Dead Pixels Gain Izle

Dead Pixels, Gain izle

Dead Pixels izle Ara 27, 2021 Yorum Yok

Dead Pixels, Gain

Oyun dünyası ile alakalı çok fazla film ve dizi seçeneği yok. Gain platformunda yayınlanan Dead Pixels bu eksiği kapatan yapımlardan biri. Kaos içinde bir feodal imparatorluk. Ülkeye yapılmış kötü bir büyü. En büyük hesaplaşma için güçlerini toplayan çok uzaklardaki savaşçılar. Bu, Game of Thrones’un son sezonu için bir hype gibi gelebilir, ancak aynı zamanda Dead Pixels’in kalbindeki devasa çok oyunculu video oyunu Kingdom Scrolls’u da anlatıyor. Alexa Davies’in başrolde olduğu bu son derece eğlenceli yeni sitcom, World of Warcraft gibi çevrimiçi oyunların muazzam başarısından ilham alan bir yapım.

Dead Pixels, Gain

Meg ve Nicky için Kingdom Scrolls’taki paladinlerin ve konuşan kedi insanların çevrimiçi dünyası büyük önem taşımaktadır. Hayalleri şampiyon oyuncular olmaktır. Gerçek dünya onlara yavan ve sıradan gelmektedir. Çoğu çevrimiçi fantezi oyununda olduğu gibi, kahramanca yolculukları, bir oyunun peşinde deneyim puanları toplamak için görevleri tekrarlamayı gerektirir. Bunlar, hem eskinin yaratıkları hem de onların iğrenç insan eşdeğerleri olan ve insanların eğlencesini mahvetmeye çalışan oyunda dolaşan trollerle dolu alemlerdir. Onlarla ilk tanıştığımızda, Meg ve Nicky iki yıllık kan, ter ve emeklerini oyun için harcadıklarını görüyoruz. Herhangi bir sosyal, profesyonel veya romantik dürtüyü, bir oyun kulaklığı takılı olmadan nadiren ekranda gördükleri ölçüde geçersiz kılan bir oyun bağımlısı ikili olarak karşımıza çıkarlar.

Dead Pixels, Gain

Tecrübeli oyuncu arkadaşları Usman bile eşi ve çocuklarından çok oyunda onlarla takılmayı tercih etmektedir. Meg, çileden çıkmış ev arkadaşı Alison’a Kingdom Scrolls’a bu kadar çok zaman ayırmanın “oynamak, bağlantı kurmak, mit yaratmak” olduğu konusunda ısrar edebilir, ancak bu abartılı retorik ekranda gördüğümüz oyunla örtüşmemektedir. 20’li yaşların ortasındaki bu insanların oyuna bu kadar tutkuyla bağlı olmaları çevrelerini de endişelendirmektedir. Ancak, onlar hayatlarından hayli memnundur. Tüm sosyal hayatlarını oyuna indirgemişlerdir ve bu konuda pek de sıkıntı çekmiyorlardır. Dead Pixels Gain’de yayınlanan diziler arasında oyun dünyasını anlatan tek yapım. Zaten genel anlamda da bu dünyanın büyüsünü anlatan çok fazla yapım göremiyoruz.

Dead Pixels aslında insan karakterleri ve hayatları içerisinde zıtlıkları da anlatıyor. Çevrimiçi bir oyun etrafında bir sitcom inşa etmek – ve ana karakterler için hoş bir şekilde grotesk avatarlarla tamamlanmış Kingdom Scrolls’un animasyonlu bir versiyonunu yaratma çabasına gitmek epey ilginç bir fikir olmuş. Şovun enerjisine alışmak biraz zaman alıyor: Meg, Nicky ve Usman, aralarında herhangi bir sosyal zarafet veya kısıtlama olmadan, birbirleriyle her şey hakkında açık ve dürüst konuşan dostlar. Şovun doğasında var olan erkeksi hislerin arasında kadın bir oyuncu çiçek gibi parlıyor. Meg ve Nicky’nin oyuna olan aşkları tarafından ne kadar tüketildikleri ve davranışlarının etkileri konusunda ne kadar cahil oldukları hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor.

Dead Pixels, Gain

Meg’in bilincinin her yönü, iyi ya da kötü, oyuna kilitli. Gerçek ve sanal dünya kelimenin tam anlamıyla iç içe geçmiş durumda. Diğer karakterlerde de durum farklı değil. Bu oyun sadece onların dünyasının merkezi değil; bu onların dünyası. Oyunculara ve oyun dünyasına yönelik eleştirilerinde, karakterlerine karşı asla saldırgan bir duruş sergilemeden gerçekleştirilen eleştiriler görüyoruz. Sözün özü, Dead Pixels gayet izlenesi ve eğlenceli bir yapım. Oyun tutkunları kendilerinden çok şey bulacaktır. Dizi Gain’de yayınlanıyor. Platformda birçok yerli ve yabancı içerik mevcut. Hem ücretsiz hem de premium üyelik sunuluyor. İçeriklerin büyük çoğunluğu ise premium üyeliğe özel.

Dead Pixels, Gain

Yorum Yok

Yorum Yap