Dayi Sov Izle

Dayı Şov izle

Gain İzle Ara 02, 2021 Yorum Yok

Dayı Şov Gain İzle

Türkiye’de kukla sanatı çok eskilere dayanıyor. Karagöz ve Hacivat geleneğinden beri kuklalar kültürümüzün önemli parçalarından biri olmuştur. Ancak, günümüzde bu sanat daha çok çocuk eğlenceleri için kullanılmaktadır. Özellikle batıda kuklalara has tiyatrolar yer almaktadır. Kuklanın bizdeki gelişimi sekteye uğrasa da hala bu işi yapan ve beğenilen sanatçılar da bulunmaktadır. Kukla Kabare adlı oluşum bu geleneği sürdürmektedir. Bu kabarede yer alan karakterler de izleyenlerin büyük ilgisini çekmektedir. Oyuncu ve kukla sanatçısı Nazmi Sinan Mıhçı Kukla Kabare ekibinden ve bu alanda gayet sevilen işler yapan bir sanatçıdır. Oluşturduğu Dayı karakteri geniş kitlelerce izlenmiş ve beğenilmiştir.

Dayı Şov Son Bölüm izle


Peki, eğer bir talk şov kuklanın biri tarafından sunulsaydı ne olurdu? Gain platformunda yayınlanan Dayı Show bize bu sorunun cevabını veriyor. Muzip kukla dayımız konuklarını sorularıyla köşeye sıkıştırırken izleyenlere de keyifli anlar yaşatmasını biliyor. Dayı’nın sivri dili konuklara zor anlar yaşatırken sorduğu sorularla ortalığı kırıp geçiriyor. Her hafta farklı bir ünlü Dayı Show’a konuk olarak onunla birlikte eğlenceli bir muhabbete giriyor. Kimi zaman konuk sayısı birden fazla da olabiliyor. Dayı da konuklarla hayli samimi pozlar veriyor. Kimi zaman masasından kimi zaman da konukların yanlarına giderek onlarla sohbetlerini gerçekleştiriyor. Dayı Show Gain platformunun en sevilen programlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Dayı Şov 

Bugüne kadar birçok ünlü Dayı’nın konukları arasında yer aldı. Bunlar arasında Hülya Avşar, Ecem Erkek, Yılmaz Sisters, Duygu Özaslan, Ümit Erdim, Okan Bayülgen, Gupse Özay, Kubilay Aka, Deniz Işın, Aspova, Chaby Han, Murat Dalkılıç ve Berfu Yenenler gibi isimler yer alıyor. Dayı Show sıradan talk şov programlarından biraz daha farklı. Çünkü, ünlülerin karşısında bir insan değil bir kukla var. Bu da programda sıklıkla gülünç ve komik anların yaşanmasına sebep oluyor. Dayı’nın esprileri ve konuklarla karşılıklı atışmalar her programa damga vuruyor ve izleyenler kahkahaya ve eğlenceye doyuyor. Bu farklı konsept biraz riskli de olsa tuttu ve seyircilerden tam not almayı bildi.

Dayı şov izle

Gain zaten çok yenilikçi bir platform. Hemen her program konusunda da yeniliğe açık. Ana akım TV kanallarında göremeyeceğiniz kısa filmler, on dakikalık ya da en fazla kırk dakikalık bölümlere sahip diziler, belgeseller ve sanatsal içerikler Gain’in en önemli özelliklerinden bazıları. Özellikle zamanı kıymetli insanlar için aşırı derecede iyi ve kaliteli içerikler yer alıyor. Engün Günaydın’dan Mirgün Cabas’a, Çağlar Çorumlu’dan Özcan Deniz’e birçok ünlü ve farklı ismin Gain platformunda projeleri mevcut. Dayı Show da bu ilgi çekici projelerden biri. Gain’de hem ücretsiz hem de ücretli premium üyelik sistemi mevcut. Bazı programları ücretsiz izlemek mümkün. Dayı Show izlemek için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Program ücretsiz kısımda yer alıyor.

 

Yorum Yok

Yorum Yap