İlginizi Çekebilir
Uncoupled Netflix Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle
+ - 0

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle

Gelecekte geçen bu animede ana karakterimiz David Martinez. Annesi onu okutmak için elinden geleni yapıyor. Dünya çiplerle, bilgisayarlarla, robotlarla dolu. Bir çete savaşında annesini kaybeden David için hayat epey zorlaşıyor. İnsanlarda onları güçlendiren implantlar var ve David tesadüfen bir tane buluyor. Bunlar normalde çok pahalı eşyalar. Ancak ölüm, acı ve vahşi şiddet Night City’nin her köşesinde pusuya yatmış durumda ve güven en nadide şeylerden biri. David implantı vücuduna entegre ettirdikten sonra hayatı büyük ölçüde değişiyor. Cyberpunk: Edgerunners, yerinden edilmiş iki gencin hayatlarında anlam arayan ve bunu birbirlerinde bulan aşırı şiddet dolu bir aşk hikayesi.

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle Anlatımı

Studio Trigger’ın hit yeni Netflix dizisi sadece bir anime değil, aynı zamanda yürek burkan bir aşk, kayıp ve hayaller hikayesi. Şu anda Netflix’teki en popüler dizilerden biri, Studio Trigger’ın yepyeni bilim kurgu animesi Cyberpunk: Edgerunners. Dizi, ismine sadık kalarak, siberpunk türündeki diğer ünlü eserlerden pek çok tanıdık unsuru ödünç alıyor. Karakterleri ilgi çekici ve öyküsü de hayli güzel. Edgerunners, 2020 video oyunu Cyberpunk 2077’ye bağlantılı bir şekilde ortaya çıktı. Night City’nin distopik dünyasına ve içinde yaşayan çeşitli karakterlere ne kadar ustalıkla hayat verdiğinden dolayı kendi başına bir fenomen haline geldi. Edgerunners’ı bu kadar etkileyici yapan içerdiği bu trajedi duygusu.

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle Hikayesi

Cyberpunk: Edgerunners’ın hikayesi, Night City’nin fütüristik metropolünde sıradan bir genç olan David Martinez’in etrafında dönüyor. Yoksul bir mahallede büyümesine rağmen, David, oğlunun yoksulluktan kurtulduğunu ve kendisi için daha iyi bir yaşam elde etmesini hayal eden annesi Gloria’nın sıkı çalışması sayesinde prestijli Arasaka Akademisi’ne devam ediyor. Ancak anne ve oğul, rastgele bir çatışmanın ortasında kalıyorlar ve Gloria ölüyor. Aslında kurtulabilirdi, fakat sigortaları olmadığından acil servis ekipleri müdahale etmiyor. Edgerunners, Night City’deki hayatın ne kadar acımasız ve adaletsiz olduğunun korkusuz bir tasvirini hemen sunuyor. Annesinin ölümünden sonra David, dünyaya kırgın, yoksul ve öfkeli bir hal alıyor.

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle Detayları

David annesinin Maine adında bir suçlu ile ilişkisini öğrenir. Edgerunner adında bir çetesi vardır. David başlangıçta merhum annesinin borcunu kapatmak için Maine’in ekibine katılır, ancak çabucak Edgerunners’ı yeni ailesi olarak görmeye başlar ve Maine’in kendisi çocuğa destekleyici bir akıl hocası olur. David ayrıca uzman hacker Lucy’ye karşı hisler geliştirir. Çok geçmeden ikisi romantik bir ilişkiye bile girerler ve Night City’nin bitmeyen zorluklarının ortasında birbirlerini teselli bulurlar. Ancak, bir iş ters gittiğinde, Maine yetkililerle girdiği bir çatışmada aniden ölür ve hem David hem de Lucy harap olur. Lucy paralı askerlik işinden emekli olurken, David kendini bu işe alenen adar ve hayatını Maine’in mirasını sürdürmeye adar.

Zamanla Maine’e daha çok benzemeye başlar, mürettebatın lideri olur ve kendini daha fazla sibernetikle geliştirir. David’in kendi gerçek hayalleri olmadığı, bunun yerine başkalarının hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı olmak için şefkatli bir arzu tarafından yönlendirildiği birçok kez belirtilmiştir. Hem annesini hem de akıl hocasını kurtaramadığı için duyduğu suçluluk nedeniyle özellikle ikisinin de hayallerine sıkı sıkıya bağlı kalır. Artık o bir liderdir, ancak işi hiç de kolay değildir. Cyberpunk: Edgerunners izlemek için Netflix abonesi olmak yeterli. Platformda birçok Japon yapımı anime var ve bu dizi kuşkusuz aralarında en iyilerden birisi.

 

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle , Cyberpunk: Edgerunners, Netflix İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Seyret, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Video İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Full İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Tek Parça İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Tanıtım İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Shot İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Dizipal İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Dizibox izle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Exxen İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Exxen, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Exxen Seyret, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Exxen Full İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Seyret, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix İzle, Cyberpunk: Edgerunners, Netflix İzle

Cyberpunk: Edgerunners Netflix İzle

 

Nexflix İzle

Yorum Yap