-izle

Çukur Yeni Bölümleri İzle

Son birkaç yılın televizyonda en çok ses getiren dizisi Çukur yeni bölümleri izlemek isteyen çok sayıda insan var. Bu içeriğimizde dizinin yeni bölümlerinin nasıl izlenebileceği dahil olmak üzere pek çok detayı açıklayacağız.

Televizyon, yıllardan beri insanların severek kullandığı, izlediği bir teknolojidir. Televizyonda insanların en çok seyrettiği yapımlar nedir diye sorulduğunda şüphesiz ilk cevap diziler olacaktır. Çok geniş bir izleyici kitlesine sahip olan diziler, sadece dünya genelinde değil Türkiye’de de önemli bir yere sahiptir. Hatta bizim gibi televizyonu daha çok kullanan toplumlarda doğal olarak dizi izleyen kitle de daha fazla olmaktadır. Türkiye’de bugün ve geçmişte yayınlanmış dizilere bakacak olursak her dönem belli türlerin daha çok reyting topladığını görebiliyoruz.

Bugün televizyondaki dizilere baktığımızda güncel olarak trend haline gelen temanın mafya, asi, baş kaldırıcı kahraman ve onun etrafında şekillenen hikayeler olduğuna net şekilde tanık oluyoruz. Bu temadaki yapımlar içerisinde son dönemin en dikkat çekeni nedir diye soracak olursak çoğu kişinin cevabı Çukur dizisi olacaktır. Yayın hayatına 4 sezon önce başlayan Çukur, izleyicilerin karşısına çıktığı andan itibaren reytinglerde en üst sıralara çıkmayı başarmıştır ve 4 sezondur üst sıralardan hiç düşmemiştir. Bu çok konuşulan ve adeta tüm Türkiye’nin odaklandığı dizinin ilgi çeken senaryosuna ve oyuncularına bir bakalım.

Çukur Konusu

Çukur dizi konusunu şu anda tam detaylı şekilde açıklayabilmek çok zordur. Çünkü dizi 4 sezondur yayın hayatına devam etmekte ve dizinin ilk zamanlardaki hikayesiyle şu anki hikayesi arasında çok ciddi farklar vardır. Fakat biz sizlere genel anlamda dizinin temel aldığı konu ve ilerleyişinden söz etmeye çalışacağız. Dizinin ismi Çukur isimli bir mahalleden gelmektedir. Dizinin ana mekânı ve hikayenin temel alındığı yer de zaten bu mahalledir. Çukur mahallesinin oldukça tehlikeli ve suç oranı çok yüksek bir yer olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Çukur Yeni Bölümleri İzle

Mahalledeki hemen her erkek bir şekilde illegal yollardan geçmiş ve suça bulaşmıştır. Bu mahallenin kontrolü Koçovalı isimli bir ailenin elindedir. Mahallenin yönetimi, mahallenin büyükleri kısaca mahallenin karar vericilerinin hepsi Koçovalı ailesinin üyesidir. Ailenin kendi içinde belli bir düzeni ve hiyerarşisi olmakla birlikte her ferdin yapmak istedikleri, düşündükleri farklıdır. Bu da ailenin içinde bazı denge sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Çukur’da birçok illegal işlere bulaşan insanlar olmasına rağmen uyuşturucu kesinlikle yasaktır. Uyuşturucunun kullanılması, satılması ve üretilmesi kesin olarak yasaktır, bu yasağın delinmesi de çok büyük yaptırımlara neden olmaktadır. Fakat Vartolu Sadettin’in başını çektiği bazı gruplar, Çukur’a dadanmış ve yıllardır yasak olan uyuşturucu ticaretini yapmaya çalışmaktadır. Koçovalı ailesinin buna kesin olarak engel olması ve mahalleyi kontrol altına alması gerekmektedir. Bunu yapacak olan kişilerin başında Koçovalıların en büyük oğlu olan Yamaç Koçovalı gelmektedir.

Çukur Yeni Bölümleri İzle

Çukur Oyuncuları

Oyuncu kadrosunda bir hayli dikkat çeken isimler bulunan dizide Çukur oyuncuları denildiğinde ilk belirtilecek isimlerden biri Aras Bulut İynemli olmaktadır. Dizi senaryosunda çok önemli bir ağırlığı bulunan Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran başarılı oyuncu, izleyenleri kendisine bağlamayı başarmaktadır. Dizinin bir diğer dikkat çekici oyuncusu da Erkan Kolçak Köstendil’dir.

Çukur’a ve Koçovalı ailesine adeta musallat olan Vartolu Sadettin karakterine can veren Erkan Kolçak Köstendil’in bu rolün hakkını sonuna kadar verdiğini söyleyebiliriz. Dizide Yamaç Kıçovalı’nın abisi olan Cumali’yi Necip Memli canlandırırken Koçovalı ailesinin annesi olan Sultan Hanım’ı Perihan Savaş, babası olan İdris Koçovalı’yı ise Ercan Kesal canlandırmaktadır.

Çukur Nerede Çekiliyor?

Çukur dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. İstanbul’un Fatih ilçesindeki Balat semtinde aktif olarak çekimler sürdürülmektedir. Bunun yanında ilk iki bölümde dizinin bazı kısımları Paris’te çekilmiştir. İleriki sezonlarda Berlin’de çekilen bölümler de bulunmaktadır.

Çukur Yeni Bölümleri İzle

Çukur Son Bölüm İzle

Çukur dizisi 4 sezondan beri yayındadır ve şu ana kadar 119 bölüm çekilip yayınlanmıştır. Dizinin yeni bölümleri her pazartesi akşamı Show TV’de yayınlanmaktadır. Bunun yanında Show TV resmi internet sitesini ziyaret ederek dizinin önceki bölümlerini ve güncel bölümünü izleyebilirsiniz. Yani Show TV’den ve kanalın resmi internet sitesinden Çukur son bölüm izleyebilirsiniz. Dizi, 1080P kalitesinde yayına verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap