İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Dahmer Netflix İzle

Dahmer Netflix İzle
+ - 0

Dahmer Netflix İzle

Ryan Murphy ve Ian Brennan tarafından yaratılan bu 10 bölümlük Netflix mini dizisi, Dahmer cinayetlerini kurbanların bakış açısından yeniden anlatmaya çalışıyor. Ünlü seri katili American Horror Story ve X Men gibi yapımlardan tanıdığımız Evan Peters canlandırıyor. Dizi seri katil Jeffery Dahmer’ın hayatı ve suçlarına dayanmakta. Hikaye, kurbanları ve tutuklanmaktan nasıl kurtulduğu ve on yıldan fazla bir süredir öldürmeye devam ettiği etrafında dönüyor. Dahmer, 1978’den 1991’e kadar 17 masum insanı öldürdü. Yeni dizi, kurbanlarının kendisi tarafından nasıl vahşice öldürüldüğüne odaklanmanın yanı sıra, polisin beceriksizliğinin onun korkunç cinayetler yoluna devam etmesine nasıl yardımcı olduğunu da araştırıyor.

Hedeflerinin hepsi erkeklerdi. Tecavüz, parçalanma, nekrofili ve yamyamlık onun çalışma tarzının parçalarıydı. Dizi sosyal medyada da gündem oldu. İzleyenler işlediği suçların doğası ve katıksız gaddarlığı nedeniyle yeni Netflix dizisinin ‘rahatsız edici’ bir seyir sağladığını söyledi. Hatta bazıları bunu ‘izlenemez’ olarak nitelendirdi. Daha önce yayınlanan fragman, Dahmer’in nasıl kanlı ve çok rahatsız edici sahnelerle dolu bir dizi olacağına dair bir fikir verdi. Açıklanamayan kötülüğün yılmaz bir öyküsü ve kendisini tamamen izlenemez olma mücadelesini vermiş gibi görünüyor tarzı yorumlar yapıldı. Ancak, yine de çıktığı günden beri epey izlendi. Nitekim, insanlar seri katillere ve onların hikayelerine her zaman ilgi duyuyor.

Dahmer Netflix İzle

Jeffrey Dahmer, beyaz ve erkek olmanın ona çok genç yaşta muazzam bir özgürlük sağlayabileceğini öğrendi. Polislerin eşcinsellerle pek uğraşmak istememesi de onun işine geldi ve bu durum daha kolay cinayet işlemesine neden oldu. Dizide bu konuyu açıklayan birçok sahne var. İnsanlar onu ihbar etse de bir şekilde paçayı sıyırmayı başardı. Jeffrey Dahmer Hikayesi, bize Dahmer’in tüm cinayetlerinde nasıl bir yöntem izlediğini ve nasıl yakalanmadığını gösteriyor. 45 dakikalık on bölüm çok gibi görünse de, aslında değil. Türe ilgisi olan izleyicileri asla sıkmayacaktır. Hikayelerin tamamen gerçek olması çarpıcılığı da arttıran bir etken. Rahatsız edici sahnelerin olması da bu tarz yapımlar için oldukça doğal.

Dizi Jeffrey Dahmer’ın hayatına ve son öldürme girişiminden sonra ortaya çıkan olaylara derin bir giriş yapıyor. Yaratıcılar kronolojik bir anlatıyı takip etmeden, olayları sırasız bir şekilde vermişler. Dahmer’ı oynayan Evan Peters tek kelimeyle kusursuz bir iş çıkarmış. Onun için ayrı bir parantez açmakta fayda var. Hem fiziksel hem de duygusal olarak role tamamen kendini adamış durumda. American Horror Story’nin birden fazla sezonunda çalışmış olan Peters’ın Dahmer rolünü tamamen somutlaştırabilmesi şaşırtıcı değil. Katili tasviri, özellikle onun ani öfke nöbetlerine girdiğini ve ardından tehditkar bir şekilde sakin bir tavır aldığını gördüğümüz sahnelerde korkutucu. Dahmer izlemek için Netflix abonesi olmak yeterli. Platformda daha birçok seri katil temalı yapım yer alıyor.

Dahmer Nexflix 1. Serisi İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Seyret, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Video İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Full İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Tek Parça İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Tanıtım İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Shot İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölümü İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Dizipal İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Dizibox izle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Exxen İzle, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Exxen, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Exxen Seyret, Dahmer Nexflix 1. Bölüm Exxen Full İzle

 

Yorum Yap